Bej renk kauçuk paspas konusunda Skoda Global'in yanıtı

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Bej renk kauçuk paspas konusunda Skoda Global'in yanıtı

İleti enoktakenokta » 11 Ekm 2010, 15:35

Skoda Global siteye birkaç gün önce neden bej renk kauçuk paspas olmadığı yönünde bir e-posta atmıştım... yanıt yeni geldi, hala mantıksız buluyorum ama kısaca tüm orjinal kauçuk paspasların siyah olduğunu ve yakın gelecekte bunun değişimi yönünde bir planları olmadığını bildirdiler. En azından bir cevap aldım ama...:)
"Dear Mr. Kelleci,
thank you for your email. All of rubber floor mat from genuine accessories are in elegant black colour and we don't plan no change in near time.
Best regards"

Kullanıcı avatarı
enoktakenokta
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Ankara
Arabanız: Superb 1.4 TSI Elegance

İleti agros » 11 Ekm 2010, 15:42

e bu da bir sonuc. hic olmazsa yanıt verme nezaketinde bulunmuslar.
Kullanıcı avatarı
agros
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Antalya
Arabanız: 2011 Toyota Corolla 1.33 Comfort Dual VVT-i

İleti RoadFighter » 11 Ekm 2010, 15:42

Bej renk paspaslar çabuk kararır ve zamanla hoş olmayan bir görünüm ortaya çıkar.

Bej renk halı paspastan çıkarabileceğiniz kirleri(zift,yağ vb. hariç) aynı renk kauçuk paspastan çıkaramayabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
RoadFighter
CLASSIC
CLASSIC

İleti frostbite19 » 11 Ekm 2010, 16:09

enoktakenokta yazdı:
Skoda Global siteye birkaç gün önce neden bej renk kauçuk paspas olmadığı yönünde bir e-posta atmıştım... yanıt yeni geldi, hala mantıksız buluyorum ama kısaca tüm orjinal kauçuk paspasların siyah olduğunu ve yakın gelecekte bunun değişimi yönünde bir planları olmadığını bildirdiler. En azından bir cevap aldım ama...:)
"Dear Mr. Kelleci,
thank you for your email. All of rubber floor mat from genuine accessories are in elegant black colour and we don't plan no change in near time.
Best regards"

Temsilcinin ingilizcesi pek iyi değilmiş :) Yada şaşırtmış yazarken :) Değişiklik yapmamayı planlamıyoruz demiş.

Yoksa Değişiklik yapabiliriz hiç değiştirmicez diye bişey yok mu demek istedi?

?Life is a tale told by an idiot

-- full of sound and fury,

signifying nothing.?

William Shakespeare
Macbeth Act 5, scene 5, 19?28
Kullanıcı avatarı
frostbite19
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Fahri
Nereden: Konya
Arabanız: Octavia Ambiente Combi 2004

İleti enoktakenokta » 11 Ekm 2010, 16:22

frostbite19 yazdı:
enoktakenokta yazdı:
"Dear Mr. Kelleci,
Best regards"

Temsilcinin ingilizcesi pek iyi değilmiş :) Yada şaşırtmış yazarken :) Değişiklik yapmamayı planlamıyoruz demiş.

Yoksa Değişiklik yapabiliriz hiç değiştirmicez diye bişey yok mu demek istedi?

İyi dikkat etmişsiniz, ben direkt doğru gibi okudum; ama sanırım söylemeye çalıştığı şey "değiştirme gibi bir planımız yok" olacaktı.
Kullanıcı avatarı
enoktakenokta
CLASSIC
CLASSIC

Arabanız: Superb 1.4 TSI Elegance

Servis, Yedek Parça, Aksesuar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir