skodam üyesine Hediye maket oto

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

skodam üyesine Hediye maket oto

İleti özgür_ » 21 Kas 2009, 12:17

alan razı veren razı, lakin madem bir hediye veriliyor bunun gizliden yapılması daha doğru ve yerinde olur.malum sağ elin verdiğini sol el görmemeli.ha bunu ilan ediyorsanız da, bunun adına hediye değil promosyon yada reklam maksatlı hediye diyeceksiniz.

başlığı değiştirirseniz firmanız bakımından daha hayırlı olacaktır kanaatindeyim.

özgür_
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakan48 » 21 Kas 2009, 12:54

promosyon ayrı zaten biz her siparişte promosyon gönderiyoruz.bu hediye ve har ay iki kişiye verilecek
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Muğla

İleti Balki, Burak » 21 Kas 2009, 13:05

Yanlış birşey göremedim ben.arkadaş bir iş yapmış bu iş karşılıgındada reklamını yapması kadar dogal birşey yok bence. Önemli olan para kazanmak değil müşteri kazanmaktır.Arkadaş bu mantığı kullanıyor ve bu fikirlede samet adlı kullanıcıyı kazanmış oldu. Akıllıca bir fikir.
Kullanıcı avatarı
Balki, Burak
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Burak BALKI
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Peugeot 306

İleti özgür_ » 21 Kas 2009, 15:14

fikir akıllıca doğru, ama hediye edildiyse bu hediye denle hediyeyi alanın arasındaki olay bizi alakadar etmezse.

hediyeyi veren taraf bunu ilan ederse bu promosyona girer dolayısı ile konu başlığı değişirse ortada sorun kalmaz.

hayırlı işler
özgür_
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Balki, Burak » 21 Kas 2009, 15:23

arkadasım tabiki promosyon yapıcak reklam yapıcak.hediyeyi vermesindeki amac o zaten.Sen hic allah rızası icin diyerek bi firmanın sessiz sedasız birsey dagıttıgını gördğnmğ.Adam bunu promosyon amaclı reklam amaclı yapıyor zaten.Kendince birsey dusunmus ve b unuda acıklamıs ne v ar bunda anlamadım ben hala
Kullanıcı avatarı
Balki, Burak
CLASSIC
CLASSIC

İleti hakanerdogan » 21 Kas 2009, 15:33

Önceden böle bişeye hediye verileceği duyurulur, sonra şartı yerine getirene verilir. Kendinden alış veriş yapana önceden duyurmaksızın hediye verip, bunu sonradan açıklaması yanlıştır. Hiç söylememesi, duyurmaması gerekir.

Promosyon bu değil. Promosyon bellidir. Buradaki gibi kendinden alış veriş yaptılar, bakın kazandılar, hadi sizde yapın sizde kazanın tarzı bi gazlama var.

Hediyenin boyutu tutarı önemli değil, zaten çok bişeyde değil ama davranış yanlış. Bu tarz uygulamaların tekniği bu değildir.

Amaç hediye verip, güven kazanmaksa, bazılarının güvenini kazanırken, bazılarımızında kazanamadı işte, yanlış olduğunu düşünenlerde var, demek ki doğru bir promosyon uygulama tekniği yapamadığı pratikte ispat edilmiş oldu.

Saygılarımla.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti özgür_ » 21 Kas 2009, 15:39

[quote="hakanerdogan"] Önceden böle bişeye hediye verileceği duyurulur, sonra şartı yerine getirene verilir. Kendinden alış veriş yapana önceden duyurmaksızın hediye verip, bunu sonradan açıklaması yanlıştır. Hiç söylememesi, duyurmaması gerekir.

Promosyon bu değil. Promosyon bellidir. Buradaki gibi kendinden alış veriş yaptılar, bakın kazandılar, hadi sizde yapın sizde kazanın tarzı bi gazlama var.

Hediyenin boyutu tutarı önemli değil, zaten çok bişeyde değil ama davranış yanlış. Bu tarz uygulamaların tekniği bu değildir.

Amaç hediye verip, güven kazanmaksa, bazılarının güvenini kazanırken, bazılarımızında kazanamadı işte, yanlış olduğunu düşünenlerde var, demek ki doğru bir promosyon uygulama tekniği yapamadığı pratikte ispat edilmiş oldu.

Saygılarımla.
[/QUOTE]

katılıyorum.
özgür_
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti zurna1788 » 21 Kas 2009, 15:42

bikere yapılan yöntem yanlış... özelden yedek parça soruldu diye hediye verilirmi ya...
belli bir zamana kadar firmamızdan ürün alacaklara süpriz hediyeler var diyip bu şekilde reklamınızı yapsanız sitedeki bütün üyeler saygı duyardı sanırım... bütün sorun yapılan promosyonun yapılış yönteminden kaynaklanıyor...

saygılarımla...
Var olduğun için değil,hayallerin ve hedeflerin için yaşa...
Kullanıcı avatarı
zurna1788
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Em-Ka
Nereden: Adana
Arabanız: Skoda Fabia 2001 68 hp ( SATILDI )

İleti Balki, Burak » 21 Kas 2009, 15:53

Bazı şeylerde eksi yonler özelden soylenir güzel yonleri herkesle paylaşılır.ama siz o kadar cok biliyorsunuzki herseyi adam tutup araba verse birie niye araba verdin diye kötüliceksiniz.Fesatlıktan kaçının. Herşeyin altında kötü niyet aramayın.
Kullanıcı avatarı
Balki, Burak
CLASSIC
CLASSIC

İleti y.emre » 21 Kas 2009, 16:08

bu tartıslamardan sonra keske vermeseydim demiştir.. haklı olarak.

bende kötü niyet göremiyorum
Kullanıcı avatarı
y.emre
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: yunus emre yıldız
Nereden: Sakarya
Arabanız: 2001Felicia- 2007 Era -2010 Rio-2007K2500-2010H100

İleti özgür_ » 21 Kas 2009, 16:43

[quote="Balki, Burak"] Bazı şeylerde eksi yonler özelden soylenir güzel yonleri herkesle paylaşılır.ama siz o kadar cok biliyorsunuzki herseyi adam tutup araba verse birie niye araba verdin diye kötüliceksiniz.Fesatlıktan kaçının. Herşeyin altında kötü niyet aramayın.[/QUOTE]

kardeşim hak ararken Hak tan sapmayalım lütfen seçtiğin kelimelere özen göster, her şeyi çok bilme gibi bir iddiam yok çok şükür, fesatlıkta yapmıyorum, sadece başlığı hediye yerine promosyon olarak değiştirse bir sorun kalmaz diyorum, umuyorum ki yeterince açıklayıcı oluyorumdur.
özgür_
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti cancanamca » 21 Kas 2009, 16:55

olayı biraz abartılmış buldum, anladığım kadarıyla, hakan48 arkadaşımız forumda daha iyi bir intiba uyandırmak ve satışlarını arttırmak için daha önceden aklında olmayan birşeyi belli ki son anda uygulayıp bundan müşteri memnuniyeti ve potansiyel müşteri kazanımı düşünmüş. izlediği yol doğru yada yanlış bunlar kişisel görüşler ama sanki danışıklı döğüş gibi cümleler yakışık almamış. Fikir güzel, uygulama hatalı ama hedef müşteri kazanımı bunu unutmayalım, hem danışıklı döğüş olsa bu işi önceden ilan eder katılım sağlar sonra yine aynı kişiler kazanırdı, yanılıyormuyum?

cancanamca
Yeni Üye
Yeni Üye

Arabanız: choice

İleti hakan48 » 21 Kas 2009, 17:34

karadeniz kullanıcı adlı skodam üyesi nin özelden pazartesi saat 15.00e kadar adres bilgilerini vermesini rica ederiz.kendisine dün özel mesaj atılmış ama cevap yazmamıştır.
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti WXW » 21 Kas 2009, 18:08

kısaca....cık, olmadı...hedefse %50 başarılı oldu, kalan %50 se tarafsız kalmadı:)...kimsenin gözü hediyede falan değil ama ilan şekli yanlış...
Kimseden fayda ummam, dilenmem kol kanat...
Kendi boşluk ve gök kubbemde uçar giderim...
Eğilmek, esaret zincirinden ağırdır boynuma..
Fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür bir şairim.

Kullanıcı avatarı
WXW
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Serkan
Nereden: Ankara

İleti hakan48 » 21 Kas 2009, 21:27

her fikre saygım var.
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti hakan48 » 23 Kas 2009, 13:02

karadeniz kullanıcı skodam üyesine maket otonun gönderilmesi için adresini özelimize göndermesi gerekmektedir. saat 15.00e kadar cevap vermemesi halinde hediyemiz başka bir skodam üyesine verilecektir.
hediyemiz mesaj atanlara göre verildiği için mesaj sırasında av-2006 kullanıcı skodam üyesi vardır.
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

Önceki

Servis, Yedek Parça, Aksesuar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir