Autoking nasıldır ?

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Autoking nasıldır ?

İleti SkodamFabiam » 02 Ağu 2010, 14:09

Arkadaşlar autoking de ufak tefek iki kaporta operasyonu yaptırmak istiyorum.
Sol arka çamurlukta önceki sahibinden kaynaklı 5 cm kadar bir sürtme izi var orasına lokal olarak; çekme ve boyama yapılacak. Birde arka tamponda dışa doğru yaklaşık 3 cm çapında bir çıkıntı var, o yapılacak.
Daha önce autoking e giden var mı? Çorumdaki Autoking de yaptırıcam özellikle burada yaptıran oldu mu ?
İşçilik kalitesi nasıldır. Boyada renk tutmama vs. sorunlarla karşılaşılabilir mi?

Kullanıcı avatarı
SkodamFabiam
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 2004 Elegance 101Bg

İleti LiLPlayya » 02 Ağu 2010, 14:35

Ben Ostimdekine gittim. Hani bir sloganları var ya " aracınızın estetik cerrahı" diye. Bunlardan bırakın cerrahlığı temizlik görevlisi bile olamaz :) 3 Parçada derin çizikler vardı. (Keşke öyle kalsaydı) Bunların giderilmesi için verdim. Çıktığında O işlem görülen parçalarda orjinaline göre bariz matlaşma, camlarda attıkları boyanın kalıntıları alakasız yerlerde zımpara izleri ve araç kaportasında yanda boyanan araçtan uçuşan boya noktacıkları vardı.

Kısacası ya çok amatörler ya da paraya fazlasıyla doymuş bir kurum.
LiLPlayya
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti by wodoo » 02 Ağu 2010, 19:11

Tekrar söylüyorum; reklama, üne aldanmayın..
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre Şahin
Arabanız: Astra GSİ

İleti y.emre » 02 Ağu 2010, 19:14

genelleme yapmayalım, çevremde çok memnun kalanıda gördüm .
Kullanıcı avatarı
y.emre
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: yunus emre yıldız
Nereden: Sakarya
Arabanız: 2001Felicia- 2007 Era -2010 Rio-2007K2500-2010H100

İleti by wodoo » 02 Ağu 2010, 19:19

y.emre yazdı:genelleme yapmayalım, çevremde çok memnun kalanıda gördüm .

Autoking her yerde var, her şubede başka usta var, kimisi biliyor kimisi bilmiyor evet..

Öyle yada böyle sırf ünü için gitmem şahsen, bana göre sanayideki ustam hepsinden daha iyidir..
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre Şahin
Arabanız: Astra GSİ

İleti delidolu » 03 Ağu 2010, 08:17

SkodamFabiam yazdı:Arkadaşlar autoking de ufak tefek iki kaporta operasyonu yaptırmak istiyorum.
Sol arka çamurlukta önceki sahibinden kaynaklı 5 cm kadar bir sürtme izi var orasına lokal olarak; çekme ve boyama yapılacak. Birde arka tamponda dışa doğru yaklaşık 3 cm çapında bir çıkıntı var, o yapılacak.
Daha önce autoking e giden var mı? Çorumdaki Autoking de yaptırıcam özellikle burada yaptıran oldu mu ?
İşçilik kalitesi nasıldır. Boyada renk tutmama vs. sorunlarla karşılaşılabilir mi?

çekme olayını çekiçleme! olarak bil ona göre git gideceksen...
Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

Arabanız: Octavia Collection'03 ULTRA ALL INCLUSIVE CONCEPT

İleti SkodamFabiam » 03 Ağu 2010, 13:48

Şimdi autoking tercihimin sebebi tamamen parasal çünkü sigorta karşılıyor...
Sigortamı eniştem yaptı, sordum durum nedir genel olarak yaptıranlar memnun mu diye ? Çok lüks araçları bile gönderdik çok memnunlar dedi. Bende buna güvenerek randevu aldım haftaya çarşamba bırakıcam arabayı bakalım ne olacak. Öncesi sonrası yapmak için yapılan yerlerin fotolarını da koyarım sonuç üstenden konuşuruz artık...
Arkadaşın da yukarıda bahsettiği gibi usta ile de alakalı olan bir durum, bende o yüzden sordum Çorumda yaptıran var mı diye ?
İlginize teşekkürler...
Kullanıcı avatarı
SkodamFabiam
AMBIENTE
AMBIENTE

Arabanız: Fabia 2004 Elegance 101Bg

İleti y.emre » 03 Ağu 2010, 14:17

abilerim daha 2 hafta önce gidip konuştum fiyat bilgisi aldım..
arabamızda çekme ile düzeltilecek bi kaç yer vardı adamlar gayet güzel ilgilendi çekmede kullandıkları aletlerden tutun , daha önce çekme yapılmış bölgelerin resim olarak önce sonra şeklinde gösterdi.
çekiçlemeye gelince zaten adam arabayı ıncelerken diyo burasını çekme yapamayız çekiçleme kabul edersen yapıyorlar
faturada hepsi tek tek yazılıyor..
heryerdeki auto kıng aynı değildir illaki ama yurdum insanında ön yargısını kırmak çok zor 1 kişi memnun kalmadıysa auto kıngı vurun yerden yere.. onun yerine hangi auto kingte yaptırdıysa onun adını yazın millet ona göre oraya gitmesin
Kullanıcı avatarı
y.emre
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: yunus emre yıldız
Nereden: Sakarya
Arabanız: 2001Felicia- 2007 Era -2010 Rio-2007K2500-2010H100

Servis, Yedek Parça, Aksesuar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir