UZMAN OTO SKODA İKİTELLİ

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

UZMAN OTO SKODA İKİTELLİ

İleti Erdemsah » 02 Haz 2010, 13:27

Merhaba arkadaşlar ,

Ben Erdem Şahin . Uzman oto skoda özel servisinin yetkilisiyim. daha önce yine skodam.com da SANAL SERVİS uygulaması başlatmış ve bir süre yürütmüştüm. (Hatırlayanlara kendimi tanıtmak istedim.) Burada kendi servisimi anlatmak gibi bir niyetim yok bu başlığın amacı Uzman oto ya gelen skodam.com üyelerinin istek-dilek ve şikayetlerini dinlemek , skoda kullanıcılarının sorunlarına bir nebze ışık tutmak ve neden skoda sorusuna cevap aramak . Görüşlerinizi ve sorunlarınızı veya skoda hakkında söylemek istediklerinizi bekliyorum.

Uzman oto
0212 485 50 24

Uzman oto skoda özel servisi

www.uzmanotoskoda.com

Erdemsah
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Erdem Şahin
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Peugeot 206 HDI

İleti Erdemsah » 03 Haz 2010, 17:18

Arkadaşlar

Ben bu foruma özel olarak bir kampanya başlatmak istiyorum
Mesela 2006 model ve altı skodalara Ücretsiz Check-Up kampanyası yapmak istiyorum. Bu kampanyaya katılmak isteyen üyeler buradan isim , araç modeli ve tipini yazarak tamamen ücretsiz olarak katılabilirler.Aracınız kontrol edilerek arızalı parçaların bir listesi size verilecektir.Böylece Sanal Serviste soru cevaplamaktan daha iyi nokta atışı yapabilirim . Arkadaşlar herkesi bekliyorum. Kampanya bu ayın sonuna kadardır yani tatil öncesi.

www.uzmanotoskoda.com

Erdemsah
CLASSIC
CLASSIC

İleti erginbkr » 03 Haz 2010, 20:03

süpper bi olay...
Kullanıcı avatarı
erginbkr
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Ergin
Arabanız: BUGATTİ VEYRON Benzin+LPG

İleti Erdemsah » 04 Haz 2010, 15:23

Acayip bir yoğun talep var abicim yetişemiyorum :DDDDDD

www.uzmanotoskoda.com

Erdemsah
CLASSIC
CLASSIC

İleti edoras » 04 Haz 2010, 15:39

o zaman ilk talep benden olsun

skoda fabia 2004 choice 101 hp
Skoda Fabia Choice 101Hp Düplü!!!!
Kullanıcı avatarı
edoras
CLASSIC
CLASSIC

Arabanız: Fabia

İleti teokartal » 04 Haz 2010, 21:06

Adım sadettin fabia 2001 68 hp comfort
teokartal
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: sadettin kartal
Arabanız: Fabia 1.4i Comfort

İleti bozkurt_51 » 04 Haz 2010, 21:45

erdem kardeş selamınaleyküm.ben daha önce 90 model skoda favoritimi sana getirdim.biraz işlerini yapmıştın.hatta bulunamayan kapı kolu vs. gibi parçalarıda senden bulmuştuk.ben ikitellide oturuyorum.
benim arabanın motoru 2 ay evvel komple yeni yapılıp rektifiye olmuştu.senin ordada muayeneye gitmeden evvel öndüzen vs. işlerini yaptırmıştım.şimdi özellikle havalar ısındığından beri gazda çalışırken araba bir sorun çıkarıyor.
mesela araçla yola gidiyosun.araba ısınıyor.sonra dur kalk trafikte aracı boşa alıp gaz vermeyi kestiğimimzde aracın rölantisi düşüyor ve stop ediyor.tekrar çalıştırıyoruz bazen tek marşta alıyor bazende çalışmıyor sanki motor boğulmuş gibi çalışmıyor.fakat benzinde bu hatayı yapmıyor sadece gazda kullanırken yapıyor.motoru durdurup biraz soğutunca aracın çalışması normale dönüyor.LPG beyinini 2 ay evvel sıfır aldım taktırdım.bu arızayı neden dolayı yapar.malum skodanın ustası sizsiniz.kimisi diyor karbüratörün pislenmiş.kimisi diyor gazda bu arabaların bu huyudur yapar.düzeltemezsin.bu arızanın çözümü nedir?
birde benin arabada zannedersem kışlık termostat var.o da bu sıcak havalarda geç açıyor.dur kalk trafikte harareti yükseltiyor.aracı getirsem termostatı komple söksek yerine termostat takmasak motor yeni olduğu halde bir zararı olur mu? birde motoru karşıda bir yerde yaptrımıştım.2 ayı geçti.sibop ayarına çağırdılar beni.sana gelsek sibop ayarını yapar mısın?
birde Km sayaç varya hani sıfırlarsın kaç km yaptığını ölçersin.benim arabada o çalışmıyor.onun tamirini yapar mısınız?

neticede aracı getirsem bu gazdayken stop etme sorunu - sibop ayarı - termostat değişim olayı ve bu eğer mümkünse km sayaç tamirini kaça yaparsınız? tabi arabanın birde yağı falan değişecek.hepsinin maliyeti ne olur ?

kolay gelsin.hayırlı işler.allaha emanet olun.
Her lafa verilecek bir cevabım vardır.Lakin ; bir lafa bakarım ,laf mı diye? Birde adama bakarım , adam mı diye ?
Kullanıcı avatarı
bozkurt_51
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: alpaslan baba
Arabanız: favorit 136L

İleti yargic » 04 Haz 2010, 21:57

2005 fabıa 1,2
yargic
CLASSIC
CLASSIC

İleti Erdemsah » 05 Haz 2010, 16:51

edoras yazdı:o zaman ilk talep benden olsun

skoda fabia 2004 choice 101 hp

Hangi gün gelmek isterseniz Buyrun bekleriz 0212 485 50 24

www.uzmanotoskoda.com

Erdemsah
CLASSIC
CLASSIC

İleti Erdemsah » 05 Haz 2010, 16:52

teokartal yazdı:Adım sadettin fabia 2001 68 hp comfort

Saadettin bey bekliyorum Telefon 0212 485 50 24

www.uzmanotoskoda.com

Erdemsah
CLASSIC
CLASSIC

İleti Erdemsah » 05 Haz 2010, 16:52

yargic yazdı:2005 fabıa 1,2
Hangi gün müsaitseniz buyrun beklerim

www.uzmanotoskoda.com

Erdemsah
CLASSIC
CLASSIC

İleti Erdemsah » 05 Haz 2010, 16:55

bozkurt_51 yazdı:erdem kardeş selamınaleyküm.ben daha önce 90 model skoda favoritimi sana getirdim.biraz işlerini yapmıştın.hatta bulunamayan kapı kolu vs. gibi parçalarıda senden bulmuştuk.ben ikitellide oturuyorum.
benim arabanın motoru 2 ay evvel komple yeni yapılıp rektifiye olmuştu.senin ordada muayeneye gitmeden evvel öndüzen vs. işlerini yaptırmıştım.şimdi özellikle havalar ısındığından beri gazda çalışırken araba bir sorun çıkarıyor.
mesela araçla yola gidiyosun.araba ısınıyor.sonra dur kalk trafikte aracı boşa alıp gaz vermeyi kestiğimimzde aracın rölantisi düşüyor ve stop ediyor.tekrar çalıştırıyoruz bazen tek marşta alıyor bazende çalışmıyor sanki motor boğulmuş gibi çalışmıyor.fakat benzinde bu hatayı yapmıyor sadece gazda kullanırken yapıyor.motoru durdurup biraz soğutunca aracın çalışması normale dönüyor.LPG beyinini 2 ay evvel sıfır aldım taktırdım.bu arızayı neden dolayı yapar.malum skodanın ustası sizsiniz.kimisi diyor karbüratörün pislenmiş.kimisi diyor gazda bu arabaların bu huyudur yapar.düzeltemezsin.bu arızanın çözümü nedir?
birde benin arabada zannedersem kışlık termostat var.o da bu sıcak havalarda geç açıyor.dur kalk trafikte harareti yükseltiyor.aracı getirsem termostatı komple söksek yerine termostat takmasak motor yeni olduğu halde bir zararı olur mu? birde motoru karşıda bir yerde yaptrımıştım.2 ayı geçti.sibop ayarına çağırdılar beni.sana gelsek sibop ayarını yapar mısın?
birde Km sayaç varya hani sıfırlarsın kaç km yaptığını ölçersin.benim arabada o çalışmıyor.onun tamirini yapar mısınız?

neticede aracı getirsem bu gazdayken stop etme sorunu - sibop ayarı - termostat değişim olayı ve bu eğer mümkünse km sayaç tamirini kaça yaparsınız? tabi arabanın birde yağı falan değişecek.hepsinin maliyeti ne olur ?

kolay gelsin.hayırlı işler.allaha emanet olun.

Evet abicim bugün geldin görüstük . Ben biraz geç actım bugun pc yi .Km ile ilgili bişey demedin ama onada bakarız Tamirini yapıyorum

www.uzmanotoskoda.com

Erdemsah
CLASSIC
CLASSIC

İleti Erdemsah » 05 Haz 2010, 17:18

Adres ve telefon bilgilerimiz aşağıdaki gibidir

Uzman Oto Skoda Özel Servisi
Erdem Şahin
Tel 0 212 485 50 24
Cep 0 543 906 41 78
Adres : İ.O.S.B. Atatürk oto san. sit 10.Sok No:291 İkitelli/ Başakşehir/istanbul

www.uzmanotoskoda.com

Erdemsah
CLASSIC
CLASSIC

İleti bozkurt_51 » 05 Haz 2010, 21:42

valla km sayaç olayını unutmuşum erdem kardeş.
ama mademki tamirini yapıyorsun birgün onun için gelirim bakarsın.hatta göstergelerin ışıkları sönük yanıyor sökmüşken onları da yenilersin.bir ara anadolu tabiriyle acı kahvenin içmeye gelirim sende arabanın işlerini halledersin kardeş :D .hüseyin abiye selamlar.allaha emanet olun hayırlı işler bol kazançlar abi.
Her lafa verilecek bir cevabım vardır.Lakin ; bir lafa bakarım ,laf mı diye? Birde adama bakarım , adam mı diye ?
Kullanıcı avatarı
bozkurt_51
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: alpaslan baba
Arabanız: favorit 136L

İleti mad-max » 05 Haz 2010, 22:56

OCTAVİA A5 KASA KOL DAYAMA (ORJİNAL) ARIORUM BİLGİSİ OLAN YARDIMCI OLSUN LÜTFEN. SIFIR VEYA ÇIKMA OLUR...
mad-max
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: fatih
Arabanız: octavia

İleti Erdemsah » 08 Haz 2010, 13:40

bozkurt_51 yazdı:valla km sayaç olayını unutmuşum erdem kardeş.
ama mademki tamirini yapıyorsun birgün onun için gelirim bakarsın.hatta göstergelerin ışıkları sönük yanıyor sökmüşken onları da yenilersin.bir ara anadolu tabiriyle acı kahvenin içmeye gelirim sende arabanın işlerini halledersin kardeş :D .hüseyin abiye selamlar.allaha emanet olun hayırlı işler bol kazançlar abi.

Teşekkür ederim abicim herzaman bekleriz

www.uzmanotoskoda.com

Erdemsah
CLASSIC
CLASSIC

İleti Erdemsah » 08 Haz 2010, 13:42

mad-max yazdı:OCTAVİA A5 KASA KOL DAYAMA (ORJİNAL) ARIORUM BİLGİSİ OLAN YARDIMCI OLSUN LÜTFEN. SIFIR VEYA ÇIKMA OLUR...

Sıfırını ancak servisten siparişle getirtebilirsiniz ancak çıkma bizim sitede mutlaka bulabilirsiniz . Adres bilgilerini vermiştim Gelin beraber bakarız

www.uzmanotoskoda.com

Erdemsah
CLASSIC
CLASSIC

İleti Erdemsah » 10 Haz 2010, 15:20

Evet bugün ilk Check-Up bakımını yaptık . Arıza ve kullanıcının da göremediği bazı sorunlarıda hallettik . Buradan kim olduğunu yazmıyorum . Zaten memnun kaldıysa kendisi anlatacağını düşünüyorum .

Ayrıca Forum yöneticimizden üyelikle ilgili TC numarasını vermek istemeyen bir müşterimin kayıt olamadığını bilmesini ve yapılabilecek bir düzenleme var ise yapmasını rica ediyorum

www.uzmanotoskoda.com

Erdemsah
CLASSIC
CLASSIC

Sonraki

Servis, Yedek Parça, Aksesuar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir