Aracınızda Çözemediğiniz Arıza Varmı?

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Aracınızda Çözemediğiniz Arıza Varmı?

İleti hakan48 » 17 Ağu 2011, 21:50

fuat yazdı:hakan kardeş ismim fuat konyadan. 2011 fabia ambiant dynamic aldım 2011 sıfır.son 2 aydır kasislere girince yada araç sallandığı zaman lık lık diye bir ses geliyor kaç defa baktılar serviste normal dediler.bugünde başka bir skoda servisine gittim ne bir körük varmış artık amortisörmü yoksa motor kapakçığındamı bunun içinde jel varmış oda hareket ettikçe ses çıkarırmış bende iyi dedim.ama sıfır arabadan ses gelmesi biraz saçma geliyor bana.birde şoför mahallindeki camdan sürat 80 km den sonra rüzgar sesi alıyor.ne yaptıysam olmadı onada yetkili servis normal bu kadar sess diyor.valla arabadan soğuyacağım diye korkuyorum.cevabın için şimdiden tşk ederim

Özel Mesajla Cevap Verilmiştir.

www.otoyedekparcacim.net Online Mağazacılık Hizmetleri

hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Muğla

İleti hakan48 » 17 Ağu 2011, 21:56

skodacı_71 yazdı:Merhabalar benim bi sorum olacaktı, aracım favorit 135L 93 model . Yolda giderken gazdan ayağımı çektiğimde favom tekliyor :( . Bunu hararet seviyesi ortalardayken yapıyor. Bu arada aracım benzinli. Yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Özel Mesajla Cevap Verilmiştir.

Skoda Yedek Parça İhtiyaçlarınızda

www.otoyedekparcacim.net Online Mağazacılık Hizmetleri

www.tekskoda.net
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti hakan48 » 13 Eyl 2011, 21:57

Güncel
Skoda Aracınızla İlgili Teknik Arızalarınızda Teknik Destek Alabilirsiniz. Araçlarda Arıza Tespiti Çok Önemlidir.
Yanlış Arıza Tespiti Cebinizden Çıkacak Boşuna Para Demektir. Varsayımlar Yerine Uzman Kişilerden Destek Almayı İhmal Etmeyiniz. Arızalarınız Ve Tespitleri Konusunda Özelden Yada Bu Başlıktan İletişime Geçiniz.
Aracınızın Arıza Tespit Cihazına Bağlanarak Arıza Tespiti Yapılması Kesin Arıza Orda Demek Değildir. Verilen Arıza Kodlarınının Da Okunması Önemlidir. Hertürlü Aracınızda Vw Group Ve Opel Dahil Olmak Üzere Teknik Destek Hizmetimiz Vardır.

Ayrıca Bu Araclarınıza Yedekparca Tedariği De Sağlanır. Yedek Parca İhtiyaçlarınızda www.otoyedekparcacim.net Adresini Ziyaret Edebilirsiniz.
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti nitroattack » 20 Eyl 2011, 22:00

slmlar oncelikle konu cok eski ve ama cvp yazilmaya devam edilmiş bende fabianin kumanda sinyalini algilayan parcayinin tam olarak nerede oldugunu ogrenmek istiyorum
nitroattack
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Göktürk GÖKKAYA
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: FABİA 1.4cc 16v comfort (2001) landirenzo lpg

İleti hakan48 » 12 Ekm 2011, 14:52

hakan48 yazdı:Güncel
Skoda Aracınızla İlgili Teknik Arızalarınızda Teknik Destek Alabilirsiniz. Araçlarda Arıza Tespiti Çok Önemlidir.
Yanlış Arıza Tespiti Cebinizden Çıkacak Boşuna Para Demektir. Varsayımlar Yerine Uzman Kişilerden Destek Almayı İhmal Etmeyiniz. Arızalarınız Ve Tespitleri Konusunda Özelden Yada Bu Başlıktan İletişime Geçiniz.
Aracınızın Arıza Tespit Cihazına Bağlanarak Arıza Tespiti Yapılması Kesin Arıza Orda Demek Değildir. Verilen Arıza Kodlarınının Da Okunması Önemlidir. Hertürlü Aracınızda Vw Group Ve Opel Dahil Olmak Üzere Teknik Destek Hizmetimiz Vardır.

Ayrıca Bu Araclarınıza Yedekparca Tedariği De Sağlanır. Yedek Parca İhtiyaçlarınızda www.otoyedekparcacim.net Adresini Ziyaret Edebilirsiniz.
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti JAGUARR55 » 12 Ekm 2011, 20:12

iyi günler aracım 1.4 tdi bnm motor. bakımdan yeni çıktı yağ yakma sorunu vardı üst kapak taki subap ve contaları değişti.birde motor inmişken sekmanlar değişti.size sorum rampada bayılıyor.avans ayarı subap ayarı felan yapılıyormu bu modellerde bilgi verirseniz çok sevinirim.aracım 1.4 fabia praktik.2006 model
JAGUARR55
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Serkan
Nereden: Samsun
Arabanız: fabia praktik 1.4 tdi

İleti hakan48 » 17 Ekm 2011, 18:36

JAGUARR55 yazdı:iyi günler aracım 1.4 tdi bnm motor. bakımdan yeni çıktı yağ yakma sorunu vardı üst kapak taki subap ve contaları değişti.birde motor inmişken sekmanlar değişti.size sorum rampada bayılıyor.avans ayarı subap ayarı felan yapılıyormu bu modellerde bilgi verirseniz çok sevinirim.aracım 1.4 fabia praktik.2006 model

Özel mesajla Cevap Verilmiştir
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti drs_ccan » 17 Ekm 2011, 21:07

ben 2003 1.4 benzinli fabia kullanıyorum,arabamda gayet memnunum.ama bir sorunum var,kime osrdum ise net cevap alamadım o yüzden arabamı da tamire vermedim.sabahları arabayı ilk calıstırdıgımda 1.vitese atıp haraket edeceğim zaman arava sanki gaz yemiyor bogulacak gibi oluyor söyle 200 metre felan gidince düzeliyor,genelde araba sogukken oluyor.bana bir cevap verirseniz sevinirim saygılar.
drs_ccan
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: idiris catlakcan
Nereden: Gaziantep
Arabanız: skoda fabia 2003

İleti hakan48 » 17 Ekm 2011, 22:48

drs_ccan yazdı:ben 2003 1.4 benzinli fabia kullanıyorum,arabamda gayet memnunum.ama bir sorunum var,kime osrdum ise net cevap alamadım o yüzden arabamı da tamire vermedim.sabahları arabayı ilk calıstırdıgımda 1.vitese atıp haraket edeceğim zaman arava sanki gaz yemiyor bogulacak gibi oluyor söyle 200 metre felan gidince düzeliyor,genelde araba sogukken oluyor.bana bir cevap verirseniz sevinirim saygılar.

Cevap Verilmiştir.

www.tekskoda.com Adresinden İletişim Kurabilir Yedek Parca İhtiyaclarınızda Ulaşabilirsiniz.
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti yolcu72 » 18 Ekm 2011, 15:09

s.a
1995 favorit araç ısındıktan sonra herzaman olmasada yağ lambası ara ara yanıp sönüyor.
ustaya gitmedim henüz ama başınıza geldimi yada olasılıklar nelerdir?
saygılar.
yolcu72
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Kemal
Nereden: Ankara
Arabanız: skoda favorit

İleti SKODA48 » 18 Ekm 2011, 18:25

MERHABALAR HAKAN İLK ÖNCE BENİM ARABAMDADA SORUN VAR BENZİNDE ÇALIŞTIRAMIYORUM KARBIRATÖRÜ AÇIP İÇİNE BENZİN DÖKERSEM ÇALIŞIYOR MA YOLDA GAZ BİTERSE ÇALIŞMIYOR BEN MUĞLA DALAMAN DAYIM TELİ VERİRSEN SANA ULAŞIRIM SAYĞILARIMLA.
Hala nefes alıyorsak ve hala seviniyor, üzülüyor, ağlıyor, çığlık atabiliyorsak yaşıyoruz demektir... yaşıyorsak hala herşey için umut var demektir...
Kullanıcı avatarı
SKODA48
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: AHMET
Arabanız: FELİCİA GLX 97

İleti arslan » 19 Ekm 2011, 10:35

İyi günler;
Benim sorum rölanti ile ilgili. 2010 model octavia tour 102 beygir. Lpg li araç. Rölantisi 640-650 civarında çalışıyor. Yetkili servis bunun normal olduğunu söyledi ama ben inanmadım. Araç hareket halindeyken, frene basılıyken vitesi boşa alınca stop edebiliyor. Bu sorun rölanti ile alakalı olabilir mi?
arslan
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: Kocaeli
Arabanız: Octavia

İleti hakan48 » 19 Ekm 2011, 18:58

arslan yazdı:İyi günler;
Benim sorum rölanti ile ilgili. 2010 model octavia tour 102 beygir. Lpg li araç. Rölantisi 640-650 civarında çalışıyor. Yetkili servis bunun normal olduğunu söyledi ama ben inanmadım. Araç hareket halindeyken, frene basılıyken vitesi boşa alınca stop edebiliyor. Bu sorun rölanti ile alakalı olabilir mi?

Mesajınıza Özel Mesajla Cevap Verilmiştir. Sorununuzun Çözülmemesi Halinde

Ayrıntılı Bilgi Almak İçin www.otoyedekparcacim.net Online Mağazacılık Soru Cevap Kısmından Bilgi Alabilirsiniz.

http://www.otoyedekparcacim.net/etic/das/

Bu Hizmetimiz Sadece Üyelerimize Özeldir.
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti ozerakin » 20 Ekm 2011, 11:25

direksyonu çevirice soğuk havalarda yapıyor araba elektirik kesip şoklama yapıyor ve stop etmeye ramak kala etmeden kendine geliyor dıtt dıtt dıtt diye uyarısesi veriyor şok gerçirdiğini nerden anlıyorum saat sıfırlanıyor yapılan km sıfırlanıyor genel km sabit ona etki etmiyor arac 2009 roomster
Kullanıcı avatarı
ozerakin
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Sinop
Arabanız: roomster

İleti hakan48 » 20 Ekm 2011, 15:07

ozerakin yazdı:direksyonu çevirice soğuk havalarda yapıyor araba elektirik kesip şoklama yapıyor ve stop etmeye ramak kala etmeden kendine geliyor dıtt dıtt dıtt diye uyarısesi veriyor şok gerçirdiğini nerden anlıyorum saat sıfırlanıyor yapılan km sıfırlanıyor genel km sabit ona etki etmiyor arac 2009 roomster

Sorunuza Özel Mesajla Cevap Verilmiştir.

Hertürlü Soru Ve Sorunlarınız İçin

http://www.otoyedekparcacim.net/etic/sanalusta/ Adresindeki Sanal Modülümüzü Kullanabilirsiniz. Sorularınız Mutlaka Cevaplanacaktır.
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti murat_4025 » 20 Ekm 2011, 19:36

Merhabalar 2004 a4 kasa octavia elegance arka silecek su püskürtmüyor kola bastığımda püskürtme (sanırım motor) sesi geliyor ama su atmıyor, farklı bi deposu var mı bilmiyorum ama öndeki silecek suyu deposu dolu öncamda sorun yok.
Kullanıcı avatarı
murat_4025
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: murat demir
Nereden: Kırşehir
Arabanız: 2004 octavia a4 elegance

İleti yolcu72 » 21 Ekm 2011, 09:42

Hakan48 bey kardeşim bakıyorum bazı sorulara cevap verip bazılarını atlıyosunuz
Acaba soruyumu beyenmediniz soranımı?Aynı forum içersinde ayırımcılık yapmak
çok şık durmuyo bence saygılar.
yolcu72
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Kemal
Nereden: Ankara
Arabanız: skoda favorit

İleti hakan48 » 21 Ekm 2011, 13:43

yolcu72 yazdı:s.a
1995 favorit araç ısındıktan sonra herzaman olmasada yağ lambası ara ara yanıp sönüyor.
ustaya gitmedim henüz ama başınıza geldimi yada olasılıklar nelerdir?
saygılar.

Şimdi Özel Mesajla Cevap Verdim İnanın Farketmediğimden Cevap Yazmadım Herhangi Bir Kasıt Yok :( İyi Günler.
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

ÖncekiSonraki

Servis, Yedek Parça, Aksesuar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir