ARDA OTOMOTİV SKODA YEDEK PARÇA İNDİRİMLERİ

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

ARDA OTOMOTİV SKODA YEDEK PARÇA İNDİRİMLERİ

İleti felicia_3437 » 29 May 2010, 18:03

MERHABA BANADA SKODA FELİCİA NIN KALIRUFER RESISTANSI LAZIM FIYATI NEDIR VARMIDIR ELİNİZDE

FeLiŞ 1995 34 ylt 20
Kullanıcı avatarı
felicia_3437
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: M SELİM AKIN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: FELİCİA LX

İleti hakan48 » 29 May 2010, 19:11

ardaotomotiv yazdı:Benimde demek istediğim şu anda piyasa bulunabilecek en kaliteli mallardan biride vika dır.

Vika yan sanayi diyen ustalarda gitsinler orjinal markası neyse onu alsınlar o zamamn bulabilirlerse.

Allah herkezin rızkını veriri, bunuda herkez bilir. Ama kendini yüksekten atmak isteyen esnaf arkadaşlar böyle sağa sola saldırır.

Saygılarımızla ARDA OTOMOTİV

SATTIĞIMIZ ÜRÜNÜN HER DAİM ARKASINDAYIZ

HİÇ KİMSE YEDEK PARÇADA GARANTİ VEREMEZ VEREN VARSA O ESNAFTIR.

http://www.ardaotomotivyedekparca.com

[url=mailto:info@ardaotomotivyedekparca.com
info@ardaotomotivyedekparca.com[/quote[/url]]

Bütün Yedek Parcacılar Sattığı Mala Garanti Vermek Zorundadır.
Vikaya Çin Malı Değil Diyerek Esnaflık Yapılmaz Sattığı Malın Arkasında Olmayan Esnaf Olamaz Her Ürürnün 2 Yıl Garantisi Vardır. Garantisi Olmayan Ürün Zaten Türkiyeye Giremez.
(Hiç Kimse yedek Parcada Garanti veremez, Derken Garanti Veremeyen Esnaf Olamaz Eger Garanti Veremeyen Varsa Herkes Tüketici Haklarına Şikayet Etsin Zaten O zaman ögrenirler Garantisi Yok Demeyi
VİKA ÇİN MALIDIR

YUkarda Vika Çin Malı Değil Diyerek Milleti Kandırma Yeter

Benim Yükselmek Gibi Bir Hedefim Yok Zaten Herşey Ortada Milleti Kandırma Yeter Vika Çin Malıdır.
Skodanın Orjinal Parcaları Pal Magneton Vs Markalardır.

Bu Sitede Yedek Parcacı Parsan Oto Da var Ama Adamlar Yan Sanayiyi Orjinal Diye Satmıyor. Yan Sanayiya Yan Sanayi Diyorlar. Orjinale Orjinal Taiwan a Da Taiwan
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Muğla

İleti hakan48 » 29 May 2010, 19:21

Hiç Kimse Yedek Parcada Garanti Veremezmi ? Bu Çok Komik Bir kelime Her Yedek Parcacı Garanti Vermek Zorundadır. Tüketici Hakları Denilen Birşey Duymadınız Sanırım. Türkiyeye Giren Her Malın 2 Yıl Mecburi Garantisi Vardır.
Bu Arada Yükselmek Gibi Bir Derdim de Yok Haberin Olsun Sadece Milleti Kandırmayın Yeter Vika Çİn Malıdır.

Sİzin Gibi Esnaflar Sayesinde Artık Kimse Parcacılara Güvenmiyor. Çünkü Çin Malı na Orjinal Diyerek Satıp Piyasanın İtibarına Gölge Düşürüyosunuz Yazıktır
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti hakan48 » 29 May 2010, 19:27

ardaotomotiv yazdı:vika cin malı değildir sorduğunuz kişi elindeki çin markasını size satmak için öyle söylemiştir

ARDA OTOMOTİV İYİ GÜNLER DİLER

Bu Yukardaki Yazı Sizin Bu Sitede Herkes Hangi Markanın Ne Malı Olduğunu Biliyor.
Vika Çin Malı Değil Diyerek Sadece Kendiniz İnanırsınız. Başkaları İnanmaz.
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti hakan48 » 29 May 2010, 19:30

Bu Arada Ben 01 Kas 2007, Saat 00:23 Den Beri Bu Siteye Üyeyim Siz 1 Aydır. Üyesiniz. Ve Benim Yükselme Meraklısı Olduğumu Düşünüyorsunuz.
Beni Bilen Zaten Bilir. Sizin Sözlerinizi O Yüzden Muhatap Almıyorum.
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti ardaotomotiv » 31 May 2010, 08:43

Bende zaten sizi muhattab almak istemiyorum ancak aşağılayıcı lafları size hiç yakıtıramadığım için size cevap yazmak zorunda kalıyorum.

İşinize bakarsanız sevinirim.

Sazanlığın veya kurnazlığın anlamı yok.

Üstelik ilk laf atmayada siz başladınız benim sizinle ilgili bir sorunum yok ama demekki sizin derin bir yaranız var.

SAYGILARIMIZLA ADRESE TESLİM ...
ardaotomotiv
CLASSIC
CLASSIC

İleti hakan48 » 31 May 2010, 09:51

Ya Bir İnsan Bu Kadarmı Yüzsüz Olur Ya Vika Çin Malı Değil Diyerek Burda İnsanları Kandırmaya Hakkın Yok İnsan Ol Biraz Yukardaki Yazı Sizin Değilmi Vika Çin Malıdır. Orjinal Diye Satan Namussuzdur. Sana Cevap Yazmaya Dahi Değmez Ama Ben Skodam Üyelerini Uyarmak İçin Özellikle Söylüyorum.
Vika Çin Malı Değil Diyen Firmadan Alışveriş Yapıp Kendinizi Kandırtmayın.
Çin Malını Çin Malı Orjinali Orjinal Olarak Alın.
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti hakan48 » 31 May 2010, 09:53

özkanfavo yazdı:
ardaotomotiv yazdı:vika cin malı değildir sorduğunuz kişi elindeki çin markasını size satmak için öyle söylemiştir

ARDA OTOMOTİV İYİ GÜNLER DİLER

vika halis muhlis çin malıdır.ithalatçı firması istanbulda skopar otomotivdir.çin markaları içinde kaliteli olan markalardan biridir.

Zaten Müşteriler Dahi Vikanın Çin Malı Olduğunu Biliyor Yalancının Mumu Yastıya Kadar Yanar.
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti gpapur » 31 May 2010, 21:16

baskı , balata ve rulmanları ile trigr seti fiyatı nedir 2006 A5 skoda octavia 1.6 mpi motor
gpapur
CLASSIC
CLASSIC

İleti koraykrkmz » 31 May 2010, 21:59

kredi kartıyla online satış yapılıomu ?
koraykrkmz
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: koray
Nereden: Ankara
Arabanız: favorit 135l

İleti ardaotomotiv » 01 Haz 2010, 08:01

Kredi kartı kullanılarak sadece mail order seçeneğimiz vardır.

ARDA OTOMOTİV
ardaotomotiv
CLASSIC
CLASSIC

İleti parsanoto » 01 Haz 2010, 10:14

hakan48 yazdı:
ardaotomotiv yazdı:Benimde demek istediğim şu anda piyasa bulunabilecek en kaliteli mallardan biride vika dır.

Vika yan sanayi diyen ustalarda gitsinler orjinal markası neyse onu alsınlar o zamamn bulabilirlerse.

Allah herkezin rızkını veriri, bunuda herkez bilir. Ama kendini yüksekten atmak isteyen esnaf arkadaşlar böyle sağa sola saldırır.

Saygılarımızla ARDA OTOMOTİV

SATTIĞIMIZ ÜRÜNÜN HER DAİM ARKASINDAYIZ

HİÇ KİMSE YEDEK PARÇADA GARANTİ VEREMEZ VEREN VARSA O ESNAFTIR.

http://www.ardaotomotivyedekparca.com

[url=mailto:info@ardaotomotivyedekparca.com
info@ardaotomotivyedekparca.com[/quote[/url]]

Bütün Yedek Parcacılar Sattığı Mala Garanti Vermek Zorundadır.
Vikaya Çin Malı Değil Diyerek Esnaflık Yapılmaz Sattığı Malın Arkasında Olmayan Esnaf Olamaz Her Ürürnün 2 Yıl Garantisi Vardır. Garantisi Olmayan Ürün Zaten Türkiyeye Giremez.
(Hiç Kimse yedek Parcada Garanti veremez, Derken Garanti Veremeyen Esnaf Olamaz Eger Garanti Veremeyen Varsa Herkes Tüketici Haklarına Şikayet Etsin Zaten O zaman ögrenirler Garantisi Yok Demeyi
VİKA ÇİN MALIDIR

YUkarda Vika Çin Malı Değil Diyerek Milleti Kandırma Yeter

Benim Yükselmek Gibi Bir Hedefim Yok Zaten Herşey Ortada Milleti Kandırma Yeter Vika Çin Malıdır.
Skodanın Orjinal Parcaları Pal Magneton Vs Markalardır.

Bu Sitede Yedek Parcacı Parsan Oto Da var Ama Adamlar Yan Sanayiyi Orjinal Diye Satmıyor. Yan Sanayiya Yan Sanayi Diyorlar. Orjinale Orjinal Taiwan a Da Taiwan

uzun süredir forumda yazı yazmak istemiyordum ama bu tip olayları görünce yedek parçacı olarak yazma ihtiyacı duydum..bu yedek parçacılıkta en sıkıntı çektiğimiz olaylardan biri bu çin malı,orjinal davası.
istanbulda o kadar çok firma varki çin malını italyan,orjinal diye satan.biz burda müşteriye fiyat veriyoruz çin malı şu kadar,orjinal şu kadar diye.bazı firmalarda bizim çin malı dediğimiz orjinal diye fiyat veriyolar bu sefer müşteri orda bu para sizde niye pahalı.bu sefer bize izahat etmek düşüyor.güvenen müşteri alışverişini yapıyor.güvenmeyen gidip çin malını orjinal diye alıp geliyor.skodadan anlayan ustaya gittiği zaman abi bu çin malı deyince müşteri bizim haklı olduğumuzu anlıyor.
bir gün aynı şekilde gelen müşterinin yanında fiyat aldığı parçacı arkadaşı aradım.sırf ıspat için.hoparlörü açıp konuştum.karşımdaki esnaf AQ markaya italyan dedi halbuki süzme çin malı.dedim AQ çin değilmi.karşımdaki yok abi bu italyadan geliyor diyebilcek kadar yüzsüzdü.

Sözün özü insanların çoğu bilinçli neyin çin neyin orjinal olduğunu çözebiliyor.esnaf arkadaşlara sesleniyorum bi malın menşei ne ise onu lütfen belirtiniz.çinse çin orjinalse orjinal,italyansa italyan.çin malına taiwan bile demek ayıptır.

arkadaşımız demişki kimse yedekparçaya garanti veremez.sözüm şudurki şahsın ve firman adına konuş.sattığım her parçanın arkasındayımda demem.parçaya direk garanti veririm.gözle görülen arızada direk yenisi ile değişim yaparım.elektrik ve elektronik akşama bile garanti veriyoruz.
parsanoto
CLASSIC
CLASSIC

İleti agros » 01 Haz 2010, 12:17

parsanoto kardeşim her yedek parçacı senin kadar dürüst olsa mekanik arıza diye bişey kalmayacak ortada zeten. cok ekstrem durumlarda kazalarda yada parca miadını doldurdugunda degistiririz. cin malını satsın ki (sözüm meclisten dışarı) o müşteri tekrar yedek parcaya kısa zamanda ihtiyac duysun.
Kullanıcı avatarı
agros
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Antalya
Arabanız: 2011 Toyota Corolla 1.33 Comfort Dual VVT-i

İleti jamesdean » 01 Haz 2010, 12:29

Benim anlamadığım birşey var,
Örnek veriyorum ;
Aracın direksiyonunda bir ağırlaşma var.
- Servis : Rotkolu değişecek diyor. Değiştiriyor.
Sonuç : Olumsuz.
Tekrar aynı servise gidiyorsun. E diyorsun düzelmedi.
- Servis : Hmm o zaman direksiyon kutusu değişecek diyor. Değiştiriyor.
- Servis : Hmm o zaman Direksiyon Pompan arızalı diyor.
Sonuç : Olumlu veya olumsuz hiç farketmez. Kardeşim Madem direksiyon pompası bozuk neden en başta söylemiyorsun !!!! Bir dünya işlem yapıyorsun gereksiz yere... Deneme yanılma tahtası mı bu ? Fantazi aleti mi?
Servisler pahalı olmalarından çok Güvensizlik duygusu aşıladıklarından dolayı tutulmuyordur diye düşünüyorum...
Kullanıcı avatarı
jamesdean
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Skoda Fabia TDI CL Sedan
Nereden: Bursa
Arabanız: FABIA CL

İleti parsanoto » 01 Haz 2010, 12:41

jamesdean yazdı:Benim anlamadığım birşey var,
Örnek veriyorum ;
Aracın direksiyonunda bir ağırlaşma var.
- Servis : Rotkolu değişecek diyor. Değiştiriyor.
- Servis : Hmm o zaman direksiyon kutusu değişecek diyor. Değiştiriyor.
- Servis : Hmm o zaman Direksiyon Pompan arızalı diyor.
Sonuç : Olumlu veya olumsuz hiç farketmez. Kardeşim Madem direksiyon pompası bozuk neden en başta söylemiyorsun !!!! Bir dünya işlem yapıyorsun gereksiz yere... Deneme yanılma tahtası mı bu ? Fantazi aleti mi?
Servisler pahalı olmalarından çok Güvensizlik duygusu aşıladıklarından dolayı tutulmuyordur diye düşünüyorum...

fabialarda bu tip direksiyon arızası ve bu arıza yüznden değiştirilen bi çok parça ve kabarık faturalara çok şahit oldum.
direksiyon arızlarında servisler kesin şu parça diyip çözüm bulamıyolar.önlerinde 3 seçenek var.ya açı sensörü,ya pompa,ya direksiyon kutusu.hepsini deneme yoluyla deniyolar.bazı servisler her taktığı parçayı arıza düzelmese dahi fatura ediyolar.
burda yapıcakları tek bi şey var.bu 3 parçayı konsinye olarak ellerinde bulundurcaklar taktıkları zaman hangisi arızayı gideriyorsa o parçanın sıfırını takıp sadece onu fatura edcekler ama malesefki çoğu servis üçünüde takıp fatura ediyor.
parsanoto
CLASSIC
CLASSIC

İleti ardaotomotiv » 04 Haz 2010, 19:16

Kusura bakmayın ama sizin yaptığınız çok yanlı bir şey tamam bir hatamız olmuş olabilir ama marka ve üretici ülke adına.

Ama şu anki davranışlarınızı hiç tasdik etmediğimi üzülerek bildirmek istedim.

Ben sizin açtığınız herhangi bir konuda çok pardon ( sazanlık ) yapıp atlamadıysam bunu sizinde yapmamanız gerek.

Madem köklü bir firmasınız lütfen işinize bakınız.
ardaotomotiv
CLASSIC
CLASSIC

İleti hakand » 08 Arl 2010, 17:17

ardaotomotiv yazdı:BİZ ÜÇ KALEM OLARAK ÇALIŞMAKTAYIZ LADA SKODA VE GAZELLE VE SATIŞLARIMIZ TOPTAN VE PARAKENDE DİR.

BİR ÇOK YEDEK PARÇAYI VE ORJİNAL YEDEK PARÇAYIDA KENDİMİZ İTHAL EDİYORUZ.

DİKKATİNİZ ÇEKERİM YEDEK PARÇA VE ORJİNAL YEDEK PARÇA DEDİM SİZİN ARKADAŞLARINIZIN ALIŞ VERİŞ YAPTIĞI YERLERİN PARÇA İÇİN GARANTSİ NEDİR ACABA ?

KURULUŞUMUZDAN BU GÜNE KADAR EN UYGUN FİYATLAR VE MÜŞTERİLERİMİZE VERDİĞİMİZ GÜVEN SAYESİNDE 17 YILDIR GÜN VE GÜN ARTARAK KALİTEMİZİ VE MÜŞTERİ PONTANSİYELİMİZİ YÜKSELTMEYE DEVAM ETMEKTEYİZ VE SATTIĞIMIZ YEDEK VE ORJİNAL YEDEK PARÇALARINDA HER DAİM ARKASINDAYIZ.

SAYILARIMIZLA ARDA OTOMOTİV www.ardaotomotivyedekparca.com

SEN ONU Bİ GEÇ YAA!UTANMADAN BİDE YAZMIŞSIN PARÇALARIMIZIN ARKASINDAYIZ DİYE.400 TL'LİK ALIŞVERİŞ YAPTIM SİZDEN KOMPLE ÖN TAKIMI SIFIRLADIM.SİZDEN ALDIĞIM SAĞ,SOL VE ORTA AKS RULMANLARININ KÖRÜKLERİ 3-4 AY İÇİNDE PARÇALANDI YAĞ KAÇIRIYOR.ARAYIP GARANTİDEN DEĞİŞTİRİLMESİNİ İSTEDİĞİMDEDE BANA SAÇMA SAPAN BİR ŞEKİLDE RULMAN İÇİNE FAZLA GRES SÜRÜLMÜŞTÜR O YÜZDEN YIRTILMIŞTIR DİYE KOMİK BİR BAHANE ÜRETTİNİZ. GEÇİN BUNLARI.BENDE SERVİSÇİYİM.SEKTÖRE UZAK BİRİSİ OLSAM YEDİRİRDİNİZ BELKİ.O YÜZDEN BURADA ÖYLE BOŞ BOŞ AHKAM KESİPTE PARÇALARIMIZIN ARKASINDAYIZ DEMEYİN.MİLLETİ KANDIRMAYIN!!!
hakand
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: İstanbul (Avr.)

İleti kadir » 15 Oca 2011, 14:00

SLM SKODA 2000 FELİCİA POLO MOTORLU MARJ MOTORU TRGER SETİ BOGAZ JKELEBEGİ YAN SANAYİ VE ORJİNAL FYATLARINI ÖGRENEBİLİRMİYİM BU PARCALAR BANA LAZIM ÖZELDEN VE MAİLDE MESAJ ATIM CEVAP BEKLİYORUM İYİ GÜNLER
kadir
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: KADİR ŞALKACI
Nereden: Karaman
Arabanız: SKODA FELİCİA 2000 MODEL 1,6

ÖncekiSonraki

Servis, Yedek Parça, Aksesuar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir