UZMAN OTO SKODA İKİTELLİ

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

UZMAN OTO SKODA İKİTELLİ

İleti Erdemsah » 14 Eyl 2010, 17:12

cumoni yazdı:
Erdemsah yazdı:Arkadaşlar

Ben bu foruma özel olarak bir kampanya başlatmak istiyorum
Mesela 2006 model ve altı skodalara Ücretsiz Check-Up kampanyası yapmak istiyorum. Bu kampanyaya katılmak isteyen üyeler buradan isim , araç modeli ve tipini yazarak tamamen ücretsiz olarak katılabilirler.Aracınız kontrol edilerek arızalı parçaların bir listesi size verilecektir.Böylece Sanal Serviste soru cevaplamaktan daha iyi nokta atışı yapabilirim . Arkadaşlar herkesi bekliyorum. Kampanya bu ayın sonuna kadardır yani tatil öncesi.

Tüh bee.. ben bu haberi duyamamışım :(

Hocam hastaydım, çalışamadım... Valla doğru söylüyorum, hemide biri akciğerde beşi beyinde (metastaz) kanser tümörleri ile savaşıyorum. Radyoterapi, kemoterapi, noktasal atış, bazen yatış, hatalı ilaç yüzünden bazen komaya giriş, kan tahlilleri, filmler, testler vs derken şimdi de haplı kemoterapi alıyorum.. iyice beynim sulanmış durumda. Ama madem bu şerefsizler beni hala yenemediler; bu saatten sonra da asla yenilmem!

Neyse, şişirmeyeyim kafanızı da sadede geleyim: Şimdi bende 2001 model bir felicia var (1,3 enjeksiyonlu olanından) 44900 km.de. Orijinal arabadır haa! Malum mazaretim sebebiyle ilgilenemedim. Şu zavallıya torpil geçseniz de ücretsiz çekap hakkını kullandırsanız diyecektim! Dedim bile :)

Gel abicim hallederiz

Uzman oto skoda özel servisi

www.uzmanotoskoda.com

Erdemsah
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Erdem Şahin
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Peugeot 206 HDI

İleti Erdemsah » 14 Eyl 2010, 17:14

cancanamca yazdı:merhaba;
benim choice ında bakımı yaklaşıyordu, araç 2004 model 64000 kmde,
1.soru castol 10w-40 alıp geleceğim mahsuru varmı ?
2. soru ben bu sefer fren hidroliğinide değiştirtmek istiyorum, sizde varmı dışardanmı alıp gelmeliyim ?
3. soru şansıman yağınıda değiştirmek istiyorum ama forumda okuduklarımdan sonra tereddütlerim var, siz daha önce değiştirdinizmi? hangi yağı önerirsiniz ? değiştirdikden sonra şikayet olarak geri dönüş oldumu, değiştirmeyi tavsiye edermisiniz ?
4. soru diğer sarf malzemeleri sizde varmı yoksa gelip siz şunlar şunlar gerekli dedikden sonra gidip benmi alacağım?
birde tüm bunlar ve normal bakım için yaklaşık maliyeti (sarf malzeme ve işçilik) ister burdan ister ö.m olarak atarsanız tedarikli geleyim :oops:
son soru tüm bunlar ve rutin bakım ne kadar sürede hallolur

Aracınıza ait bütün parçalar elimizde mevcut olmayanların tedariğinide biz sağlıyoruz o yüzden sıkıntınız olmasın Hidrolik ve şanzuman yağınıda deişiriz yağlar elimizde mevcut

www.uzmanotoskoda.com

Erdemsah
CLASSIC
CLASSIC

İleti Erdemsah » 14 Eyl 2010, 17:14

yaratanakul yazdı:uzman oto hayırlı işler bende forma yeni üye oldum sizden Ücretsiz Check-Up kampanyası faydalanmak istiyorum
olabilirmi olursa bayramdan sonra geleyimmi..

Gel abicim hallederiz

www.uzmanotoskoda.com

Erdemsah
CLASSIC
CLASSIC

İleti Erdemsah » 14 Eyl 2010, 17:16

YUSUF25 yazdı:2002 SKODA FABYA 1.4 COMFORT ARACIMIN BAGAJ KAPAGI BAZEN ÇALIŞIYOR BAZEN ÇALIŞMIYOR ÖN TARAFTAN AÇIYOM ÖZEL 1--2 SERVİSE BAKTIRDIM ARIZAYI TESBİT EDEMEDİLER KABLOLAR SAGLAM MOTORLARDA SAĞLAM BEYİNDEN YAPABİLİR DEDİLER BİLGİSİ OLAN YARDIM EDERSE SEVİNİRİM

Bagajdaki motor arızalı abicim baska yerde arama sok deiştirt sorun kalmaz Bozuk deil çalışıyo deselerde deiştirt Bana güven sen

www.uzmanotoskoda.com

Erdemsah
CLASSIC
CLASSIC

İleti veteran » 14 Eyl 2010, 22:18

hocam kroki falan yüklemen mümkün müdür...anladığım kadarıyla kampanyan devam ediyor... bizde fabia mızı getirelim...ayrıca 105000 km periyodik bakımın ücreti nedir? hiç bir sorun çıkmadığını farz ve kabul edersek... iyi çalışmalar...
KAPILMA RÜZGARIMA, SENDE ALDANIRSIN...
Kullanıcı avatarı
veteran
CLASSIC
CLASSIC

Arabanız: FABIA 1.4 16V 101 BG.

İleti cineration » 15 Eyl 2010, 13:22

merhaba,

2001 fabia 1.4MPI 68BG ön düzen ayarı için Z rotlar ve burçların fiyatı ne kadar acaba
Hayırlı işler
Ben skoda Fabia almadan önce sanki yollarda hiç Fabia yoktu
Kullanıcı avatarı
cineration
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Sakarya
Arabanız: 2001 model Fabia 50KW(68BG)

İleti sampionibo » 15 Eyl 2010, 13:35

İyi çalışmalar Uzman oto yetkili ve çalışanları :D
Kampanyaların devam edip etmediği yada devam etmiyorsa yeni kampayalar var mı görünürde ondan haberdar olmak istiyorum.Birde skodam.com forumdan gelenlere bakım sırasında ekstradan bir indirim uyguluyormusunuz.:D Çok şey mi istedim :D
Eğer bu saydıklarımız sizde halageçerliyse benim octavianın 100000 bakımı ve şu 30 tl lik carbon cleaner işlemine sokmayı istiyorum destek ve bilgileriniz bekliyorum:)
2012 VW Passat 1.4 TSİ Highline DSG
+
2004 Skoda Octavia Collection Plus
Kullanıcı avatarı
sampionibo
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: halil ibrahim üvet
Arabanız: 2004 Octavia Collection Plus

İleti nacref » 15 Eyl 2010, 15:42

Erdem bey merhaba,

bende bir skoda lamayı düşünüyorum. cumartesi size getirsem bir bakabilirmisiniz?

teşekkürler
nacref
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Ercan
Arabanız: Skoda Favorit lx

İleti veteran » 17 Eyl 2010, 18:43

erdemşah hocam dükkanı kapattı herhalde :D
KAPILMA RÜZGARIMA, SENDE ALDANIRSIN...
Kullanıcı avatarı
veteran
CLASSIC
CLASSIC

Arabanız: FABIA 1.4 16V 101 BG.

İleti hazanfer » 18 Eyl 2010, 00:03

Merhaba, aranıza yeni katıldım yada katılacağım :)
Kısmetse 2006 octavia 1.9 TDİ ambiente için 25.750 liraya anlaştım araç 118.000'de ve 100.000'i uzun yol.
Kusurlar uzun yol sonucu ön kısımlarda bolca taş çarpması nedenli minik darbeler (çizik de denebilir) ve ön cam çatlak nedenli değişmiş. Bunun dışında aracın içi dışı tertemiz hatta arka koltuklar ve bagaj sıfır gibi...
Fiyat uygunmudur, aslında 3 aydır aradığım ve uygun fiyatlı temizini bulamadığım elegance ile aralarında donanım olarak ne farklar var? Skodanın sitesindeki güncel donanım listesi 2006 ile aynı değildir illaki :)

Elegancede bulunan hillholder (yokuş kalkış desteğini) sonradan taktırabiliyormuyuz, Ambientelerde ki ses sistemi MP3 çalıyormu ve direksiyondan kumanda mümkünmü, Sürücü koltuğunu bel destekli olan ile değiştirmek istesem olurmu, ESP sonradan takılabilirmi :) ve maliyetleri :) :)
hazanfer
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: çelebi yüksel

İleti hazanfer » 18 Eyl 2010, 01:06

Birde 1.9 TDİ octaviaların 10.000 periyodik bakım maliyeti nedir.
hazanfer
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hazanfer » 18 Eyl 2010, 01:31

Bir soru daha :)
Benim denediğim 1.9 TDİ octaviaların debriyajı bana sert geldi hemde baya sert. 2000 model boram vardı 1.6 benzinli debriyajı yok kadar yumuşaktı... sanki sol ayağımı havada ileri geri ittiriyordum.
Soru şu 2006 model 1.9 TDİ octavianın debriyajını yumuşatmak mümkünmü. Sertlik ayarı varmı acaba?
hazanfer
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Erdemsah » 25 Eyl 2010, 08:44

veteran yazdı:hocam kroki falan yüklemen mümkün müdür...anladığım kadarıyla kampanyan devam ediyor... bizde fabia mızı getirelim...ayrıca 105000 km periyodik bakımın ücreti nedir? hiç bir sorun çıkmadığını farz ve kabul edersek... iyi çalışmalar...

Kroki yüklemem şu anda imkansız ama organize sanayi bölgesine gelin telefon edin bulunduğunuz yerden sizi aldıralım .105000 km Bakımına gelirsek Bujiler değişirse 200 civarı değişmes ise 170 Tl dir . Yanlız fiyatta benzin filitresi yoktur 90000 km bakımında değişmiş olması gerekir.

www.uzmanotoskoda.com

Erdemsah
CLASSIC
CLASSIC

İleti Erdemsah » 25 Eyl 2010, 08:46

cineration yazdı:merhaba,

2001 fabia 1.4MPI 68BG ön düzen ayarı için Z rotlar ve burçların fiyatı ne kadar acaba
Hayırlı işler

Rot-Balans ayarı bizde yok dışarda yaptırıyoruz 40-50 tl arasında Z rotlar ve salıncak burçları takribi 140 tl civarına mal oluyor işçilik dahil

www.uzmanotoskoda.com

Erdemsah
CLASSIC
CLASSIC

İleti Erdemsah » 25 Eyl 2010, 08:49

sampionibo yazdı:İyi çalışmalar Uzman oto yetkili ve çalışanları :D
Kampanyaların devam edip etmediği yada devam etmiyorsa yeni kampayalar var mı görünürde ondan haberdar olmak istiyorum.Birde skodam.com forumdan gelenlere bakım sırasında ekstradan bir indirim uyguluyormusunuz.:D Çok şey mi istedim :D
Eğer bu saydıklarımız sizde halageçerliyse benim octavianın 100000 bakımı ve şu 30 tl lik carbon cleaner işlemine sokmayı istiyorum destek ve bilgileriniz bekliyorum:)

Kampanyalarımız bitti Normalde ama 30 Tl lik carbon Clear işlemini sizin için hayata geçirebiliriz. Forumdan gelenlere ekstra bir indirimimiz yok ne yazıkkı ama bu kampanyalar sadece foruma özel olduğunu unutmamak gerekir. İlerleyen zamanlarda bununla ilgilide bir çalışma yaparız.

www.uzmanotoskoda.com

Erdemsah
CLASSIC
CLASSIC

İleti Erdemsah » 25 Eyl 2010, 08:50

nacref yazdı:Erdem bey merhaba,

bende bir skoda lamayı düşünüyorum. cumartesi size getirsem bir bakabilirmisiniz?

teşekkürler

Hangi cumartesinden bahsettiğinizi bilmesemde buyrun getirin yeni alınacak araçlar ile ilgili bir randevu sistemi uygulamıyoruz . Yani günün her saati getirebilir kontrol ettirebilirsiniz.

www.uzmanotoskoda.com

Erdemsah
CLASSIC
CLASSIC

İleti Erdemsah » 25 Eyl 2010, 08:51

veteran yazdı:erdemşah hocam dükkanı kapattı herhalde :D

Yaw kusura bakmayın cocukların okulu ve işlerin yoğunlugu nedeni ile bir süredir ilgilenemedim site ile çok özür

www.uzmanotoskoda.com

Erdemsah
CLASSIC
CLASSIC

İleti Erdemsah » 25 Eyl 2010, 08:55

hazanfer yazdı:Merhaba, aranıza yeni katıldım yada katılacağım :)
Kısmetse 2006 octavia 1.9 TDİ ambiente için 25.750 liraya anlaştım araç 118.000'de ve 100.000'i uzun yol.
Kusurlar uzun yol sonucu ön kısımlarda bolca taş çarpması nedenli minik darbeler (çizik de denebilir) ve ön cam çatlak nedenli değişmiş. Bunun dışında aracın içi dışı tertemiz hatta arka koltuklar ve bagaj sıfır gibi...
Fiyat uygunmudur, aslında 3 aydır aradığım ve uygun fiyatlı temizini bulamadığım elegance ile aralarında donanım olarak ne farklar var? Skodanın sitesindeki güncel donanım listesi 2006 ile aynı değildir illaki :)

Elegancede bulunan hillholder (yokuş kalkış desteğini) sonradan taktırabiliyormuyuz, Ambientelerde ki ses sistemi MP3 çalıyormu ve direksiyondan kumanda mümkünmü, Sürücü koltuğunu bel destekli olan ile değiştirmek istesem olurmu, ESP sonradan takılabilirmi :) ve maliyetleri :) :)

Aracın fiatı konusunda söz söyleme hakkım ne yazıkki yoktur benim işim sadece servistir . Sitede skoda satısta calışan arkadaşlardan bilgi almanızı ve diğer üyelerden sormanızı rica ederim .

Diğer sorularınız için en ufak bir fikrim bile yok . Bence ambiamte yerine elegance alın daha pratik ve hızlı olur :d:)

www.uzmanotoskoda.com

Erdemsah
CLASSIC
CLASSIC

ÖncekiSonraki

Servis, Yedek Parça, Aksesuar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir