BOZKURT OTO (BURSA) YA SIFIR GÜVEN

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

BOZKURT OTO (BURSA) YA SIFIR GÜVEN

İleti efrasiyap » 17 May 2010, 16:30

İnsanların güvenini kaybetmektense,para kaybetmeyi tercih ederim.
Robert Bosch
iyi günler. yukardaki cümleyi bursa bozkurt oto için yazdım. satmak için cumartesi günü söz verdikleri ikinci el bir aracı 500 lira daha fazla veren başka birine pazartesi günü sattılar. hafta sonu görüştüğümüz için kapora istemediler (isteseler bile hafta sonu olduğu için gönderemezdim)pazartesi satışı yaparız dedik telefonda. satış temsilcisi oğuzhan inceöz beyfendiye telefonumu da bıraktım ama bana haber vermeden başka birinden kapora alıp pazartesi günü aracı başkasına sattı. tabi bu şikayetimi araç satılmadan patronları ersin beye de ilettim ama dikkate almadı (nede olsa işin ucunda 500 tl vardı). pazartesi günü benim adıma aracı almaya geliyoruz diye söz alan kişi şirketin eski avukatı ve benim yakın arkadaşım olan ve bursada olan av. özgür .......dır. avukatına güvenmeyip 500 lira için insanların güvenini kaybetmeyi göze alan bir skoda bayidir. . bu olay beni çok üzmüştür. bu günden sonra hertürlü internet ortanımda skoda ismi geçen her sayfada bozkurt otonun ve çalışanlarının bu güvensizliğini, benim yazığım satırları okuyan herkese bozkurt otoya güvensizlik olarak döndüreceğimden emin olabilirsiniz. ayrıca 2008 14500kmdeki aracın hiçbir değişenin kazasının olmadığını söylemelerine rağmen TRAMER de yaptığım sorguda kasko tarafından karşılanan 811 tl lik bir kazasının olduğunu öğrendim. güven eşitdeğildir BOZKURT OTO

efrasiyap
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ömer altaş
Nereden: Antalya
Arabanız: 2008 octavia elegance mpi

İleti C@GL@R » 17 May 2010, 17:05

onlar sizin güvenilir olacağınızı nerden bilebilir kapora vermeden bu işler olmaz. adam alırım der bekletir araç sahibini iki gün sonra bakmışsınız ne arar ne sorar sonra diğer alıcılardanda olur. ben de olsam kapora vermeyen bir alıcıyı sadece sözle beklemem müşteri gelirse veririm..

tabi sizinki biraz aynı bir durum neyse sizde para olduktan sonra araç kolay bulunur :)
tüm araçların arıza tesbit cihazı için bana ulaşın..
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: ÇAĞLAR
Nereden: Isparta
Arabanız: Seat LEON 1.6 Stylance 2007 / Lpg(atiker)

İleti octaviaman » 17 May 2010, 17:15

Satıcı tayfası böyledir,İşin kesat olduğu anda bir söz,bir bakış bile onlara yeter.İşler açılınca babası gelse tanımaz. :D
Kullanıcı avatarı
octaviaman
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İzmir
Arabanız: Octavia Ambiente 1.9TDI

İleti ÖZÇELİKLER SKODA » 17 May 2010, 17:38

SLM
ARAKADAŞIM YAZDIKLARINIZI OKUYUNCA ÜZÜLDÜM. AMA ŞUBİR GERÇEKTİRKİ TELEFONLA ARAÇ ALINMAZ. ARACI GÖRDÜYSENİZ GEREKLİ BİLGİLERİ ALDIYSANIZ VE KAPORAYI VERDİYSENİZ BU YAZDIKLARINIZDA HAKLI OLABİLİRDİNİZ. BİZDE 2.EL ARAÇ ALIP SATIYORUZ. AMA KAPORASI ALINMAMIŞ SÖZLEŞMESİ YAPILMAMIŞ ARAÇ SATILMIŞ SAYILMAZ.
LÜTFEN BU TİP YAZILARI YAZAERKEN SATICI ARKADAŞIN YERİNE KENDİNİZİ KOYUP ÖYLE DEĞERLENDİRİN

SAYGILAR
ÖZÇELİKLER Ö. SKODA SERVİSİ
ÇORLU
ÖZÇELİKLER SKODA
CLASSIC
CLASSIC

İleti efrasiyap » 17 May 2010, 17:49

özçelikler skoda msj için teşekkürler. ama sizde bir yetkili bayisiniz. ortak tanıdığımız ve sizin sözüne güvendiğiniz bir insan olan eski avukatınız benim için aracı olsa durum değişirdi sanırım. sonuç olarak telefondan pazarlık yapan aracı alacağım diyen sıradan bir insan değildim . aracı olan bozkurt otonun eski avukatı tanıdıkları güvendiklerini söyledikleri avukat arkadaşımdı. pazarlığı yapanda pazartesi aracı alacağız diyende avukat arkadaştı. benden kapora dahi istemediler ama aracı 500 fazlaya verdiler.
efrasiyap
CLASSIC
CLASSIC

İleti ÖZÇELİKLER SKODA » 17 May 2010, 17:52

SLM

BENCE 500 TL MESELESİ DEĞİL ARKADAŞIM. DEDİĞİM GİBİ KEŞKE KAPORA VERSEYDİNİZ. BİZDE DEFALARCA BU ŞEKİLDE ARAÇ SATTIK KAPORA ALMADAN. (AMA SADECE SATTIK). NE DEMEK İSTEDİĞİMİ ANLAMIŞSINIZDIR SANIRIM.

ARACA BAKAN AVUKAT ARKADAŞINIZ BU SİSTEMİN NASIL ÇALIŞTIĞINI BİLMESİ GEREKİR. EN AZINDAN BİR SÖZLEŞME YAPABİLİRDİ.

SAYGILAR
ÖZÇELİKLER SKODA
CLASSIC
CLASSIC

İleti efrasiyap » 17 May 2010, 17:57

bende şimdi diyorum kendi kendime keşke kapora verseydim. bu arada ben subayım . bir sözle neler yapabileceğimizi iyi bilirsiniz. ticaretide öyle sandık. sanırım benden ticaret adamı olmaz :))
efrasiyap
CLASSIC
CLASSIC

İleti ÖZÇELİKLER SKODA » 17 May 2010, 18:01

KISMET DEĞİLMİŞ DEYİP GEÇİN BENCE

AMA DEDİĞİM GİBİ BURDA BAYİ ARKADAŞLARIMIZIN HİÇBİR SUÇU YOK.

İNŞALLAH DAHA İYİ BİR OCTAVİA BULURSUNUZ

SAYGILAR
ÖZÇELİKLER SKODA
CLASSIC
CLASSIC

İleti efrasiyap » 17 May 2010, 18:04

bayi arkadaşın suçu yok demek bana göre yanlış olur. telefonumu adresimi bırakmıştım. bayideki oğuzhan bey arayıp bi arkadaş araba ile ilginiyor ne yapayım diyebilirdi. ama demedi bence sorunun başlangıç yeri burası ilgisizlik ve güvensizlik yada ucuza gitmesincilik.
saygılar
efrasiyap
CLASSIC
CLASSIC

İleti ÖZÇELİKLER SKODA » 17 May 2010, 18:11

SİZ NE KADAR A KADAR OCTAVİA ARIYORSUNUZ.
ÖZÇELİKLER SKODA
CLASSIC
CLASSIC

İleti efrasiyap » 17 May 2010, 18:17

30000 i geçmeyecek kadar mpi motorlu
efrasiyap
CLASSIC
CLASSIC

İleti hdoner » 17 May 2010, 19:34

2. bozkurt oto faciası olmasın:DX:D
Kullanıcı avatarı
hdoner
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti efrasiyap » 17 May 2010, 20:34

ben yeniyim. 1. bozkurt faciası nedir??
efrasiyap
CLASSIC
CLASSIC

İleti tivoli » 17 May 2010, 21:13

ohooo seninkide dertmi :) ben yıllar evvel beğenipte alacağım evin tapu fotokopisiyle bankaya kredi başvurusu yapmıştım kredim onaylanmıştı emlakçı efendiyi bir aradım ki ne duysam beğenirsiniz? 2 gün evvel satmışmış evi.. bana haber vermek için 1 dakkalık telefon masrafı bile yapmamış hayırsız herif.. tekrar başka ev buldum tekrardan evraklar vs vs.. tabi bu arada emlakçı efendiye o sinirimle bi telefonda açtım iyicede sıvadım ağzını bile açamadı.. yıllar geçti ama hala inşallah o kazandığı paranın hayrını göremez diyede içimden geçiriyorum
**AIKIDO** 4.KYU
Kullanıcı avatarı
tivoli
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İstanbul (And.)

İleti hdoner » 17 May 2010, 21:16

efrasiyap yazdı:ben yeniyim. 1. bozkurt faciası nedir??

üste anlatmış ya arkadaş bozkurt otonun ayrılan arabayı satması.Başka bi galeride araç bulmak istemesi bu espriyi doğurdu :D
Kullanıcı avatarı
hdoner
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti balarest » 17 May 2010, 21:18

herkes ıyı olsaydı kotunun kıymetı bılınmezdı. kısmet degılmıs demenız bence kafı hayırola gozu ıle bakın

caglarkrbyk yazdı:onlar sizin güvenilir olacağınızı nerden bilebilir kapora vermeden bu işler olmaz. adam alırım der bekletir araç sahibini iki gün sonra bakmışsınız ne arar ne sorar sonra diğer alıcılardanda olur. ben de olsam kapora vermeyen bir alıcıyı sadece sözle beklemem müşteri gelirse veririm..

tabi sizinki biraz aynı bir durum neyse sizde para olduktan sonra araç kolay bulunur :)
balarest
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Kayseri

İleti efrasiyap » 17 May 2010, 21:43

aslında gelene git gidene gel dememek lazım ama bugün muhattap olduğum servisin bütün çalışanları beni çileden çıkardı doğrusu. elimden gelse atlayıp gidip dağıtacaktım o servisi ama olmuyooooo. pişkin pişkin konuşup delirttiler beni.
tivoli ninde başına geldiği gibi adamı ara yaww arkadaş geliyonmu alacanmı dee yaww. adam cinayet işlerken bile sorar SON SÖZÜN ne diye.
efrasiyap
CLASSIC
CLASSIC

İleti efrasiyap » 17 May 2010, 21:44

efrasiyap yazdı:ben yeniyim. 1. bozkurt faciası nedir??

benimkiside soru olmuş valla. bu adamlar yüzünden beyin çalışmaz oldu. telefonda tammmm 3 saat konuşma yapmışım bu gün. yazıklar olsunnnn
efrasiyap
CLASSIC
CLASSIC

Sonraki

Servis, Yedek Parça, Aksesuar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir