ORJINAL SKODA SUSTALI KUMANDALI ANAHTAR

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

ORJINAL SKODA SUSTALI KUMANDALI ANAHTAR

İleti ADEPIRON » 28 Arl 2009, 22:25

2005 1.4 lerin kasko fiyatı ne kadardır bilen var mı?

Hepimiz, hayatın kısalığından söz ederiz de boş geçen zamanımızı, nasıl değerlendireceğimizi bilemeyiz.
Kullanıcı avatarı
ADEPIRON
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: RAMAZAN
Nereden: Bingöl
Arabanız: OCTAVİA 2006

İleti koraykrkmz » 29 Arl 2009, 00:35

KARDEŞ BEN ANAHTARCIYIM BUNU SERVİSE YAPTIRIRSAN HERŞEY DAHİL 300 Ü BULUR SADECE ANAHTAR 25 LİRA İMMOBİLAYZER DE 75 LİRA TOPLAM 100 LİRA VE ANAHTARIN TEKSE EGER ONDA KAYBEDERSEN 1000 LİRAYI GÖZDEN ÇIKAR SAYGILAR...

koraykrkmz
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: koray
Nereden: Ankara
Arabanız: favorit 135l

İleti yargic » 29 Arl 2009, 01:22

kardeş ben sana oldukça ayrıntılı güncel ve doğru bilgi vermeye çalışayım. çünkü bende yedek anahtar için uğaşmaktayım.
1. servise sipariş versen kumandalı ve kumandasız olmak üzere 2 çeşiti var. kumandalı 300 tl kumandasız 160 tl.

2. dışarıda yaptırsan sustalı ve düz olarak fiyatlar değişiyor. sustalı 175 tl düz 125 tl ye dışarıda yapıyorlar.

gelelim kasko olayına. buradada iki seçenek var.

1. merkezi kilit sistemini değişmeden sadece anahtar yaptıracaksan, kaybolduğuna dair karakl tutanağı ile birlikte gidip yaptırıp kaskodan paranı alıyorsun. hasarsızlığa etkisi yok.

2. tüm kilit merkezini değiştirebilirsin aynı şekilde. bunuda kasko karşılıyor fakat hasarsızlığın etkileniyor.

tabiki bunlar full kaskoların aşağı yukarı hepsi için geçerli.

eğer sadece anahtar yaptıracaksan servise gidip eski anahtarını çipten iptal ettiriyorsun dolayısıyla kayblan anahtar artık arabayı açabiliyor ama çalıştıramıyor.

bunlar benim araştırmalarım. ben kaskodan anahtar yaptıracağım.
yargic
CLASSIC
CLASSIC

İleti ADEPIRON » 29 Arl 2009, 12:55

ÇOK SAĞ OLUN İSTE BU CEVAPLARI İSTİYORDUM TEŞEKKÜRLER ARKADAŞLAR
Hepimiz, hayatın kısalığından söz ederiz de boş geçen zamanımızı, nasıl değerlendireceğimizi bilemeyiz.
Kullanıcı avatarı
ADEPIRON
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: RAMAZAN
Nereden: Bingöl
Arabanız: OCTAVİA 2006

İleti fıratt » 29 Arl 2009, 16:09

[quote="ADEPİRON"]ÇOK SAĞ OLUN İSTE BU CEVAPLARI İSTİYORDUM TEŞEKKÜRLER ARKADAŞLAR[/QUOTE]
sende herşeyin cvbını istemişin maşallah tek konuyla 2 sayfa cvp allahtan usanmayan bir skoda toplulugu mevcut bunyemizdeBig%20smile
fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: fırat
Nereden: Adana
Arabanız: su aracım yok

Önceki

Servis, Yedek Parça, Aksesuar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir