fabia 101 bg bakım tecrübesi

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

fabia 101 bg bakım tecrübesi

İleti veteran » 24 Ekm 2010, 19:46

arkadaşlar, ben bakımdan önce forumdan çok faydalandım...bakımdan sonrada tecrübeleri aktarmak istedim... umarım birilerinin işine yarar... aracım 2004 fabia special 101 bg, eylül 2003 te sıfır aldım şu an 107000 km de... sadede gelelim forumdaki yorumları ve tecrübeleri nirengi alarak skoda özel servisi seçkin oto ya aracı götürdüm, durumu anlattım erhan usta öncellikle kısa bir keşif yaptı, yapılması gerekenleri ve muhtemel rakamı söyledi, yaptığı işlemler;

yağ değişimi 5x30
yağ filtresi
hava filtresi
polen filtresi
sprey gaz kontrol ünitesi
sprey manifold
carbon clear yakıt sistem temizlik
motor içi yağ katranı temizlik ilacı
kapak silecek kol arka
burç salıncak sağ-sol
rot ayarı
ampul iki adet
şanzıman yağı 2,5 lt. ep80 (tamamı orijinal)
tüm bu işlemler artı olarak bahsi dahi edilmeyen ufak tefek ama önemli bazı tamiratlar,
hepsi toplam 400 tl tuttu... aracını bugüne kadar hep yetkili servise götürmüş ve ikisi hariç hiç birinden ne bakım kalitesi nede fiyat olarak memnun kalan biri olarak gördüğüm alaka ve servisteki güzel ve ince detaylar çok hoşuma gitti tamamı da garanti kapsamında olması daha bir hoş zaten erhan usta nın yaklaşımı olaya çok olumlu bir boyut katmakta arabama verilen değeri hissettim ve aklıma takılan her konuda tatmin oldum...araştıran varsa tavsiye ederim...saygılar...

KAPILMA RÜZGARIMA, SENDE ALDANIRSIN...
Kullanıcı avatarı
veteran
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: FABIA 1.4 16V 101 BG.

İleti veteran » 24 Ekm 2010, 19:48

3 tane başlık açmış nasıl oldu anlamadım benimle alakası yoktur umarım çünkü birkaç yazıda daha 3 kere tekrar olduğunu gördüm saygılar...
KAPILMA RÜZGARIMA, SENDE ALDANIRSIN...
Kullanıcı avatarı
veteran
CLASSIC
CLASSIC

Arabanız: FABIA 1.4 16V 101 BG.

İleti hdoner » 24 Ekm 2010, 19:56

Bence fiyat gayet iyi.Hayırlı olsun.
Kullanıcı avatarı
hdoner
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti felicia_3437 » 24 Ekm 2010, 20:25

hayırlı olsun abıcım bence sızle alakalı başlıkların acılmış olması benımde bazı yorumlarım ıkı gıtmıştı ve farkına vardım gönder butonuna bır kere basın nekadar tıklarsak okadar alıyor şimdiki gibi mesela
FeLiŞ 1995 34 ylt 20
Kullanıcı avatarı
felicia_3437
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: M SELİM AKIN
Arabanız: FELİCİA LX

Servis, Yedek Parça, Aksesuar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir