Yazlıkları çıkarmanın tam zamanı

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Yazlıkları çıkarmanın tam zamanı

İleti lazianke » 12 May 2007, 16:04

ARKADAŞLAR BİLENLER BİLİYOR BİLMEYENLER İÇİN BİR DAHA...
Yazla birlikte araçlarında daha gösterişli bir hava yakalamak isteyen otomobil kullanıcıları; geniş tabanlı, görkemli alüminyum alaşım jantları olan performans lastiklerine yöneliyor.

Lastix.com internet sitesinde standart ebattaki jant ve lastik boyutunuzu büyütmek için doğru seçeneği bulmanızı sağlayan bir hesaplama yöntemi mevcut. Böylece lastik ve jant ölçünüzü büyütürken aracınıza en uygun performans lastiğini bulmanız mümkün oluyor.

Lastix.com’un İstanbul içerisinde mülkü kendilerine ait servisleri dışında; ilave anlaşmalı, kaliteli hizmet sunabilecek toplam 8 adet servis noktası bulunuyor. Böylece internetten aldığınız performans veya diğer lastik türlerini aracınıza bu servis noktalarında taktırabiliyorsunuz. Ayrıca pek çok banka kredi kartına 18 aya kadar taksit seçenekleri de mevcut.

Lastix.com firmasından alınan tüm ürünler; işçilik, malzeme ve üretim hatalarına karşı 24 ay imalatçı veya ithalatçı firma garantisi kapsamında bulunuyor.

www.lastix.com
 
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE
 
İleti: 289
Kayıt: 01 Tem 2006, 07:29
Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti lazianke » 24 May 2007, 14:27

Goodyear Lastikleri, şehir içi trafiğinde devamlı 'dur kalk'ların hem araca hem de lastiklere uyguladığı baskılara dayanacak şekilde özel tasarlanmış DuraGrip'i piyasaya sundu.

Goodyear'dan yapılan açıklamada, yeni lastiğin şehir içinde, kuru ve yağmurlu hava şartlarında yüksek performans sergilediği belirtildi

zaman
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE
 
İleti: 289
Kayıt: 01 Tem 2006, 07:29
Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize


Servis, Yedek Parça, AksesuarKimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir