skoda renkoto

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

skoda renkoto

İleti skoda renkoto » 28 Tem 2010, 15:14

merhaba skoda kullanıcılarımız. üzülerek bildiririz ki izmir donatım skoda artık yetkıle servis , satış değildir. ızmırde özdemirler ve renkoto oalrak biz kaldık . sizlere daha iyi hizmet vermek ıçin burdayız.

SKODA RENKOTO OTOMOTİV

TEL : 0232 254 55 55 145
FAX : 0232 254 45 45

0555 724 39 48

SERVİS
YEDEK PARÇA
SATIŞ
SHOWROOM
NON STOP SERVICE

Kullanıcı avatarı
skoda renkoto
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: renk oto
Nereden: İzmir
Arabanız: hepsi :)

İleti fıratt » 28 Tem 2010, 15:37

Operator hattınızdaki bayanın hiçbir konuda bilgisi yok,parça fiyatı için birine yonlendirdi oda 1 saat bekletti..Biraz daha profesyonel olmak gerekir,donatımda en azından bu sorunlar yoktu hızlı cvp vardı..
fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: fırat
Nereden: Adana
Arabanız: su aracım yok

İleti skoda renkoto » 28 Tem 2010, 15:47

santral zaten yedek parça vsss bılgısıs bılmez servıse aktarır ... su ara donatımın kapatılmasından öturu yogun skoda bakım ıslemlerımız var . bekletılme acısından özur dılerız .. donatımın hızlı cözum ve cvp ları yüzüznden kapatıldı :) neyse olmuş olmuşdur . önümüze bakalım dahilim 145 gökhan adım . bana ulasın her turlu çözum bulmaya çalısısrız .
Kullanıcı avatarı
skoda renkoto
CLASSIC
CLASSIC

İleti bagci35 » 28 Tem 2010, 18:59

neden kapandı donatım acaba
bagci35
CLASSIC
CLASSIC

İleti WXW » 29 Tem 2010, 07:39

skoda renkoto yazdı:santral zaten yedek parça vsss bılgısıs bılmez servıse aktarır ... su ara donatımın kapatılmasından öturu yogun skoda bakım ıslemlerımız var . bekletılme acısından özur dılerız .. donatımın hızlı cözum ve cvp ları yüzüznden kapatıldı :) neyse olmuş olmuşdur . önümüze bakalım dahilim 145 gökhan adım . bana ulasın her turlu çözum bulmaya çalısısrız .

Siz siz olun ticari hayatta rakiplerinizi asla kötülemeyin.Allah korusun birgün onların durumuna siz de düşebilirsiniz.
Kimseden fayda ummam, dilenmem kol kanat...
Kendi boşluk ve gök kubbemde uçar giderim...
Eğilmek, esaret zincirinden ağırdır boynuma..
Fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür bir şairim.

Kullanıcı avatarı
WXW
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Serkan
Nereden: Ankara

İleti skoda renkoto » 29 Tem 2010, 14:33

durumdan yararlanma vs. gibi kötüleme yapmıyoruz ki . en başdaki yorumumu okur ısenız üzülerek diye belirtim . bizler rakiplerimizi hem severiz hemde sevmeyiz. artı ve eksi olayları değerlendirmeye sunraız örneklerimizle . kimse kimsenin düşüşünden mutlu olmaz OLMAMALI ^^ .donatımın hızlı cözum ve cvp ları yüzüznden kapatıldı.. ^^ ifadesinide deneyimlerim ve karşıladığım müşterilerden aldığım ve duyduğum yorumlara istinaden yazdım .. bizlerinde hatası vardır . ve bizlerden de şikayet alanlarda oluyor. ama biz kimseyi dolandırmadık ve ciddi şikayetler almadık . allahda buna izizn vermesin .. sayın wxw adlı kullanıcaya hıtabendir ...
Kullanıcı avatarı
skoda renkoto
CLASSIC
CLASSIC

İleti bagci35 » 29 Tem 2010, 15:47

Dolandırmadık derken, bu ağır bir suçlama. Delilleriniz var mı bu konuda?
bagci35
CLASSIC
CLASSIC

İleti skoda renkoto » 29 Tem 2010, 15:59

yüce oto yu arıyabılırsınız ... detaylı bilgi için daha detaylara girmek burda benım açımdan etik değil özetle sahte çekler dir . kapatılma ve yetkisinin alınmasının ..
Kullanıcı avatarı
skoda renkoto
CLASSIC
CLASSIC

İleti skoda renkoto » 29 Tem 2010, 16:03

bu konu ile ilgili son yazısısmdır. aslında konuya gırmemem de gerekıyordu . ama 1 kişinin tlf ıle bekledim diye idda etmesinden ötürü buralara kadar geldı . kıyaslama yapılır ama elma ıle armut kıyaslanmaz . dengi olamayn durumlarda örnekleme yapılamaz . o acıdan tekara konular buralara geldı kendı adımaözur gırmemem gerekiyordu . hizmetimiz servis satış yedek parça . herzaman bekleriz ..
Kullanıcı avatarı
skoda renkoto
CLASSIC
CLASSIC

İleti WXW » 29 Tem 2010, 23:15

sayın rekoto yetkilisi,

sebep "karşılıksık çek, dolandırıcılık" gibi sizin burada bence belirtmemeniz gereken (şahsi kanaatimdir, ticarette kimin eli kimin cebinde, nedir ne değildir ve ne zaman ne olacağı hiçbir zaman belli olmaz) bir sebepten dahi olsa, siz farkınızı, kalitenizi gösterecekseniz, en güzeli, bu konuyla ilgili hiçbir yorum yapmamanız olacaktı.Ben de buradan sizin mesajınızı okuduğumda, "renkoto" ne kadar profesyonel adam rakibini eleştirmemiş kendi işine bakmış helal olsun derdim ki, siz bir de kapanma sebeplerini yazmışsınız. ben o bayii nin neden kapatıldığını bildiğim halde forumda yazmadım(konu farklı başlıkta da tartışılmıştı).konuyu uzatmanın anlamı yok.sonuçta beni ilgilendiren bir mesele değil.görünce hatırlatma yapmak istedim ilk mesajda.

sizlere başarılar , hayırlı kazançlar
Kimseden fayda ummam, dilenmem kol kanat...
Kendi boşluk ve gök kubbemde uçar giderim...
Eğilmek, esaret zincirinden ağırdır boynuma..
Fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür bir şairim.

Kullanıcı avatarı
WXW
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Serkan
Nereden: Ankara

Servis, Yedek Parça, Aksesuar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir