Uzman OTO SKODA Servisi Bir servisten ne beklersiniz

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Uzman OTO SKODA Servisi Bir servisten ne beklersiniz

İleti nitroattack » 23 Haz 2010, 18:06

Sarıibo yazdı:Servisler bilhassa yetkili ise belli periyotlardaki işlemleri yapıyorlar (15bin, 30 bin bakımları gibi). Ayrıca şikayetin varsa bilgisayara cekup yaptırarak o şikayetin hangi parcalarda olacağını tesbit ediyorlar ve sonra ilk parcadan başlıyarak değiştiriyorlar. Olmadı ikici olasılıktan devam ediyorlar. Buda tüketicilere fazladan harcama demektir. Bundan önceki arabamda sabahları geç çalışma veya bazende çalışmama gibi sorunum vardı. Bana arabanın beyni arızalı dediler 1500 Tl masrafı var dendi. Yaptıramadım idere ettim sora Fethiyede arızalandı sanayide bir ustaya gittim beni dinledi ve bir parcayı söküp bir baktı ve lehim hatası var dedi kısa devre yapmış bunu giderdi. Borcumu sorduğumda borcun yok dedi. Sorunum halledildi. 1500 TL istenen arıza hiç masrafsız halledildi. Kime güvenelim....

artık tamirci kalmadı yeni sektör montajcılık aracın parcalarının zarar vermeden nasıl sokulecegini bilsem calışmayan düğme elektrik aksam ve ufak tefek mekanik sorunları tamir edebilirim bunu yapacak ustalarda var onlara genelde askeri birliklerin kademelerinde rastlıyoruz bkm. ast.sb bş.cvş ali kazanpınar böyle bir adam böyle bir usta böyle bir asker türkiyeye az gelir kendisinin ayrıca kıbrısta türk bayağını indirmeye çalışan rumu boynundan vurarak öldüren asker olduğu söyleniyor askeri ve sivil plakalı askeri araçların bozulan parçalarını sipariş vermek yarine kısıtlı imkanlarla tam olarak tamir ediyor resim ve videolarını çekiyor ve üretici fabrıkalara gönderiyordu inallah uzman otodada böyle ustalaa rastlarız bu bizim için en büyük iyilik olur (ardahan 25. mknz. piyade tuğayı)

nitroattack
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Göktürk GÖKKAYA
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: FABİA 1.4cc 16v comfort (2001) landirenzo lpg

İleti Erdemsah » 23 Haz 2010, 18:15

sevgili nitroattack kendimizi ne kadar anlatırsak anlatalım en son kararı siz vereceksiniz...tanışalım,kendimizi ispatlayalım sonra buradan bizim servisle ilgili yorumlarınızıda paylaşın.hani bir reklamda bir slogan vardı 'insanların güvenini kaybetmektense para kaybetmeyi tercih ederim ' diye işte öyle ... :D :D
Uzman oto skoda özel servisi

www.uzmanotoskoda.com

Erdemsah
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Erdem Şahin
Arabanız: Peugeot 206 HDI

İleti lazza » 23 Haz 2010, 20:01

nitroattack yazdı:önceikle selamlar carbon clener boğaz kelebeği enjektör temizliği için uygun fiyat verirseniz servis dolar aşar kronik sorunarımız sonuçta

evet yaaa bunları ve genel olarak yağ filtre gibi bi fiyat listesi açıklasanız ist olanlar değerlendirirbelki tercih edip oralarada gelebiliriz:?:
Kullanıcı avatarı
lazza
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: mustafa
Nereden: Antalya
Arabanız: 1990 favorit 136 l

İleti WXW » 23 Haz 2010, 22:25

Aman aman Guven konusunda o sloganı sakın kullanmayın. Onu diyerek I'sine ne kadar önem verdigini belirten rahmetli şahıs, gunümüzde şirketinin ülkemizde ne kadar sorunlu bir mal ürettiğini bilse kemikleri sizlardi. Artık çok az firma kurulduğu zamanlardaki kaliteli ve müşteri odaklı ticaret anlayışını sürdürebiliyor, mali problemleri one sürerek ;)
Kimseden fayda ummam, dilenmem kol kanat...
Kendi boşluk ve gök kubbemde uçar giderim...
Eğilmek, esaret zincirinden ağırdır boynuma..
Fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür bir şairim.

Kullanıcı avatarı
WXW
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Serkan
Nereden: Ankara

İleti WXW » 23 Haz 2010, 22:26

Aman aman Guven konusunda o sloganı sakın kullanmayın. Onu diyerek üretim kaltesine ne kadar önem verdigini belirten rahmetli şahıs, gunümüzde şirketinin ülkemizde ne kadar sorunlu bir mal ürettiğini bilse kemikleri sizlardi. Artık çok az firma kurulduğu zamanlardaki kaliteli ve müşteri odaklı ticaret anlayışını sürdürebiliyor, mali problemleri one sürerek ;)
Kimseden fayda ummam, dilenmem kol kanat...
Kendi boşluk ve gök kubbemde uçar giderim...
Eğilmek, esaret zincirinden ağırdır boynuma..
Fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür bir şairim.

Kullanıcı avatarı
WXW
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Serkan
Nereden: Ankara

İleti Erdemsah » 28 Haz 2010, 15:51

WXW yazdı:Aman aman Guven konusunda o sloganı sakın kullanmayın. Onu diyerek üretim kaltesine ne kadar önem verdigini belirten rahmetli şahıs, gunümüzde şirketinin ülkemizde ne kadar sorunlu bir mal ürettiğini bilse kemikleri sizlardi. Artık çok az firma kurulduğu zamanlardaki kaliteli ve müşteri odaklı ticaret anlayışını sürdürebiliyor, mali problemleri one sürerek ;)

Ben burada bulunduğum sürece o slogan bu şirketi temsil ediyor. Kemiklerim ilerde sızlarmı bilmem ama şimdilik durum bu :D

www.uzmanotoskoda.com

Erdemsah
CLASSIC
CLASSIC

İleti Erdemsah » 24 Tem 2010, 10:07

Servis ve yedek parça günleri devam ediyor

www.uzmanotoskoda.com

Erdemsah
CLASSIC
CLASSIC

İleti ozerakin » 24 Tem 2010, 16:54

ben şimdiye kadar rastladığım skoda servislerinde ehil usta görmedim bilgisayardan bakılarak anlamakla usta olunmaz neyin nereden sökğldüğünü bil bak pc ye değştir 1 senede ben de usta olurum ne var bunda ama sağlam bir sorun oldumu adamlar kolbastı oynuyorlar arabanın başında ama nafile usta lazım ussstaaaaa :D
Kullanıcı avatarı
ozerakin
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Sinop
Arabanız: roomster

İleti Erdemsah » 29 Tem 2010, 09:38

ozerakin yazdı:ben şimdiye kadar rastladığım skoda servislerinde ehil usta görmedim bilgisayardan bakılarak anlamakla usta olunmaz neyin nereden sökğldüğünü bil bak pc ye değştir 1 senede ben de usta olurum ne var bunda ama sağlam bir sorun oldumu adamlar kolbastı oynuyorlar arabanın başında ama nafile usta lazım ussstaaaaa :D

Ustalık derin ve göreceli bir kavramdır . Bugün buji değiştirende kendine usta der V12 motor söküp dağıtıp toplayanda der :D Önemli olan sorununuzun çözülmesidir

www.uzmanotoskoda.com

Erdemsah
CLASSIC
CLASSIC

Önceki

Servis, Yedek Parça, Aksesuar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir