PARSAN OTO FARKI

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

PARSAN OTO FARKI

İleti parsanoto » 08 Arl 2009, 16:31

[quote="hakan48"]parsan oto ben yeterince sivrilmişim zaten burda sivrilmeye falan çalıştığım yok 16 yıldır skodanın içindeyim bana fiyat ögretme bende bütün markaların orjinal fiyat listesi var. ben müşteri değilim 16 yılımı verdim  amacım parca satmak değil sadece çakallık yapanları susturmak efendi ol skodam üyeleri kimse benden parca almasın parsan oto dan alın ama uyanık olun.[/QUOTE]

neyin peşindesin dostum.daha aracın dizelmi,beniznlimi 1,2 mi 1,4 mü ne olduğunu bilmeden fiyat yazıyorsun.gelmiş burda 16 yılımı verdim diyorsun.liste var diyosun orjinal fiyatı bilmiyosun.burda gelip beni karalamaya çalışıyosun.aynı işi yapıyoruz.yakışıyormu bi esnafa.lafa bak uyanık olun.biz burda insanmı kandırıyoruz uyanık olun diyorsun.insanalara yan sanayi verip orjinal mi demişiz.çakal susturmak istiyorsan aradığın çakal ben değilim dostum  terbiyesizlik yapma.çalıştığın ne kadar toptancı varsa skoda üzerine beni sorabilirsin.beni bana değil tanıyanlara sorcaksın..adım,sanım,adresim,telefonum herşeyim belli.ama senin hiç bişeyin belli değil.

parsanoto
CLASSIC
CLASSIC

İleti hakan48 » 08 Arl 2009, 16:32

bende pek tartışma taraftarı deilim ama böyle 80.00tl lik parca 47 deyince kendimi böyle palavraya alıştırmayacağım için keriz gibi hissediyorum dürüst esnaf yalan söylemez bu parcalar servis malımı yoksa mahlemi?
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Muğla

İleti hakan48 » 08 Arl 2009, 16:34

[quote="parsanoto"][quote="hakan48"]parsan oto ben yeterince sivrilmişim zaten burda sivrilmeye falan çalıştığım yok 16 yıldır skodanın içindeyim bana fiyat ögretme bende bütün markaların orjinal fiyat listesi var. ben müşteri değilim 16 yılımı verdim  amacım parca satmak değil sadece çakallık yapanları susturmak efendi ol skodam üyeleri kimse benden parca almasın parsan oto dan alın ama uyanık olun.[/QUOTE]

neyin peşindesin dostum.daha aracın dizelmi,beniznlimi 1,2 mi 1,4 mü ne olduğunu bilmeden fiyat yazıyorsun.gelmiş burda 16 yılımı verdim diyorsun.liste var diyosun orjinal fiyatı bilmiyosun.burda gelip beni karalamaya çalışıyosun.aynı işi yapıyoruz.yakışıyormu bi esnafa.lafa bak uyanık olun.biz burda insanmı kandırıyoruz uyanık olun diyorsun.insanalara yan sanayi verip orjinal mi demişiz.çakal susturmak istiyorsan aradığın çakal ben değilim dostum  terbiyesizlik yapma.çalıştığın ne kadar toptancı varsa skoda üzerine beni sorabilirsin.beni bana değil tanıyanlara sorcaksın..adım,sanım,adresim,telefonum herşeyim belli.ama senin hiç bişeyin belli değil.[/QUOTE]

bak parsan oto ben türkiyede bütün skodacıları tanırım benim herşeyim belli ama senin deil

www.otoyedekparcacim.net adresinde adres bilgilerimiz var.benim seni karalamaya calıştığım yok sadece dürüst ol başka sözüm yok rekabet güzeldir.servis malı dediğin parcalarda şüphem var başka birşey değil.esnaf adam müşteriyi kandırmaz.dürüstce söyler.
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti agros » 08 Arl 2009, 16:34

hakan arkadaşımızın efendiliğini esnaflığını forumda ki hemen hemen herkes bilir. kendisi ne akrabam olur ne bi tanışıklığımız olur sadece yazdıklarından tanıdıklığım vardır. ama siz foruma girdiğinizden beri yorumlarınız ve yazdıklarınızla zaman zaman ortalık karıştırıyorsunuz. üslubunuz hic hoş degil. bu üslubla bana da cesitli yakıstırmalar yapabilirsiniz ama şunu unutmayın kötü söz sahibine aittir.  e hadi size eyii günleer
Kullanıcı avatarı
agros
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Antalya
Arabanız: 2011 Toyota Corolla 1.33 Comfort Dual VVT-i

İleti parsanoto » 08 Arl 2009, 16:35

[quote="hakan48"]bende pek tartışma taraftarı deilim ama böyle 80.00tl lik parca 47 deyince kendimi böyle palavraya alıştırmayacağım için keriz gibi hissediyorum dürüst esnaf yalan söylemez bu parcalar servis malımı yoksa mahlemi?[/QUOTE]

istersen sana da yollayım aynı parçaları.yüzde yüz yetkili servis malı.ben filtre grubunda orjinal filtreyi  yetkili servis malı satıyorum alternatif olarakta yerli olaraka eurofil markayı kullanıyorum.ve konuyu ii okursan ben hiç yorum yazmamışım.yetkili servis ömer abiye o fiyatı vermiş.onun suçu ne.
parsanoto
CLASSIC
CLASSIC

İleti parsanoto » 08 Arl 2009, 16:37

[quote="hakan48"][quote="parsanoto"][quote="hakan48"]parsan oto ben yeterince sivrilmişim zaten burda sivrilmeye falan çalıştığım yok 16 yıldır skodanın içindeyim bana fiyat ögretme bende bütün markaların orjinal fiyat listesi var. ben müşteri değilim 16 yılımı verdim  amacım parca satmak değil sadece çakallık yapanları susturmak efendi ol skodam üyeleri kimse benden parca almasın parsan oto dan alın ama uyanık olun.[/QUOTE]

neyin peşindesin dostum.daha aracın dizelmi,beniznlimi 1,2 mi 1,4 mü ne olduğunu bilmeden fiyat yazıyorsun.gelmiş burda 16 yılımı verdim diyorsun.liste var diyosun orjinal fiyatı bilmiyosun.burda gelip beni karalamaya çalışıyosun.aynı işi yapıyoruz.yakışıyormu bi esnafa.lafa bak uyanık olun.biz burda insanmı kandırıyoruz uyanık olun diyorsun.insanalara yan sanayi verip orjinal mi demişiz.çakal susturmak istiyorsan aradığın çakal ben değilim dostum  terbiyesizlik yapma.çalıştığın ne kadar toptancı varsa skoda üzerine beni sorabilirsin.beni bana değil tanıyanlara sorcaksın..adım,sanım,adresim,telefonum herşeyim belli.ama senin hiç bişeyin belli değil.[/QUOTE]

bak parsan oto ben türkiyede bütün skodacıları tanırım benim herşeyim belli ama senin deil

www.otoyedekparcacim.net adresinde adres bilgilerimiz var.benim seni karalamaya calıştığım yok sadece dürüst ol başka sözüm yok rekabet güzeldir.servis malı dediğin parcalarda şüphem var başka birşey değil.esnaf adam müşteriyi kandırmaz.dürüstce söyler.
[/QUOTE]

bak benimde belli.  www.parsanoto.com
parsanoto
CLASSIC
CLASSIC

İleti hakan48 » 08 Arl 2009, 16:37

servis malı derken dürüst olalım mahlemi servis malımı

hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti parsanoto » 08 Arl 2009, 16:39

[quote="hakan48"][quote="parsanoto"][quote="hakan48"]parsan oto ben yeterince sivrilmişim zaten burda sivrilmeye falan çalıştığım yok 16 yıldır skodanın içindeyim bana fiyat ögretme bende bütün markaların orjinal fiyat listesi var. ben müşteri değilim 16 yılımı verdim  amacım parca satmak değil sadece çakallık yapanları susturmak efendi ol skodam üyeleri kimse benden parca almasın parsan oto dan alın ama uyanık olun.[/QUOTE]

[/QUOTE]

dostum servis malında şüphen varsa sanada göndereyim şüphelerin son bulsun paranoya düşüncelerden kurtulursun.istersen malzemelerin yetkili servisden giriş faturasınıda yollayım sana belki o zmn inanırsın bazı şeylere.ben kimseyi kandırmıyorum.sattığım malın sonuna kadar arkasındayım.ama sen halen esnaflıkyan bahsediyorsun ayıp sana.
parsanoto
CLASSIC
CLASSIC

İleti parsanoto » 08 Arl 2009, 16:40

[quote="hakan48"]

servis malı derken dürüst olalım mahlemi servis malımı

[/QUOTE]

.mahle değil kardeşim yetkili servis malı.orjinal yüce otonun bayilerine dağıttığı malzeme.
parsanoto
CLASSIC
CLASSIC

İleti hakan48 » 08 Arl 2009, 16:40

tamam sorun yok daha öncede okudum burda parsan otonun dürüst olmadığını söylemiyorum .çünkü çin malı diye orjinal satmayan firmalardan biri parsan o yönde şüphem yok.
sadece bu filtrelerin alman malı olabilir ama servis malı olmadığını idda ediyorum.

başka bir sorun yok
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti parsanoto » 08 Arl 2009, 16:44

[quote="hakan48"]tamam sorun yok daha öncede okudum burda parsan otonun dürüst olmadığını söylemiyorum .çünkü çin malı diye orjinal satmayan firmalardan biri parsan o yönde şüphem yok.
sadece bu filtrelerin alman malı olabilir ama servis malı olmadığını idda ediyorum.

başka bir sorun yok
[/QUOTE]

dostum sana bunların yetkili servis malı olduğunu tüm forum önünde kanıtlarım.durcak yer bulamazsın.aldığım yer gayet açık
ERYA OTOMOTİV TİCARET AŞ.

YEDEK PARÇA SATIŞ SORUMLUSU:BUĞRA GÜLPOLAT

TELEFON NUMARASI:0216 302 55 44

DİREK:386 31 95

buraya açıp sorabilirisin.parsan oto sizden orjinal filtre alıyormu almıyormu.

istersen yüce motordan gökhan çimen beyede sorabilirsin.

ayrıca firma ismin nedir dostum senin.
parsanoto
CLASSIC
CLASSIC

İleti parsanoto » 08 Arl 2009, 16:46

[quote="hakan48"]tamam sorun yok daha öncede okudum burda parsan otonun dürüst olmadığını söylemiyorum .çünkü çin malı diye orjinal satmayan firmalardan biri parsan o yönde şüphem yok.

başka bir sorun yok
[/QUOTE]

ayrıca halen inanmıyorsan sana bi tane numune göndereyim ücretsiz.giriş faturasınıda koyayım.belki karalamaktan vazgeçersin.
parsanoto
CLASSIC
CLASSIC

İleti mbarman » 08 Arl 2009, 17:19

parsanoto hakan. boşverbe arkadaşım. bilen biliyor. o vatandaş zaten önüne gelene bulaşıyor. yaşı kaç başı kaç. saygıdan bihaber. aklısıra karalayarak müşteri kapacak. dikkat edersen ömer hocanın teşekkür mesajlarına destek gelince bulaştı. biz sizden memnunuz gerisi .... et.
ÖMÜR DEDİĞİN BİR GÜNDÜR, O GÜN BUGÜNDÜR
Kullanıcı avatarı
mbarman
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: mehmet
Nereden: Kırklareli
Arabanız: SEAT LEON 1,6TDİ CR DSG STYLE BEYAZ 2011

İleti grey_wolf » 08 Arl 2009, 17:30

çarşı pazar karıştı:D eyvah eyvah. yazık çok yazık. işte yurdum esnafları.

2006 Fabia Sedan 1.4 16V Ambiante + landirenzo omegas
Kullanıcı avatarı
grey_wolf
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: EROL YÜKSEL
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 2006 FABİA AMBIANTE SEDAN 1.4 16V

İleti hakan48 » 08 Arl 2009, 18:17

benim kimseye bulaştığım yok iyice okursan anlarsın 80 tl servis 47.50 tl parsan bu tamamen uydurmadır.o zaman bu servisler soygunculuk yapıyo sizde uyuyorsunuz.
yada parsan kahramanlık yapıyor.

en başından beri yazdığım mesajlara bakarsan anlarsın.ben fiyat verdim arkadaşın biri çıktı çin malıyla bosch u kıyasladı. yokohama lastikleri yazdım bu seferde çin malı lastikleri kıyasladı. yani ben ne yazarsam bir kıyaslama yaptı ama bir marka ancak kendi sınıfıyla kıyaslanır.ben kimseyi karalamıyorum anlayan erişkin insanlar zaten anlıyor.ve sagolsun skodamda telefonda konuştugum bazı arkadaşlar gerçekten çok olgun insanlar ama senin gibileri de parsanın şaklabanlığını yaparak beni sindirmeye çalışıyor. tanımadığın biri hakkında yorum yapma
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti mygokhan » 08 Arl 2009, 18:23

Parsan oto Hakan beyden aldığım ürün tamamen orjinal çıkmıştı..Şahsen ben memnunum.Hatta yine ürün almayı planlıyorum..

Ama arada bu şekilde tartışmanın olması pek hoş değil..
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti hetepe » 08 Arl 2009, 18:27

Parsan Hakan beyi hiç tanımam, hiç alışveriş de yapmadım ve büyük olasılıkla yapmayacağımda...Ama üslup, yaklaşım, hitap, konuşma ve imla gibi birçok konuda baktığımızda bu tartışma bayağı aşağı düşmüş.Muğlalı arkadaşım hiç de kibar olmayan bir yaklaşım sergiliyor.İstanbullu milleti kazıklıyorsa o kazıklananların sorunu...Kapısının önündeki parçacıdan almayıp taaa muğladan sipariş edecek değil ya...Ortamı soğutmama adına Parsan Hakan arkadaşımdan cevap yazmamasını, konun büyümemesini rica ediyorum.
iyi forumlar.
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti grey_wolf » 08 Arl 2009, 18:30

[quote="hetepe"] Parsan Hakan beyi hiç tanımam, hiç alışveriş de yapmadım ve büyük olasılıkla yapmayacağımda...Ama üslup, yaklaşım, hitap, konuşma ve imla gibi birçok konuda baktığımızda bu tartışma bayağı aşağı düşmüş.Muğlalı arkadaşım hiç de kibar olmayan bir yaklaşım sergiliyor.İstanbullu milleti kazıklıyorsa o kazıklananların sorunu...Kapısının önündeki parçacıdan almayıp taaa muğladan sipariş edecek değil ya...Ortamı soğutmama adına Parsan Hakan arkadaşımdan cevap yazmamasını, konun büyümemesini rica ediyorum.
iyi forumlar.
[/QUOTE]

+100

2006 Fabia Sedan 1.4 16V Ambiante + landirenzo omegas
Kullanıcı avatarı
grey_wolf
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: EROL YÜKSEL
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 2006 FABİA AMBIANTE SEDAN 1.4 16V

ÖncekiSonraki