bizimle çalışmak ister misiniz?

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

bizimle çalışmak ister misiniz?

İleti muhendisoto » 01 Arl 2009, 16:19

Arkadaşlar İzmirdeki Mağazamıza Skoda-Volkswagen Yedek Parçada tecrübeli 2 adet personel alınacaktır. İlgilenen arkadaşlar lütfen bizimle irtibata geçsin. Saygılarımızla... www.muhendisoto.com

muhendisoto
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sonertevfik » 01 Arl 2009, 17:07

ya arkadaşım nedir bu tecrübeden çektiğimiz? herkes doğuştan mı tecrübeli oluyor anlamadım gitti... hiçbir işyeri sahibi, herhangi bir konuda çok hevesli ancak tecrübesiz birini alıp yetiştirmek istemiyor.
BİZ OSMANLIYIZ... ÇOK ÖZLÜYORUZ...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Soner Tevfik
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Felicia GLX-İ

İleti sonertevfik » 01 Arl 2009, 17:08

Biz bu kafayla hiçbir zaman adam olmayacağız / olamayacağız.
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti zurna1788 » 01 Arl 2009, 18:02

işletme sahipleri kendini yetiştirmiş eleman arıyor anladıkta... bütün işletme sahipleri aynı şeyi düşünürse nasıl kalifiye eleman yetişecek... herkes kendini düşünüyor...
Var olduğun için değil,hayallerin ve hedeflerin için yaşa...
Kullanıcı avatarı
zurna1788
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Em-Ka
Nereden: Adana
Arabanız: Skoda Fabia 2001 68 hp ( SATILDI )

İleti sonertevfik » 01 Arl 2009, 18:46

aynen öyle kardeşim, aynen öyle... verecekleri 2 kuruş maaş, 50 tane özellik ararlar, ondan sonra da birileri çıkar yok iş var da çalışacak eleman yok, ıvır zıvır saçmalar durur... 1 senedir iş arıyorum, herkes ama herkes 3-5 yıl tecrübe arıyor, ama eleman arayan firmanın kendi yaptığı iş hakkında tecrübesi varmı? Kesinlikle yok... Ama aynı işe bir bayan başvursa tecrübeye gerek var mı? HAYIR YOK, SADECE GÜZEL OLMASI VE BEKAR OLMASI YETERLİ... BU SÖYLEDİKLERİM YUKARIDA KENDİNE ELEMAN ARAYAN FİRMAYA DEĞİL, YANLIŞ ANLAŞILMASIN AMA 2 KURUŞ MAAŞ VERİP 50 TANE ÖZELLİK İSTEYEN BİRDE TECRÜBE İSTEYEN, VE VARLIĞININ VATANA VE MİLLETİMİZE HİÇBİR FAYDASI OLMAYAN FİRMALARA BENİM SÖZÜM... 1 SENEDİR BİZİM YERLİ FİRMALARDAN NEFRET ETTİM İYİCE, HİÇBİRİNE HİZMET ETMEYECEKSİN ASLINDA... YERİN DİBİNE BATSIN HEPSİ...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti emre_tokay » 01 Arl 2009, 19:28

Aynen bütün konuşulanlara katılıyorum. Hani derler ya kötü komşu ev sahibi yapar. İşte bu işverenler yüzünden kendim bişiler yapmaya çalısıyorum allah yardımcım olsun ve bütün benim gibi işsizlere yardım ettsin rabbim.
emre_tokay
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre TOKAY
Arabanız: A4 Octavia Elegance 2004 (SATILDI) Felicia GLXi

İleti sonertevfik » 01 Arl 2009, 20:09

Emre kardeşim bende bu vicdansız, sömürgeci, işçisine ''KENE'' gibi yapışıp adeta kanını emen patronlara hizmet etmemek için dış ticaret kursuna gidip, kendi kendime alım satım yapmak istiyorum...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti skinoske » 07 Arl 2009, 11:03

Aynen katılıyorum.Birde insan kaynakları uzmanları varya.Onlar çıktı başımıza.Salak saçma sorular sorarlar.O sorulara verilen cevaplarla bir sonuca varabiliyorlarmı sanmıyorum.
Neden bizim firmamız, en önemli 3 özelliğin ne gibi salak saçma sorular sorarlar hep.
Adamın biri bana en önemli 3 özelliğin ne dedi.Sustum kaldım.Ne gibi dedim ya.Mesela güvenilirmisin dedi bana.Bende bunun üzerine,ben güvenilir bir insanım dersem güvenilir mi olacam yani dedim.Sanki sabah akşam oturup en önemli 3 özelliğimin ne olduğunu düşünüyorum.En önemli 3 özelliğinin ne olduğunu bilen yada bu konuda kafa yoran biri var mı içinizde sorarım size :D
Sanki tv de evlilik programına katılmışızda eş arıyoruz kendimize.Adamın soruya bak.
Birde şey sorarlar hep.Neden bizim firmamız.Ulen iş yok ülkede işte.Ne bulursak başvuruyoruz :D

Şuan 4 senedir çalşıyorum.Burada işe başlamadan önce başıma gelenleri anlattım :D
Umarım herkes bir iş sahibi olur.

Bu arada arkadaş bir ilan verdi.Verdiğine vereceğine pişman oldu.Senin için söylemedik bunları sen rahat ol :D
skinoske
CLASSIC
CLASSIC

Servis, Yedek Parça, Aksesuar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir