BOZKURT OTO (BURSA) YA SIFIR GÜVEN

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

BOZKURT OTO (BURSA) YA SIFIR GÜVEN

İleti lazianke » 17 May 2010, 21:46

caglarkrbyk yazdı:onlar sizin güvenilir olacağınızı nerden bilebilir kapora vermeden bu işler olmaz. adam alırım der bekletir araç sahibini iki gün sonra bakmışsınız ne arar ne sorar sonra diğer alıcılardanda olur. ben de olsam kapora vermeyen bir alıcıyı sadece sözle beklemem müşteri gelirse veririm..

tabi sizinki biraz aynı bir durum neyse sizde para olduktan sonra araç kolay bulunur :)

haklılık payınız olmakla birlikte müşteri çıkınca en azından nezaketen haber verilebilir, ya da kesin söz verilmez daha yukarı veren çıkarsa satabiliriz diye bir açık kapı bırakılabilirmiş...

lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti y.emre » 17 May 2010, 21:53

k.bkmayın ama siteye bugun üye olmuşsunuz aynı içerikli 2 tane konu açıp bokurt otoyu kötülemye çalısıyorsunuz siz kimsiniz ??
kendinizi dahi tanıtmamışsınız gördüğüm kadarıyla..

ayrıca 2.el alış verişinde bunlarla karsılaşmanız normal herkezi kendiniz gibi göremezsiniz..
Kullanıcı avatarı
y.emre
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: yunus emre yıldız
Nereden: Sakarya
Arabanız: 2001Felicia- 2007 Era -2010 Rio-2007K2500-2010H100

İleti efrasiyap » 17 May 2010, 22:03

burası bi sosyal paylaşım sitesi değilmi. bozkurt oto bursa skoda yetkili servisi . kim olduğuma gelince ilk mesajımda kim olduğumu yazdım. yani özel olarak kim olduğumu soruyorsanız özelden telefonumu yazabilirim . yada kötülediğim değil yaptıkları üçkağıdı yazdığım bozkurt otoyu arayıp batmandan asker ömer bey sizi şu sitede anıyor ne yaptınız bu adamada size bu kadar kızmış diye sorun. onlarla ilgili şikayetimi hem telefon ile hemde maille yüce otoyada bildirdim. benim paylaşmak istediğim konu bozkurt otoda çalışan satış temsilcilerinin insanların güvenlerini boşa çıkarıp hiçe saymasıdır. aynı şeyin kendi başınıza geldiğini düşünün. size güvendiklerini yada sizin için konuşan insana güvendiklerini pazartesi aracı veririz deyip aracı 500 tl veren başkasına verdiklerini düşünün siz hayalkırıklığına uğramazmıydınız. saygılar..
efrasiyap
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ömer altaş
Nereden: Antalya
Arabanız: 2008 octavia elegance mpi

İleti fıratt » 17 May 2010, 22:20

aman gokhan duymasın kankileri bozkurt skoda..:lol:
fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: fırat
Nereden: Adana
Arabanız: su aracım yok

İleti efrasiyap » 19 May 2010, 14:13

konu başka bir başlık altında firmanın komik savunmaları ile devam etmektedir..

viewtopic.php?f=9&t=19966&start=18
efrasiyap
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ömer altaş
Nereden: Antalya
Arabanız: 2008 octavia elegance mpi

İleti onurhan2006 » 19 May 2010, 19:20

ÖZÇELİKLER SKODA yazdı:KISMET DEĞİLMİŞ DEYİP GEÇİN BENCE

AMA DEDİĞİM GİBİ BURDA BAYİ ARKADAŞLARIMIZIN HİÇBİR SUÇU YOK.

İNŞALLAH DAHA İYİ BİR OCTAVİA BULURSUNUZ

SAYGILAR

doğru değişeni kazası belası yok denilen bir arabada 817 llira kasko masrafının bulunması bu arabanın kazasız olduğunu ve de bayinin kesinlikle haklı olduğunu gösterir değilmi? peki buna kim inanır???
Volkan İtfaiye Araçları San. ve Tic. A.Ş.
Kalite Kontrol ve Teslimat Şefi
Onur DURMAZ
Kullanıcı avatarı
onurhan2006
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ONUR DURMAZ
Nereden: İzmir
Arabanız: 1993 SKODA FAVORİT LX MEKATRONİK

İleti mygokhan » 19 May 2010, 20:09

samet yazdı:aman gokhan duymasın kankileri bozkurt skoda..:lol:

:lol: :lol: :lol: :lol:
Yav arkadaş ben şimdiye kadar götürdüğüm arkadaşların sadece birisinde sorun yaşadık.O da uzak yerde olduğundan problemini çözemedi Resul bey..Yoksa ben pek sorun görmedim orda..

Sorun varsa şikayet etmesini iyi biliriz, ama iyi bişeyler gördüğümüzde de çekniyoruz yazmaya sonra oranın reklamını yapıyor oluyor :D
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti fıratt » 19 May 2010, 21:12

yazmış hemen mygokhan roomster 1,2 baz plus...
paramız yetmedi comforta yeni sekment yarattık roomsterlarla nolacak bu halimiz :D
fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: fırat
Nereden: Adana
Arabanız: su aracım yok

İleti mygokhan » 19 May 2010, 21:18

samet yazdı:yazmış hemen mygokhan roomster 1,2 baz plus...
paramız yetmedi comforta yeni sekment yarattık roomsterlarla nolacak bu halimiz :D

He ya ne yapalım pahalı oluyor ama farkımız olsun :D

Şu içeriyede bişeyler yapmak lazım..Dot matrix ekran yada Yol bilgisarayı istiyoruz :D
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti caki14 » 20 May 2010, 01:13

efrasiyap kullanıcı adlı beyfendi tabiyki maruz kaldınız durum insani boyutlarda hiçte etik ve kabullenilir değil ama piyasa adamları bizler gibi düşünmesi olanaksız zaten düşünmüş olsalardı türkiyedeki insana verilen bu değer yerlerde sürünüyor olmazdı oyüzden herkes işini yürüttüğü ölçüde birbiri üzerinden geçiniyor arada olan samimi vatandaşa oluyor hayırlısı denmeli umarım daha iyilerine nasip olursunuz ayrıca belirtmeliyimki tramer kaza raporlarına asla fazla güvenmeyin benim aracım içinde 2 adet kasko işlemi kazası görünüyordu tam aracın sahibiyle papaz olucaktıkki daha sonra aracı kaborta boya motor testine soktuğumda sahibinin dediği gibi hatasız boyasız olduğu raporunu aldım üstüne ankaradaki yetkili AND skoda bayiide bunu bizzat kontrollerle onayladı ve aracımı satın aldım bu sorun kaskocular tarafından motor şasi noları üzerinden sisteme giriş yapıldığından rakamsal olarak arada karışıklıklar oluyormuş başka aracların bilgiileri yansıyormuş.bunu bende bizzat tramere doğru motor şasi nosu ile düzelttirdim.bu anlamda bursa bayi olan skoda yetkilileri yalan söylemiş olamaz diye düşünüyorum sizin başınıza gelen şeyde benimki gibi olmalı tramer yerine mutlaka alacağınız aracı teste sokun böylesi daha güvenli iyi günler..
caki14
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: kaan
Arabanız: octavia collection

Önceki

Servis, Yedek Parça, Aksesuar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir