Yetkili Servis

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Yetkili Servis

İleti helvetika » 10 Haz 2010, 14:33

Tüm Skoda'cılara ve özellikle Fabia sahiplerine selamlar hürmetler.
Naçizane benim de 2004 model Fabia 1.4 aracım var. Malum yaz check-up günleri vardı. Bayrampaşada yetkili bir servise (bilenler bilir isim vermeyeyim) götürdüm. Araçta 3binlira civarında masraflık iş çıkardılar. Aynı servise 2007 yılında da gitmiştim ve o zaman aracımın debriyaj balatalarının bittiğini ve setin değişmesi gerektiğini rapor etmişlerdi. O zaman aracımda debriyajla ilgili herhangi bir sıkıntı hissetmediğim için debriyaj sistemine dokundurtmamıştım. Zaten 700-800 civarında bir masraf belirtmişlerdi debriyaj ile ilgili. Neyse, aradan üç yıl geçti ve ben tekrar check-up'a gittiğimde çıkan raporda debriyaj sistemi ile ilgili herhangi bir eksiklik belirtilmemişti. Haliyle yetkili arkadaşa sordum, "2007'de debriyaj bitmiş, demiştiniz" dedim. Arkadaş bir cevap veremedi. Tabi böyle tutarsız bir kontrol neticesinde ben de aracımın anahtarını alıp çıktım. Demek çıkardıkları 3binlira masraf da haybedendi. Benim arabam ile ilgili tek şikayetim amortisörler ile ilgiliydi, o da salıncak burçlarındanmış, 150 liraya tamamen değiştirdi Seyrantepe'deki özel servis.
Seyrantepe'de güvenilir, işini abartmadan yapan bir servis arayan varsa, özelden mesajla adres telefon verebilirim.

herkese kazasız belasız araç kullanmalar dilerim.

helvetika
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 2004 Fabia 1.4 B/L

İleti jamesdean » 10 Haz 2010, 14:36

: )
Sözün bittiği yer...
Kullanıcı avatarı
jamesdean
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Skoda Fabia TDI CL Sedan
Nereden: Bursa
Arabanız: FABIA CL

İleti DSG » 19 Tem 2010, 17:14

vah vah derim ne insanlar var bu yalan dünyanın bide gerçeğe var...
Kullanıcı avatarı
DSG
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Dönsa
Arabanız: SKODA OCTAVİA

İleti C@GL@R » 19 Tem 2010, 17:21

check up ayağına milleti düdüklüyorlar. düşünü n 100 kişi gelse bunun 90 i adamlar ne dese he der. :)
tüm araçların arıza tesbit cihazı için bana ulaşın..
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: ÇAĞLAR
Nereden: Isparta
Arabanız: Seat LEON 1.6 Stylance 2007 / Lpg(atiker)

İleti cumoni » 21 Tem 2010, 10:31

helvetika yazdı:Tüm Skoda'cılara ve özellikle Fabia sahiplerine selamlar hürmetler...
Seyrantepe'de güvenilir, işini abartmadan yapan bir servis arayan varsa, özelden mesajla adres telefon verebilirim.
herkese kazasız belasız araç kullanmalar dilerim.

Benim de resmi servislere karşı aşırı güvensizliğim var (bu her marka için geçerlidir)!
Seyrantepedeki güvenilir özel servisin adres ve telefonunu özelden bildirirseniz çok mutlu olurum dostum!
Saygılar...
Kullanıcı avatarı
cumoni
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Kemal VELİOĞLU
Arabanız: 2001 Felicia 1.3i

Servis, Yedek Parça, Aksesuar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir