TAVSİYE ''GÖZDE OTO YIKAMA KUŞADASI''

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

TAVSİYE ''GÖZDE OTO YIKAMA KUŞADASI''

İleti efrasiyap » 31 Tem 2010, 11:02

başımdan geçen olayı kısaca sizlerle paylaşmak istedim. yeni aldığım octavia nın iç döşemesi krem olduğundan çok kirliydi. iç yıkama için GÖZDE OTO YIKAMA nın sahibi ahmet beye verdim arabayı. akşama aracı aldığımda sol cam kumandaları çalışmıyordu. ertesi gün gittim dayandım kapısına. ahmet bey, bu benim hatam yıkma esnasında içine köpük kaçmış olabilir , önce tamir ettireyim olmazsa yetkili servisten parça isteyelim dedi. yapmaya çalıştılar olmadı. ertesi gün skoda yetkili servisi beni aradı parçanız geldi gelin alın diye. gittim aldım 90 tl parça fiyatı. ahmet bey ödemiş. bi ustaya gönderdi değiştirme işçiliğinide karşıladı. bana da allah razı olsun demek kaldı. sanayide böyle ustalar bulmak zor iş. çok kolay çamura yatıp olacağı varmış bana ne demesi de çok kolaydı. dürüst bir insan olduğu ve işini temiz yaptığı için kuşadasında olan herkese tavsiye ederim.

Eklentiler
Fotoğraf0050.jpg
efrasiyap
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ömer altaş
Nereden: Antalya
Arabanız: 2008 octavia elegance mpi

İleti diseqc » 31 Tem 2010, 11:18

helal olsun bu zamanda böyle esnaf nadir bulunyor milyonda bir, burdan ahmet beyi tekrar tebrik ediyorum benimde fabiyanın içini yıkarken başıma geldi içerdeki butonlar su almaya cok müsait arabnın içini tertemiz ettim koslayla falan sonra bi baktım camları acamıyorum bütün butonları temizleyip kuruladım düzeldi şimdi oraları daha kuru temziliyorum..
Kullanıcı avatarı
diseqc
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: murat
Nereden: Rize
Arabanız: Peugeot 1.4 HDI Bipper

Servis, Yedek Parça, Aksesuar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir