sakarya otokur

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

sakarya otokur

İleti ozerakin » 03 Haz 2010, 18:08

Ben de bülbüller veya düldüller de denebilir bu şirket mağdurlarındanım evet avrupanın en büyük showroom larından birine sahip bir şirketti ama ti işte adamlar tam üç kağıtçıydı önce zonguldak ereğli sonra düzce en sonunda da geçen sene adapazarı showroomlarını ve servislerini kapattı Allah belalarını verecek daha çok insanları mağdur ettiler haklarını yediler daha da beter olsunlar
Ayrıca son yorumlar da manupule kokuyor ama ww ve audi yetkili servisi ise gerçekten 20 yıldır bakıcaz o zaman gideriz bilgi de veririz beklesinler bakalım

Kullanıcı avatarı
ozerakin
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Sinop
Arabanız: roomster

İleti faruk_sakarya » 03 Haz 2010, 18:36

Ben otokur'a güveniyorum,sakaryada audı ve wolkswagen yetkili bayii ve servisi biliyorsunuz.Lakin geçenlerde bir parça sordum biraz beklemek durumunda kaldım fiyatı ögrenmek için..Çünkü tam da yeni devir aldıklarındaydı sanırım.Eh o kadar da olur ama yinede otokur'a güveniyorum.HAYIRLI OLSUN OTOKUR:)
CnF
faruk_sakarya
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: FARUK DELERGEÇER
Nereden: Sakarya
Arabanız: SKODA FABİA ELEGANCE 101 HP

İleti cucu » 04 Haz 2010, 12:01

yorumlar banada şüpheli gibi geldi.. fakat ben kendim tanık oldum oldukça kaliteli bir servis.. zaman gösterecek ne olduğunu..
cucu
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: cem herman
Nereden: Sakarya
Arabanız: roomster

İleti fayman » 04 Haz 2010, 13:06

HİZMET ANLAYIŞI FARKI VAR SANIRIM..!
BEN TELEFONU BURADA GÖRÜNCE ARADIM.YETKİLİ CAN BEY İLE GÖRÜŞTÜM. BENİM 2001 FABİA NIN ÖNCAMDAN SU ALMA PROBLEMİ VAR DEDİM. SÖKÜLÜP YENİDEN TAKILMASI GEREKTİĞİNİ BİLİYORUM ANCAK SÖKERKEN KIRILMA İHTİMALİ ÇOK YÜKSEK BU DURUMDA KIRILIRSA BEN Mİ CAM PARASINI VERMEM GEREKİR DEİM. O DA "HAYIR BÖYLE BİR DURUM DA MESULİYET BİZİM". ANCAK İZMİT SERVİSİNE SORDUM CAM KIRILIRSA MESULİYET KABUL ETMEYİZ DEDİ. ARADAK İ FAR BU. BEN DE EN KISA ZAMANDA CAM SORUNUM İÇİN GİDECEĞİM İNŞALLAH HEM DE TANIŞIRIZ.
2001 FABİA ELEGANCE
Kullanıcı avatarı
fayman
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Fikret AYMAN
Nereden: Kocaeli
Arabanız: FABİA ELEGANCE 1.4i

İleti sasahin » 27 Kas 2010, 19:51

2003 model Polomun triger setini servis dışında değiştirmek istemediğim için ailemin oturduğu adapazarı otokura gittim. İlgilendiler, naziktiler, işi bitirdiler dedikleri saatte mutlu bir şekilde ayrıldım. 4-5 bin km yol yaptıktan sonra arabamın yağ lambası yolda giderken sarı yandı. uzun yoldan dönüyordum panik oldum ustamı aradım vs. neyse döndüm ertesi gün sanayide yağı değiştiren usta "abi sen buna nasıl bir yağ koydun"? dedi. Yağın şanzıman yağı gibi olduğunu söyledi.
Yağ değişiminden sonra düzeldi. Umarım kullandıkları yağı değiştirirler.
bir kaç ay sonra da arabayı sattım, uğrarsam şikayetimi iletecem kendilerine.
Not: bu siteyi tesadüfen bulup bu konuyu gördüm, içimde kalmasın diye yazdım. bir daha bu siteye yolum düşer mi, düşerse ne zaman düşer bilemem. Çamur attı gitti falan denmesin diye bana ulaşmak isteyen için mail adresim "sasahin et msn nokta com"
sasahin
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Sa sahin
Nereden: Kütahya
Arabanız: yok

Önceki

Servis, Yedek Parça, Aksesuar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir