UZMAN OTO SKODA İKİTELLİ

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

UZMAN OTO SKODA İKİTELLİ

İleti Erdemsah » 25 Eyl 2010, 08:56

hazanfer yazdı:Birde 1.9 TDİ octaviaların 10.000 periyodik bakım maliyeti nedir.

Periyodik bakımın maliyeti yaklaşık 200 - 250 arasındadır

Uzman oto skoda özel servisi

www.uzmanotoskoda.com

Erdemsah
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Erdem Şahin
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Peugeot 206 HDI

İleti Erdemsah » 25 Eyl 2010, 08:58

hazanfer yazdı:Bir soru daha :)
Benim denediğim 1.9 TDİ octaviaların debriyajı bana sert geldi hemde baya sert. 2000 model boram vardı 1.6 benzinli debriyajı yok kadar yumuşaktı... sanki sol ayağımı havada ileri geri ittiriyordum.
Soru şu 2006 model 1.9 TDİ octavianın debriyajını yumuşatmak mümkünmü. Sertlik ayarı varmı acaba?

Sertlik ayarı diye birşey yok anacak zamana bağlı olarak baskı ve balatadan kaynaklanan hatalardan dolayı debriyaj sertleşebiliyo. Baskı balata değişimi ve debriyaj teli değişimi sorunu kesin çözer

www.uzmanotoskoda.com

Erdemsah
CLASSIC
CLASSIC

İleti elniko » 25 Eyl 2010, 23:22

merhaba ben bu parçaları arıyorum yardım edebilirseniz sevinirim
Sekman(takım)
Ana ve kol yatak
Sibop kayıt(takım)
Sibop lastiği(takım)
Motor Conta (takım)
Buji(Takım)
Sibop itecekleri(takım)

Skoda Fabia 2008 model HTP classic plus
elniko
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Skoda Fabia 2008 1,2

İleti Erdemsah » 30 Eyl 2010, 12:27

elniko yazdı:merhaba ben bu parçaları arıyorum yardım edebilirseniz sevinirim
Sekman(takım)
Ana ve kol yatak
Sibop kayıt(takım)
Sibop lastiği(takım)
Motor Conta (takım)
Buji(Takım)
Sibop itecekleri(takım)

Skoda Fabia 2008 model HTP classic plus

Arıyom derken anlıyamadım bu parcaların birçoğu piyasada mevcut isterseniz telefon ile ulaşın yardımcı olalım

www.uzmanotoskoda.com

Erdemsah
CLASSIC
CLASSIC

İleti cancanamca » 20 Ekm 2010, 23:53

erdem merhaba;
foruma uzun süredir giremiyordum, ama şimdi ilk iş sana teşekkür etmek istedim,
hem ustlarının işi bilmesi hemde senin ve babanın samimiyeti bana uzun süredir skoda servislerinde çektiğim sıkıntıyı unutturdu, normal bakımın yanı sıra frenlerden duyduğum rahatsızlığıda kazıklamak yerine minumun masrafla halletmende ayrı bir artı idi. sana, babana, ve ustalarına samimiyetiniz ve iyi niyetiniz için tekrar teşekkür ederim, avrupa yakasındaki arkadaşlarada muhakkak bir kere senin servisini burdan birkez daha şiddetle tavisye ederim... Debriyaj seti değişiminde görüşmek üzere..
cancanamca
Yeni Üye
Yeni Üye

Arabanız: choice

İleti Erdemsah » 23 Ekm 2010, 10:11

cancanamca yazdı:erdem merhaba;
foruma uzun süredir giremiyordum, ama şimdi ilk iş sana teşekkür etmek istedim,
hem ustlarının işi bilmesi hemde senin ve babanın samimiyeti bana uzun süredir skoda servislerinde çektiğim sıkıntıyı unutturdu, normal bakımın yanı sıra frenlerden duyduğum rahatsızlığıda kazıklamak yerine minumun masrafla halletmende ayrı bir artı idi. sana, babana, ve ustalarına samimiyetiniz ve iyi niyetiniz için tekrar teşekkür ederim, avrupa yakasındaki arkadaşlarada muhakkak bir kere senin servisini burdan birkez daha şiddetle tavisye ederim... Debriyaj seti değişiminde görüşmek üzere..

Teşekkür ederim her zaman beklerim tabi arıza için deil çay içmek için :d

www.uzmanotoskoda.com

Erdemsah
CLASSIC
CLASSIC

İleti sendogan » 31 Oca 2011, 09:03

aslında bende checkup yaptırmak istiyorum erdembey ama hala geçerli mi şuan kampanyanız
sendogan
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: sendogan gebes
Arabanız: fabia special 101bg

İleti sendogan » 14 Şub 2011, 16:49

erdem bey merhaba ;

benim araç rolantide titreme yapıyor hafiften 1.4 101 bg fabia neden olabilir acaba ?
sendogan
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: sendogan gebes
Arabanız: fabia special 101bg

İleti hakand » 14 Şub 2011, 21:02

Hocam çok ilgi var gördüğüm kadarıyla.İzin verirsen bende bişeyler soracağım.bende 93 model favorit var.Parçalarını ben getirsem;Zincir seti,ön ve arka fren balatalarını,şanzıman takozunu değişim işçiliklerine kaç TL alırsın.Dediğim gibi parçaları ben getireceğim.Bi bilgilendirirsen en yakın zamanda gelmek istiyorum.Bide randevu almamız gerekiyormu?
hakand
CLASSIC
CLASSIC

İleti zezula » 15 Şub 2011, 00:09

erdem kardeş benim arabada vites boşta iken şanzımandan gelen vuruntu şeklinde bir ses var debriyaja sonuna kadar basmadan ses kesilmiyo bir kaç ustaya gösterdim priz direk bilyasında mutabık kaldılar arıza sanırım bu işin maliyeti ne kadar olur başka bir problem çıkmayacağını varsayarak sırf işçilikl ve ve parça dahil fiyat rica ediyorum kolay gelsin.
zezula
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: önder kaplan
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: GLXİ

İleti Erdemsah » 05 Mar 2011, 10:00

sendogan yazdı:aslında bende checkup yaptırmak istiyorum erdembey ama hala geçerli mi şuan kampanyanız

Kusura bakmayın biraz geç oldu ama ne zaman isterseniz getirebilirsiniz

www.uzmanotoskoda.com

Erdemsah
CLASSIC
CLASSIC

İleti Erdemsah » 05 Mar 2011, 10:02

[quote="sendogan"]erdem bey merhaba ;

benim araç rolantide titreme yapıyor hafiften 1.4 101 bg fabia neden olabilir acaba ?

Rolantideki titreme genelde kelebek boğazı temizlenmesi ve hararet müşürü değişimi ile giderilebiliyor

www.uzmanotoskoda.com

Erdemsah
CLASSIC
CLASSIC

İleti Erdemsah » 05 Mar 2011, 10:07

hakand yazdı:Hocam çok ilgi var gördüğüm kadarıyla.İzin verirsen bende bişeyler soracağım.bende 93 model favorit var.Parçalarını ben getirsem;Zincir seti,ön ve arka fren balatalarını,şanzıman takozunu değişim işçiliklerine kaç TL alırsın.Dediğim gibi parçaları ben getireceğim.Bi bilgilendirirsen en yakın zamanda gelmek istiyorum.Bide randevu almamız gerekiyormu?

Özeldende yazmıştım ama burdanda yazayım 125 tl toplam işçiliğe halledebilirim

Ayrıca Ön Disk Torna aleti aldım servise Yani araç üzerinde diskleri hiç sökmeden tertemiz torna yapabiliyoruz Eğer bu işi de yaparsak Normalde 60 tl alınıyor her yerde disk tornasına ben 40 tl ye yaparım

www.uzmanotoskoda.com

Erdemsah
CLASSIC
CLASSIC

İleti Erdemsah » 05 Mar 2011, 10:13

zezula yazdı:erdem kardeş benim arabada vites boşta iken şanzımandan gelen vuruntu şeklinde bir ses var debriyaja sonuna kadar basmadan ses kesilmiyo bir kaç ustaya gösterdim priz direk bilyasında mutabık kaldılar arıza sanırım bu işin maliyeti ne kadar olur başka bir problem çıkmayacağını varsayarak sırf işçilikl ve ve parça dahil fiyat rica ediyorum kolay gelsin.

Aracınızın Felicia olduğunu düşünüyorum Şanzuman kapalı kutudur ve içinden çıkacak parçalar belirsizdir . Tespit doğru ise yani prizdirek bilyası ise Şanzuman sökülür ve dağıtılır bu işin maliyeti 150 tl dir + Parçadır .

Ancak çoğu zaman şahit olduğum bir olay var Şanzumanın arka kapağını açtığımda dişli gurubunu tutan büyük somunun gevşek olduğunu gördüm bu somun sıkıldığı zaman bu ses ortadan kayboluyor . Bunu şanzuman aracın üstünde ikende yapabiliyorum ve maliyet çok aşağı düşüyor ( Farkettiyseniz maliyet hakkında bilgi vermedim Bu somun gevşek olmayadabilir boşuna yanlış yönlendirmek istemem )

www.uzmanotoskoda.com

Erdemsah
CLASSIC
CLASSIC

İleti mcicek79 » 24 May 2011, 22:01

Erdem bey merhaba,biraz geç oldu ama check up kaç liraya yapıyorsunuz?birde carbon clean ve motor temizliği yatırmak istiyorum . Eğer yaparsanız fiyat verebilir misiniz. teşekkürler.
FABİA 2004 101HP SPC
Kullanıcı avatarı
mcicek79
CLASSIC
CLASSIC

İleti Erdemsah » 26 Eyl 2011, 17:11

mcicek79 yazdı:Erdem bey merhaba,biraz geç oldu ama check up kaç liraya yapıyorsunuz?birde carbon clean ve motor temizliği yatırmak istiyorum . Eğer yaparsanız fiyat verebilir misiniz. teşekkürler.

Bu check-up işini kökten çezmem lazım galiba

Kampanya yapalım kampanyamız şöle olsun

1 - ücretsiz check-up
2 - Karbon clean temizliği 40 Tl
3 - Bu ikisini aynı gün yaptırana ve bu siteden geldiğini söleyene ücretsiz far ayarı

Yani 40 Tl ye hem Check-up Hem carbon Clean hemde far ayarı

Not : Forumdan gelenler ve randevu alanlar için geçerli olacak.Kampanya geçerlilik tarihi 26,09 - 31,12

Randevu için 0 212 485 50 24

Yeni yılda yeni kampanyalar yaparız

www.uzmanotoskoda.com

Erdemsah
CLASSIC
CLASSIC

İleti emretezcan » 22 May 2014, 16:10

erdem bey yaşıyorsanız güncellenmenizi rica ederiz.
Saygılar
emretezcan
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: emretezcan
Arabanız: FELİCİA LXİ 1,3

İleti ALPER55 » 02 Haz 2014, 18:39

arkadaşım merhaba
bana 2001 model skoda fabıa comfort 1,4 ame motor için ön porya sağ sol bir sağ z rot salıncak burcu sağ sol bir de kapı kollarının yanında delik kapama tıpası sağ tarafın ön arka fiyat verebilirmisiniz
ALPER55
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: adil alper
Nereden: Zonguldak
Arabanız: fabia 2001 model 1,4 conford

Önceki

Servis, Yedek Parça, Aksesuar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir