ADALETSİZ AYIN ARABASI SEÇİMİ

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

ADALETSİZ AYIN ARABASI SEÇİMİ

İleti scorpion 2 » 13 Haz 2007, 04:01

Angry arkadaşlar kusura bakmayın da bi konuya değinmek istiyorum bu ayın otomobili seçimi anketleri çok adaletsiz ve haksız şimdi okuyanlar sonuncu oldu diye böle sölüyo diyecekler hiçte umrumda değil sarun şu ayın arabası seçimi yapılıyo belli bi klasman yok belli bi araba tip yok nasıl olacak bu mayıs ayında birinci olan baver arkadaşın arabası 2000 modelin üstünde tazecik araba millet gördümü onu oooooooo güsel araba tamamda kardeşim kusura bakmayında bu neye göre değğerlendiriliyo benim arabam 14 yaşında araba bilenler billir ankarada emsalsizdir ama ankete katılanlar doğal olarak daha yeni kız gibi arabaya ol kullanıyorlar eğer yaşına temizliğine bakımına değişmemezliğinie göre değerlendirlicekse ben fark atarım emin olun eğer şüphesi olan varsa ankara çankayaya gelebilirler sayın yöneticinin bu konuda biraz düşünmesini istiyorum  ???????**

scorpion 2
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti irfant » 13 Haz 2007, 10:05

Daha önceki aylarda, sanırım Şubat idi, 2007 model Roomster aracımla eğlence olsun diye katılmıştım, o ay Favorit 1. olmuştu Wink

Demek ki yeni araba 1. olacak diye bir durum yokmuş.

Forumda hareket ve sohbet olsun diye yapılıyor, herkesin arabası kendine göre birinici Hug
irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Fabia 1.2 TSI DSG 2011

İleti mygokhan » 13 Haz 2007, 10:48

benim 2004 fabiş bile sondan 2. olmuştu :) 
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti yonetici » 13 Haz 2007, 11:08

Aktivite olsun diye yapılıyor çok fazla ciddiye aldığınızı düşünüyorum.
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

İleti firarim19 » 13 Haz 2007, 12:14

Sadece eğlence amaçlıdır , aramızda etkinlik işte sonuçlar o kadar önemsenmemeli benim aracımın aday oldugu ay ben bile oyumu diğer arkadaşıma vermiştim aracım hiç oy almamıştı :D Makara matrak olsun hangisi hoşuna gidiyorsa ona göre veriliyordur oylar, Art niyet olmaz bence....
93 Favorit L
99 Felicia GLX LPG
03 Fabia Elegance 1.4 LPG
11 Fiesta TDCI
15 Rapid Spaceback 1.2 MPI

Skoda bir bakış açısı, bir yaşam tarzıdır. Mütevaziliğin simgesidir.
firarim19
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Samsun
Arabanız: Rapid Spaceback 2015

Servis, Yedek Parça, Aksesuar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir