Yakıt tasarruf cihazı %15-20

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Yakıt tasarruf cihazı %15-20

İleti iceman70 » 18 Oca 2010, 23:02

[quote="abdullah"]eko 66, hingpover ,ve bidaha buna benzer bişey derken şimdide yeni bir tasarruf sistemi uydurmuşlar ...yeni bir yazılım sistemi yükleniyormuş aracın beynine en az yüzde 20 tasarruf yapıyormuş..? daha neler bunlara gülüyorum inanın bunların hepsinden bi taksak araba adeta hiç yakmaz kilometrede 50 kuruşa düşer.kimse aldanmasın bunların hepsi basit kandırmaca göz boyamaca gerçekten tasarruf yapsa herkes takardı bakın lpg sistemi gerçekten tasarruf yapıyor ve araçların çogunlugunda var bunca parayı millet neden verip lpg kiti takıyor çünkü gerçekten tasarruf saglıyorda ondan [/QUOTE]

Çok haklısın afedersin kıçı kırık firmalar gidip magnetti marelli'den daha iyi mi yazılım hazırlayacaklarmış LOL 5.vitesde bu tür şeyleri denediler hepsinin hikaye olduğu ortaya çıktı bencede çok mantıksız zaten bu üründede manyetik alan filan diyo.Manyetizmadan sadece bazı metaller etkilenmez mi ??

iceman70
CLASSIC
CLASSIC

İleti abdullah » 18 Oca 2010, 23:26

hakan kardeşim peki ... milyarlarca dolar sermayesi olan dev alman otomobil şirketleri neden yapamıyor bunu vede bünyelerinde 100 lerce mühendis çalışıyor . herhalde bi işe yarasa onlar takar ve yılın en az yakan ve  en çok satan otomobili olurdu öyle yalandan mıklatısla felan yakıt tasarrufu olmaz  ...aslında bunu denemesi çok kolay fabiayı çalıştırıp yol bilgisayarından anlık yakıt tüketim göstergesine alacagız ve araç rolantide çalışırken oradaki deger 0.6 olarak gözükür sonra benzin hortumuna hinkpover takıcaz zaten takması 10 saniye sürer oradaki yakıt degeri 0.4 yada 0.5 olacakmı bakalım kesinlikle olmıyacak aynen 0.6 olarak gözükmeye devam edecek bundan eminim

Kullanıcı avatarı
abdullah
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Konya
Arabanız: 2005 fabia special gıranit gıri

İleti hakan48 » 18 Oca 2010, 23:57

iyice araştır kullanıcılara sor milyon dolarlarca para harcayıp bu cihazları yapanlar.hiç mühendis çalıştırmıyo köprü altında yapıyolar mı sanıyorsunuz.bu cihazları
i bu cihazlar ilk olarak zaten gm nin alt şirketlerinden biri tarafından üretilmiştir.

daha sonra ise türkiyeye geldikten sonra birsürü taklit i üretildi.
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Muğla

İleti tezerozen » 19 Oca 2010, 00:17

O zaman şöyle yapalım beyfendi .Forumda bir seçim yapılsın ve forumun sözüne özüne güvenilir tecrübeli abilerinden biri seçilsin.Sonra sizinde desteğinizle seçilen şahsın arabasına bu cihaz geçici süreyle ücretsiz olarak takılsın.Bizde forumdan  gelişmeleri takip edelim.Olumlu veriler alınırsa zaten forumdan birçok kişi cihaza sahip olmak isticektir.Ben ki lpg taktırma arifesindeyim belki alternatif olabilir.Ne dersiniz bu öneriye ???
2001 Octavia Elegance Combi
tezerozen
CLASSIC
CLASSIC

İleti hakan48 » 19 Oca 2010, 00:19

ben varım ama kimsenin gönüllü olmasına gerek yok sen gel buraya teste varım.

hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti hakan48 » 19 Oca 2010, 00:20

[quote="tezerozen"] O zaman şöyle yapalım beyfendi .Forumda bir seçim yapılsın ve forumun sözüne özüne güvenilir tecrübeli abilerinden biri seçilsin.Sonra sizinde desteğinizle seçilen şahsın arabasına bu cihaz geçici süreyle ücretsiz olarak takılsın.Bizde forumdan  gelişmeleri takip edelim.Olumlu veriler alınırsa zaten forumdan birçok kişi cihaza sahip olmak isticektir.Ben ki lpg taktırma arifesindeyim belki alternatif olabilir.Ne dersiniz bu öneriye ??? [/QUOTE]

bu arada bu cihaz lpg ye alternatif değildir. zaten lpg alırken fiyatı düşük
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti ayhani » 19 Oca 2010, 00:22

[quote="tezerozen"] O zaman şöyle yapalım beyfendi .Forumda bir seçim yapılsın ve forumun sözüne özüne güvenilir tecrübeli abilerinden biri seçilsin.Sonra sizinde desteğinizle seçilen şahsın arabasına bu cihaz geçici süreyle ücretsiz olarak takılsın.Bizde forumdan  gelişmeleri takip edelim.Olumlu veriler alınırsa zaten forumdan birçok kişi cihaza sahip olmak isticektir.Ben ki lpg taktırma arifesindeyim belki alternatif olabilir.Ne dersiniz bu öneriye ???
[/QUOTE]

Clap

Süper bir teklif.

ayhani
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti hakan48 » 19 Oca 2010, 00:25

[quote="ayhani"] [quote="tezerozen"] O zaman şöyle yapalım beyfendi .Forumda bir seçim yapılsın ve forumun sözüne özüne güvenilir tecrübeli abilerinden biri seçilsin.Sonra sizinde desteğinizle seçilen şahsın arabasına bu cihaz geçici süreyle ücretsiz olarak takılsın.Bizde forumdan  gelişmeleri takip edelim.Olumlu veriler alınırsa zaten forumdan birçok kişi cihaza sahip olmak isticektir.Ben ki lpg taktırma arifesindeyim belki alternatif olabilir.Ne dersiniz bu öneriye ??? [/QUOTE]

Clap

Süper bir teklif.

[/QUOTE]

tamam benim ürüne güvenim var siz ücretini siteden seçilen güvenilir birine ücreti ödeyin başka bir abide cihazı takıp denesin 1 ay süre ile fayda görmezse ücreti size iade etsin eger fayda görürse bu cihazı siz o arkadaşa hediye etmiş olun uyarmı?
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti tezerozen » 19 Oca 2010, 00:31

[quote="hakan48"][quote="ayhani"] [quote="tezerozen"] O zaman şöyle yapalım beyfendi .Forumda bir seçim yapılsın ve forumun sözüne özüne güvenilir tecrübeli abilerinden biri seçilsin.Sonra sizinde desteğinizle seçilen şahsın arabasına bu cihaz geçici süreyle ücretsiz olarak takılsın.Bizde forumdan  gelişmeleri takip edelim.Olumlu veriler alınırsa zaten forumdan birçok kişi cihaza sahip olmak isticektir.Ben ki lpg taktırma arifesindeyim belki alternatif olabilir.Ne dersiniz bu öneriye ??? [/QUOTE]

Clap

Süper bir teklif.

[/QUOTE]

Biz niye zaten faydasına inanmadığımız bir ürünü denemek için fedakarlık gösterelim ki.Tanıtım yapması ve bununla beraber risk alması gereken sizsiniz.Hem zaten sizin dediğiniz sistemi uygulamaya kalkarsak havale masrafları 3-5 cihaz alır herhalde :)

tamam benim ürüne güvenim var siz ücretini siteden seçilen güvenilir birine ücreti ödeyin başka bir abide cihazı takıp denesin 1 ay süre ile fayda görmezse ücreti size iade etsin eger fayda görürse bu cihazı siz o arkadaşa hediye etmiş olun uyarmı?
[/QUOTE]
tezerozen
CLASSIC
CLASSIC

İleti tezerozen » 19 Oca 2010, 00:32

[quote="hakan48"][quote="ayhani"] [quote="tezerozen"] O zaman şöyle yapalım beyfendi .Forumda bir seçim yapılsın ve forumun sözüne özüne güvenilir tecrübeli abilerinden biri seçilsin.Sonra sizinde desteğinizle seçilen şahsın arabasına bu cihaz geçici süreyle ücretsiz olarak takılsın.Bizde forumdan  gelişmeleri takip edelim.Olumlu veriler alınırsa zaten forumdan birçok kişi cihaza sahip olmak isticektir.Ben ki lpg taktırma arifesindeyim belki alternatif olabilir.Ne dersiniz bu öneriye ??? [/QUOTE]

Clap

Süper bir teklif.

[/QUOTE]

[/QUOTE]

Biz niye zaten faydasına inanmadığımız bir ürünü denemek için
fedakarlık gösterelim ki.Tanıtım yapması ve bununla beraber risk alması
gereken sizsiniz.Hem zaten sizin dediğiniz sistemi uygulamaya kalkarsak
havale masrafları 3-5 cihaz alır herhalde :)
tezerozen
CLASSIC
CLASSIC

İleti hakan48 » 19 Oca 2010, 00:37

Faydasına İnanmıyorsanız.
Hem Kullanıp O tek Fikirli Beyninizi Rahatlatmak İçin Akıl Parası Vermiş Olursunuz.
Bu Para Size Ders Olur.

Ben Ürüne Güveniyorum.

Aynı şekilde Burda Bir Arkadaşla İddaa ya Girdik 150.00 tl sine %8 Civarı Tasarruf Sagladı Ayın 27 sinde Bu Arkadaşı 12 kişinin İçinde Keriz Konumuna Sokup Ders Vermek İçin 12  Kişiye Sabah Kahvaltısı Ismarlıyorum.Mugla Cİvarı Olanlarıda Beklerim 2 kişi daha eksik var muglalı varsa beklerimBig%20smile

bu Arada ilk 1 depodan sonra tasarruf miktarı %15 lere kadar çıkabilmektedir.
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti shooter » 19 Oca 2010, 00:42

ya arkadaşım izmirde bu cihazın tartışması yapıldı.1.ci sanayide bizzat dinledim.fakat şöyle bi sorun var her cihaz aynı sonucu vermiyormuş.herne hikmetse belki izmirdeki arkadaşlar bilirler kapanan bor-ser de bu cihazı denediler ama sonuçlar kötüydü.eğer bu arkadaş madem cihaza güveniyor.göndersin deniyelim eğer cihazın senin dediğin gibi çıkarsa sana izmirde satış yapma imkanı eğer cihazına güveniyorsan.Wink cevabını bekliyorum....
Mahir ER
www.izmirkameralarm.com - Güvenlik ve Alarm Hizmetleri

0850 225 0 135
Kullanıcı avatarı
shooter
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Mahir ER
Nereden: İzmir
Arabanız: Felicia 1.3 MPI

İleti hakan48 » 19 Oca 2010, 00:44

ya kardeş bu cihazın çok takliti var değişik markalar işte o yüzden sorun ordan kaynaklanıyor.bu kadar emin kjonuşan arkadaşlar mıklatızdan yapma düzmece cihazlarla

amerikan malı ürünleri kıyaslıyor.
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti tezerozen » 19 Oca 2010, 00:46

[quote="hakan48"]Faydasına İnanmıyorsanız.
Hem Kullanıp O tek Fikirli Beyninizi Rahatlatmak İçin Akıl Parası Vermiş Olursunuz.
Bu Para Size Ders Olur.

Ben Ürüne Güveniyorum.

Aynı şekilde Burda Bir Arkadaşla İddaa ya Girdik 150.00 tl sine %8 Civarı Tasarruf Sagladı Ayın 27 sinde Bu Arkadaşı 12 kişinin İçinde Keriz Konumuna Sokup Ders Vermek İçin 12  Kişiye Sabah Kahvaltısı Ismarlıyorum.Mugla Cİvarı Olanlarıda Beklerim 2 kişi daha eksik var muglalı varsa beklerimBig%20smile

[/QUOTE]

Siz benim beynimi yargılamaya başladığınız anda bu tartışma bitmiştir.Müşterilerinizi keriz durumuna düşürmekten hoşlanıyosanız cihaz işe yaramassa daha mutlu olmanız gerekir diye düşünüyorum.

tezerozen
CLASSIC
CLASSIC

İleti hakan48 » 19 Oca 2010, 00:50

dikkat ederseniz müşteri değil arkadaşımı iddasından dolayı keriz konumuna düşüreceğimi belirttim.
müşteriyi keriz konumuna hiçbirzaman koymadım koymamda ama herseferinde yargısız infaz yaparcasına denemediğiniz bir ürünü kötülemeniz ahlakla bagdaşmaz işte bu  zihniyetler e karşı müşteri gibi davranmam söz konusu zaten değildir.

benden ürün alman yada almaman önemli değil umruumda zaten değil ama ahlak olarak bu yorumlar uygunsa benim söylediklerimde uygundur.
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti shooter » 19 Oca 2010, 00:52

[quote="hakan48"]Faydasına İnanmıyorsanız.
Bu Para Size Ders Olur.

Ben Ürüne Güveniyorum.

[/QUOTE]

Sen bu laflarla satıcılık yapmaya devam edersen çok kaybedersin.

insanları keriz yerine koymak hoşuna gidiyorsa birgün sende aynı duruma düşersin merak etme.hayırlı işler sana hakan bey.

ben kendim her zaman şunu aklıma getirir öle konuşurum.

Hayatta bir kez gittiğinde asla geri dönmeyen üç şey:
Zaman,Sözcükler ve Fırsattır.

Hayatta hiç bir zaman kaybedilmemesi gereken üç şey:
Barış, Umut ve Dürüstlüktür.

Hayatta en değerli üç şey:
Sevgi, Kendine güven ve Arkadaşlardır.

Mahir ER

0850 225 0 135
Kullanıcı avatarı
shooter
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakan48 » 19 Oca 2010, 00:55

şimdi şunu da belirteyim beni yargılamak isteyen en başından beri yazdığım mesajlara bakarsa böyle sert mesaj yazmak zorunda bırakıldığımı zaten görecektir.
benim hiç kimseyle şahsi sorunum olmaz tanımam bilmem ama bir yer düşünün olumlu yorum yazan insan parmakla sayılacak kadar az yani siz cihazı bilmeden sahtekar konumuna koyarak yorum yapıp sonrada benim buna göz yummamı bekliyorsunuz. bu ticaret ahlakıyla bağdaşırmı allah aşkına
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti shooter » 19 Oca 2010, 00:59

size kimse sahtekar demiyorki şimdi kimse damdan düşer gibi bu cihazı almaz neden dersen ben sana enerji tasarruf cihazı yollasam misal satıyorum.%45 tasarruf desem(misal) 135 lira desem pat die alırmısın almazsın.neden kimse alıp denememiş gözümle görmemişim bu böyledir.türk halkı zaten incelemeden bişi almaz bence bunları düşün ben 10 senedir piyasada çalışıyorum.biraz öğrendik milleti ;)
Mahir ER

0850 225 0 135
Kullanıcı avatarı
shooter
Yeni Üye
Yeni Üye

ÖncekiSonraki

Servis, Yedek Parça, Aksesuar