NECVOX Navigasyon DVD Hk.

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

NECVOX Navigasyon DVD Hk.

İleti sewdali » 01 Oca 2011, 23:04

lostar58 yazdı:valla kardeş hayırlı olsun cylone sana 1600 e gönderirdim ama inş. uyum sağlar hayırlı olsun taktırınca direksiyondan kumanda falan varsa tüm özelliklerini dene crouz controle kadar kardeş tekrar hayırlı olsun

Teşekkür ederim Lostar kardeş, bizim arabalarda direksiyondan kumanda yok sadece teypte sıcaklık göstergesi var sanırım oda destekliyormuş Necvox'un ürünü taktırınca bakarım artık getirtebilirsem geri vites kamerasıda getirtecem takılmışken oda takılsın artık.

sewdali
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Konya
Arabanız: Fabia 1.2 70hp

İleti lostar58 » 01 Oca 2011, 23:18

o set içindedir kardeş paket içinde kontrolünü yapta hayırlısı olsun ayrıyetten para verme kutu içeriğindedir kamera
lostar58
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: OKTAY
Nereden: İstanbul (Avr.)

İleti lostar58 » 07 Oca 2011, 22:40

arkadaşlar navigasyon ile ilgili tüm konuları buradan yazınız lütfen
lostar58
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti sewdali » 26 Oca 2011, 09:54

Sayın @lostar58 hocam ürünü aldım Skoda yetkili servisinde taktırdım garanti dışı kalır yoksa elektronik aksam dediler. Ama bütün özelliklerini tanıtmayı beceremediler, sorun şu geri vitese takınca kameraya geçmiyor illaki necvoxtan ger vites kamerası düğmesine basmam gerekiyor ama normalde geri vitese takınca geçmesi gerekiyormuş ve yolda giderken kamera düğmesine basınca arkayı görebilmeliymişim ama benimkinde sadece düğmesine bassamda geri vitese takmadan açılmıyor geri vites kamerası, ürünün arkasında Speed yazan mor renk bir kablo ve AMW (AWC de olabilir tam hatırlayamıyorum) turuncu renkli bir kablo daha boşta kaldı bizimki servistekiler neyi nereye bağlayacaklarını pek bilemediler işin aslı (Özel servis değil SKODA YETKİLİ SERVİS) bunun bağlantı şemasını veren bir tablo vb varmı acaba? Bazı kabloları yanlış bağlamışlar çünkü tam işlem bitti gidecem arkaya bir baktım geri vites kamerasının gece ledleri yanıyor (araba stop etmiş halde iken) fark etmesem sabaha kadar aküyü bitirecekti neyse eve geldim arabayı fark ettim kitledim eve girmeden son kez bir baktım TV antenin ışığı yanıyor onuda yanlış bağlamışlar ilçeye geldiğim için şuan öyle kullanıyorum bu konuda yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum ürünüm NECVOX 939HD (yeni versiyonmuş beyaz kutu) , aynı zamanda klima bilgilerini nereden göreceğimide bulamadım desteklediğini okumuştum ama....

Çok uzun oldu farkındayım ama ürünü tam randımanlı kullanmak istiyorum.

Ürünün resimlerini de en kısa zamanda ekleyeceğim.

Edit: Geri vites kamerasında 2 jak var sarı ve kırmızı, kamera taktığımız kabloda ise 2 jak girişi 2de kablo var siyah ve kahverengi olarak, NECVOX'a sarı olanı CAM yazan jaka taktılar, kahverengi kabloyu arkada geri vites ışığına taktılar sanırım, kırmızı kabloyu ise 3-4 farklı yere taktı, denedi şuan nerede takılı bilmiyorum siyah olanıda söyledi ama nereye bağladığını unuttum şimdi.
sewdali
CLASSIC
CLASSIC

İleti lostar58 » 26 Oca 2011, 10:29

tesisat bağlantısında kesin sorun var şeması kutu içeriğinde çıkar nasıl nere bağlanacağı geriye taktığınızda otomatik olarak geçmesi lazım kameraya yolda giderkende düğmeye bastığınızda kamera faliyete geçmesi gerekiyor sizin araçtaki hiçbir tesisata dokunmamalıarı gerekiyordu sadece soketi çıkarıp soketi yerine takacaklar teyibin kendine özel kabloları bir birlerine takılacak o kablolarda kamera usb ipot giriş yerleri içindir bir kontrol ettir onu kardeş
lostar58
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti sewdali » 26 Oca 2011, 17:20

lostar58 yazdı:tesisat bağlantısında kesin sorun var şeması kutu içeriğinde çıkar nasıl nere bağlanacağı geriye taktığınızda otomatik olarak geçmesi lazım kameraya yolda giderkende düğmeye bastığınızda kamera faliyete geçmesi gerekiyor sizin araçtaki hiçbir tesisata dokunmamalıarı gerekiyordu sadece soketi çıkarıp soketi yerine takacaklar teyibin kendine özel kabloları bir birlerine takılacak o kablolarda kamera usb ipot giriş yerleri içindir bir kontrol ettir onu kardeş

Sayın hocam içinden şema çıkmadı, arkadaşın kullanma kılavuzunda sonradan yapıştırılmış olarak varmış şema kılavuz ama benimkinde yoktu (modellerimiz farklı). Tesisata dokunmamaları gerekiyordu ama bazı kabloları sıyırıp kabloları oralara bağladılar valla hocam içime sinmedi ama işte malum oraya taktırmak zorundaydım yetkili servis olduğu için yoksa bayii kesin konuştu elektronik devreler garanti dışı kalır dediler. Eğer elinizde bu konuda doküman vb var ise paylaşır iseniz memnun olurum.
sewdali
CLASSIC
CLASSIC

İleti lostar58 » 26 Oca 2011, 18:29

kardeş bununlka ilgili döküman yoktur elimde keşme olsada yardımcı olabilsem bende siparişle direk yerinden kargo yaptırıyorum ki son sürümlü gitsin diye ama içinde kullanma kitabından tut takılmasına kadar olan katalog var bakmıştım söyle birşey yapabilirsiniz yetkili serviste taktırdınız zaten diğer tarafa gidip kontrol ettirin aldığınız yere bakalım ne diyecekler
lostar58
ELEGANCE
ELEGANCE

Önceki

Servis, Yedek Parça, Aksesuar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir