Yiğit Akü Elektro aldım

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Yiğit Akü Elektro aldım

İleti goksu » 22 Oca 2010, 19:32

Yiğit Akü Elektro (62Ah, 560A) aldım arkadaşlar,  fiyatı 130TL. Akü olarak normal bir aküden farkı yok. Özelliği ise üzerinde kibrit kutusu kadar bir elektronik ölçüm cihazı ve 5 tane led bulunması. Elektronik ölçüm cihazı araç çalışmıyor iken akü gerilimini, araç çalışıyorken de şarj gerilimini analiz ederek ledler yardımıyla bilgilendirme yapıyor, faydalı bir ürün.

Bu arada Ostimde bulunan Derlas otomotiv çok yardımcı oldu. Kendilerine teşekkür ederim.

Aracımın üzerindeki eski yiğit akü akıntı yapmış idi, fakat elimde bu akünün ne faturası nede garanti belgesi mevcut idi. Derlas otomotive başvurup durumu anlattım, akünün seri nosuna bakarak garanti kapsamında işlem yapabileceklerini ifade ettiler. Fakat öncelikle akünün fabrikada incelenmesi gerektiğini belirttiler. Aküyü söküp farikaya gönderdiler, bu arada ben yeni Yiğit Akü Elektro satın aldım, sonuç 2 hafta sonra (bugün) belli oldu, bende paramı iade aldım.

goksu
CLASSIC
CLASSIC

İleti WXW » 22 Oca 2010, 19:35

yerli firmalarda, satış sonrası garantinin bu seviyelere gelmesi ve servisinizin bu konudaki hassasiyeti sevindirici. ben de değiştireceğim aküyü, dediğiniz yeri değerlendireyim.
Kimseden fayda ummam, dilenmem kol kanat...
Kendi boşluk ve gök kubbemde uçar giderim...
Eğilmek, esaret zincirinden ağırdır boynuma..
Fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür bir şairim.

Kullanıcı avatarı
WXW
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Serkan
Nereden: Ankara

Servis, Yedek Parça, Aksesuar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir