ETKA 7.0 (VW Seat Skoda)

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

ETKA 7.0 (VW Seat Skoda)

İleti quickcan » 24 Oca 2010, 06:01

dosyalara baktım çok karışık geldi banada internetim kotalı olduğu için indiremedim...

OCTAVIA
V
ıRS
Kullanıcı avatarı
quickcan
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Can ÇAKMAK
Nereden: Ankara
Arabanız: 2005 Octavia A4 Ambiente Plus

İleti isikayhan » 24 Oca 2010, 10:53

benim indirmem henüz bitmediği için kuramadım ancak şöyle bir şey buldum:

lehçeden ingilizceye çevrilmiş kurulum anlatımı
http://pictureposter.audiworld.com/show ... ?t=2127040

1. Burn or open using daemon tools the ISO file "ETKA 7.9 DVD Image"
2. Install (in the case that there are problems with installation, save it in the folder c:/Windows and delete the file "etkinst.ini" and then copy and paste the file et.inst that is located on the disk image and activate the installation.
3. Do activate additional marks such as SEAT or Skoda, you have to accesss the file of the name "AKTE/Mfs.exe" the password is ATKEForum.TK
4. Set the language to polish (english)in the program:
- Start the program
- Click the button ETKA STARTEN
- In the top part of the program you will find a small toolbar, click on the image of a small printer under the name of Liste der Funktionen anzeigen and a menu will pop out.
- From this menu select polish

Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir.

Bilgi paylaştıkça çoğalır.

M.Niyazi Saral
Kullanıcı avatarı
isikayhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Octavia 2009 1.6 MPI Facelift Elegance Tipt.

İleti ihsan » 24 Oca 2010, 14:37

ya iso dosyasını acan bir cok program var ondan kurun gerısı kolay  oluyo normal oyun yuklermıs gıbı benımkı bı bıtsın ındırme bakacam
Kullanıcı avatarı
ihsan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ihsan ACAR
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia special 1.4 16v 101hp

İleti lostar58 » 24 Oca 2010, 18:54

etka coğu parçacıların değil skoda servislerinin kullanığı programdır sadece parça tesbit etmeye yarar yükleseniz bile işinize yaramaz çünkü bir anlam teşkil etmiyor zaten bazı servislere rica edildiği taktirde istediğiniz konuda yardımcı oluyor
lostar58
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: OKTAY

İleti hakan07 » 24 Oca 2010, 20:23

güzel kardeşlerim ben anlarım dediğime göre isoyu exe yi ayırt ederim yani iso dosyası falan yok 100 lerce exe var dıyorum exe olduguna göre iso olmaz heralde ?
Kullanıcı avatarı
hakan07
CLASSIC
CLASSIC

İleti isikayhan » 24 Oca 2010, 21:33

[quote="hakan07"]güzel kardeşlerim ben anlarım dediğime göre isoyu exe yi ayırt ederim yani iso dosyası falan yok 100 lerce exe var dıyorum exe olduguna göre iso olmaz heralde ? [/QUOTE]
bizim bagsettiğimi o sayfadanın alında yer alan 7 rarlı dosya

indirme bitince rar'lı dosyayı açıp dizine çıkarınca 

"ETKA - image" isimli dizinin içine AKTE7_AKTEFORUM_TK.ISO iso dosyası var
Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir.

M.Niyazi Saral
Kullanıcı avatarı
isikayhan
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti hakan07 » 24 Oca 2010, 22:04

dosya falan yok arkadaşlar başka bi yerden baktım iso deil exe dosyaları var indirdiğiniz dosyaları rar dan cıkartın sonra bı rar dosyası daha cıkıyo onuda bos bı klosere cıkartın ordan yuklemeye calısmayın olmuyo dvd ye cekın o cıkarttıklarınızı dvd yi geri takın pc ye dırek yukleme gelıyo yoksa hata verıyo masaüstünden yüklemeye çalışırsanız
Kullanıcı avatarı
hakan07
CLASSIC
CLASSIC

İleti isikayhan » 24 Oca 2010, 22:44

dvd yazdırmaya gerek

o dediğim iso dosyasını deamon tools veya benzeri sanal bir cd/dvd sürücüye mount edip kurabilirsiniz

ben kurdum ama güncellemeleri yapamıyorum :(

M.Niyazi Saral
Kullanıcı avatarı
isikayhan
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti ihsan » 25 Oca 2010, 01:41

[quote="isikayhan"]
dvd yazdırmaya gerek

o dediğim iso dosyasını deamon tools veya benzeri sanal bir cd/dvd sürücüye mount edip kurabilirsiniz

ben kurdum ama güncellemeleri yapamıyorum :(

[/QUOTE]
iso dosyasını deamon dan degılde sımdı bı lınk verecem onu kur kurduktan sonra aynı zipli dosya gıbı yenı dosya ıcıne cıkar setupundan kur . ben daha idiremedim ya rapidde server dolu bende uyelıkte yok beklemedegım hala 3 part kaldı :(

arkadasım lınkı verıyorum

Kullanıcı avatarı
ihsan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ihsan ACAR
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia special 1.4 16v 101hp

İleti kurunc » 25 Oca 2010, 02:38

indirip kurdum fakat pek işe yarar bişey değil ve çok yer kaplıyor, bende sildim !
yinede kurmak isteyen varsa, indirdikleri rarları açınca 3 klasör çıkacak birinde iso dosyası birinde crack, diğerindede update dosyaları var. DVD harcamak istemiyorsanız iso dosyasını deamon tool ile çalıştırıp kurulumu yapabilirsiniz ve fakat biraz uzun sürüyor ! kurulum bitince crackini çalıştırıyorsunuz, gerekli şifre klasörde mevcut. Ayrıca update dosyasındada skoda için olanları yine programın içindeki update dosyasına atıyoruz velakin bunu yapınca tek tek update etmek gerekiyor her dosyayı ve buda çok gıcık bir iş !

Aradığınız bir parça vs. yoksa kurmanın anlamı yok derim.

kurunc
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Antalya
Arabanız: Fabia Special

İleti isikayhan » 25 Oca 2010, 11:09

işte update dosyalarının hespsini dört marka için de attım bir tanesi bile tamamanmasını mümkün olmadı , çünkü açılınca işlemin devam ettiğine dair yer ilerlemiyor. birkaç kez denedim  her seferinde kapadım

M.Niyazi Saral
Kullanıcı avatarı
isikayhan
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti isikayhan » 27 Oca 2010, 14:04

üzerine kurulum yapınca güncellemeler de yüklendi ama daha yeni güncellemeleri bulamıyorum :(

M.Niyazi Saral
Kullanıcı avatarı
isikayhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Önceki

Servis, Yedek Parça, Aksesuar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir