Octavia Karter Koruma

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Octavia Karter Koruma

İleti Kompozit » 15 Mar 2011, 21:41

lostar 58, OCTAVIA A5 1.4 DSG için çelik karter koruyucu oluyor mu? Servis olmadığını söyledi. Şanzımanın soğuması için üzerindeki plastik koruyucunun kalması uygun olur dediler. Ne dersiniz?

Teşekkürler

Kompozit

Kompozit
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Mustafa Kürşad KÖkpınar
Nereden: Ankara
Arabanız: 1.4 TSI DSG Octavia Elegance

İleti akutcu44 » 16 Nis 2011, 23:22

arkadaşlar nasıl yani ya ben anlamadım.hani anladımda nasıl olur böyle 150 tl den çelik sacdan bahsediyorsunuz.ben mart 15 te octavıa 0 km 2011 tdı ambıent aldım .Aldığım bayii ankarada SKODA ATA OTOMOTİV Bu bayi çelik kartel korumasının 560 tl olduğunu isteyen müşterilere 560 tl den taktıklarını ben sıfır aldığım için(pazarlıkta aklıma gelmedi aldıktan sonra olunca böyle oluyor)280 tl ye takacaklarını söylediler.bende daha önceki aracımı beton dubaya vurduğumdan korkup taktırayım bari dedim.pazarlık pazarlık 180 tl ye taktılar.hediye etmek nerdeee ... birde motor kazada aşağı düşmez diyorsunuz.valla ne diyeym şimdi daha çok endişelendim.hemen gidip söktüreyimmi acaba???
akutcu44
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: favo yyold bırakmaz
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: favorit 1.3

İleti felicia_3437 » 17 Nis 2011, 00:13

akutcu44 yazdı:arkadaşlar nasıl yani ya ben anlamadım.hani anladımda nasıl olur böyle 150 tl den çelik sacdan bahsediyorsunuz.ben mart 15 te octavıa 0 km 2011 tdı ambıent aldım .Aldığım bayii ankarada SKODA ATA OTOMOTİV Bu bayi çelik kartel korumasının 560 tl olduğunu isteyen müşterilere 560 tl den taktıklarını ben sıfır aldığım için(pazarlıkta aklıma gelmedi aldıktan sonra olunca böyle oluyor)280 tl ye takacaklarını söylediler.bende daha önceki aracımı beton dubaya vurduğumdan korkup taktırayım bari dedim.pazarlık pazarlık 180 tl ye taktılar.hediye etmek nerdeee ... birde motor kazada aşağı düşmez diyorsunuz.valla ne diyeym şimdi daha çok endişelendim.hemen gidip söktüreyimmi acaba???

ya zaten karter korumasından önce motor üst takozu alt takozu gergı takozu ve şanzıman takozunun param parca olup kop mazı lazımkı bunlarda mıktım sene kopmaz bbenım gözumde 140 la vurdum ben bır takoz padladı dıyer 4 takozda kopacakta karter koruması motoru yere ınmesını engelıcekte kabıne gırecek tamamen deli sacması bu benım gözumde abı ata yapacahını yapmış 30 tl fazlaya vermiş siz cev her bır pasarlık yapmışsınız anlaşılankı 580 verıpte ıyıce yeemişsınız kazığı :P
FeLiŞ 1995 34 ylt 20
Kullanıcı avatarı
felicia_3437
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: M SELİM AKIN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: FELİCİA LX

Önceki

Servis, Yedek Parça, Aksesuar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir