UZMAN OTO MEMNUNİYETİ

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

UZMAN OTO MEMNUNİYETİ

İleti sampionibo » 05 Ekm 2010, 16:20

Arkadaşlar geçenlerde 100000 bakım için octimi forumdan okuduklarım kadarıyla uzman otoya götürdüm.Ustaların araçla olan alakası ve güler yüzlü insanların sizleri karşılaması size ayrı bir güven veriyor.Bakımda değişen parçalar
- Benzin flitresi
- Hava filtresi
- Polen flitresi
- Yağ flitresi
- Arabam yağ eksilttiğinden 5w/30 luk yağ tavsiye ettiler.Bir süre bu yağı kullanmam gerektiğini söylediler ve yağı bununla değiştiler.
-silecek lastikleri değişti
- silecek suyu eklendi
- Carbon cleaner işlemi uygulandı

ve arabanın bütün alt takımı gözden geçirildi ve kusurlu bir taraf bulunmadı.Allah şükür :D
bunun sonucunda 300 tl ücret ödedim gerçi ben kredi kartından çektirdim nakit olsa biraz daha iskonto yapılabilirdi.

Bu hafta içinde orada Erdem ustanın tanıdığı bir LPG ustasından aracıma italyan bir marka olan stefanelliyi önerdi sizce nasıl bir sistem fiyat içinde 1200 tl 10 taksit dedi.Bütün parçalar italya olacakmış görüş ve fikirleriniz bekliyorum...

2012 VW Passat 1.4 TSİ Highline DSG
+
2004 Skoda Octavia Collection Plus
Kullanıcı avatarı
sampionibo
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: halil ibrahim üvet
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 2004 Octavia Collection Plus

İleti felicia_3437 » 05 Ekm 2010, 17:29

bence ıtalyan taktırma ılerıde parca sıkıntısı ola bılır dede ya sen nerelerdesin bakım kacak asker
FeLiŞ 1995 34 ylt 20
Kullanıcı avatarı
felicia_3437
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: M SELİM AKIN
Arabanız: FELİCİA LX

İleti Erdemsah » 11 Ekm 2010, 10:09

Halil bey teşekkür ediyorum bu güzel düşünceleriniz için ayrıca bu vesile ile tanışmamızada çok memnun oldum
Uzman oto skoda özel servisi

www.uzmanotoskoda.com

Erdemsah
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Erdem Şahin
Arabanız: Peugeot 206 HDI

İleti sampionibo » 11 Ekm 2010, 23:14

Erdemsah yazdı:Halil bey teşekkür ediyorum bu güzel düşünceleriniz için ayrıca bu vesile ile tanışmamızada çok memnun oldum

Ne demek erdem usta bu vesile ile senin aracılığınla aracıma uzun zamandır takmak istediğim lpg sistemini taktırdım.Arkadaşlar öyle bir işçilik çıktı ki anlatamam size abartmıyorum inanmayan gider kendi görür.Ben stefanelli sıralı sistem taktırdım maşşallah saat gibi çalışıyor inşallah nazar değmez.Tabi bana gösterilen özende erdem ustanın payından söz etmeden geçemeyeceğim.Artı bize tanıdıkmış gibi fiyattada olaylık yaptılar.Herkes mutlu bir şekilde ayrıldı.

Teşekkürler Erdem usta --- Teşekkrler Uzman Oto
2012 VW Passat 1.4 TSİ Highline DSG
+
2004 Skoda Octavia Collection Plus
Kullanıcı avatarı
sampionibo
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: halil ibrahim üvet
Arabanız: 2004 Octavia Collection Plus

İleti Erdemsah » 23 Ekm 2010, 10:16

Önemli deil abicim her zaman
Uzman oto skoda özel servisi

www.uzmanotoskoda.com

Erdemsah
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Erdem Şahin
Arabanız: Peugeot 206 HDI

İleti tivoli » 23 Ekm 2010, 11:14

sampionibo yazdı:Arkadaşlar geçenlerde 100000 bakım için octimi forumdan okuduklarım kadarıyla uzman otoya götürdüm.Ustaların araçla olan alakası ve güler yüzlü insanların sizleri karşılaması size ayrı bir güven veriyor.Bakımda değişen parçalar
- Benzin flitresi
- Hava filtresi
- Polen flitresi
- Yağ flitresi
- Arabam yağ eksilttiğinden 5w/30 luk yağ tavsiye ettiler.Bir süre bu yağı kullanmam gerektiğini söylediler ve yağı bununla değiştiler.
-silecek lastikleri değişti
- silecek suyu eklendi
- Carbon cleaner işlemi uygulandı

ve arabanın bütün alt takımı gözden geçirildi ve kusurlu bir taraf bulunmadı.Allah şükür :D
bunun sonucunda 300 tl ücret ödedim gerçi ben kredi kartından çektirdim nakit olsa biraz daha iskonto yapılabilirdi.

Bu hafta içinde orada Erdem ustanın tanıdığı bir LPG ustasından aracıma italyan bir marka olan stefanelliyi önerdi sizce nasıl bir sistem fiyat içinde 1200 tl 10 taksit dedi.Bütün parçalar italya olacakmış görüş ve fikirleriniz bekliyorum...

yaptırdığınız bakım hayırlı olsun güle güle kullanın ama aynı fiyata yetkili servistede aynı işlemleri yaptırabilirdiniz ;) birde şunu söyleyeyim her araç mutlaka yağ eksiltir 5w-30 cins yağ normalde bunun için kullanılmıyor ama yetkili servislerin bu sene kullandığı yağ cinside sizin kullandığınızın aynısı bilginiz olsun ;)
**AIKIDO** 4.KYU
Kullanıcı avatarı
tivoli
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İstanbul (And.)

Servis, Yedek Parça, Aksesuar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir