OTO KOLTUĞU TAKTINIZMI NE TAVSİYE EDERSİNİZ

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

OTO KOLTUĞU TAKTINIZMI NE TAVSİYE EDERSİNİZ

İleti skodaizm » 29 Haz 2010, 08:15

bcakirci yazdı:başlığı beğenmeyen arkadaşlar bu forum sadece bir kaç kişinin yazıp cevapladığı bir forummu yani kendin çal kendin oyna hesabı başlığı beğenmediysen cevap yazma her yazılana zıplayıp ukelalık da yapma ben kime oto koltuğu desem anlaşılan şey arabalara bebekler ve çocukların güvenliği için konan koltuklardır.senin beyninde tıkanıklık varsa ben ne yapayım hakan kardeş anlamak için kafa lazım.

Seviyenizi gayet güzel ortaya koymuşsunuz. Aslında cevap vermeye de değmezmiş. Boşuna konuyu yukarı taşımaktan başka bir işe yaramayacak. Belli yazıdan.
__Hakan Ün__

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 2007 A5 1.9TDI Octavia Combi+1994 Forman

İleti tivoli » 29 Haz 2010, 09:07

bcakirci, açtığın konunun başlığı eksik olmuş sende kabul et bunu..konu başlığını düzelteceğine direkt polemiğe girmişsin hakan'la.. bu sitede polemik yapmıyoruz sıkı dostluk ve paylaşımlar yapıyoruz açtığın konuya aynen devam edeceksen yazalım birşeyler, yok polemiğe devam edeceksen ben birşey paylaşmıyorum haberin olsun çünkü bunun gibi 1-2 tane daha konu var bu şekilde başlayan sayfalarca gerginlik oluyor ondan sonra :(
**AIKIDO** 4.KYU
Kullanıcı avatarı
tivoli
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İstanbul (And.)

İleti Henien » 29 Haz 2010, 09:36

bcakirci yazdı:başlığı beğenmeyen arkadaşlar bu forum sadece bir kaç kişinin yazıp cevapladığı bir forummu yani kendin çal kendin oyna hesabı başlığı beğenmediysen cevap yazma her yazılana zıplayıp ukelalık da yapma ben kime oto koltuğu desem anlaşılan şey arabalara bebekler ve çocukların güvenliği için konan koltuklardır.senin beyninde tıkanıklık varsa ben ne yapayım hakan kardeş anlamak için kafa lazım.

Bu ne şimdi yahu !!! :x
KANITIN YOKLUĞU, YOKLUĞUN KANITI OLAMAZ
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Hakan
Nereden: Ankara
Arabanız: Mitsubishi ASX

Önceki

Servis, Yedek Parça, Aksesuar

Kimler çevrimiçi