Ankara'da Kaporta Tamiri İçin En İyi Yetkili Servis

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Ankara'da Kaporta Tamiri İçin En İyi Yetkili Servis

İleti enoktakenokta » 28 Ekm 2010, 14:35

Bugün garajdan çıkarken aracın kapısını duvara sürttüm; arka sağ kapıda hafif bir göçük oluştu ama daha kötüsü alt tarafta alumünyum çıtanın olduğu yerde hem çıta baya içeri göçtü hem de çıtanın altında kapıda göçük oluştu.
Az önce aracı And'a götürdüm ve gösterdim; punta çekme ile yapacaklarını, ama boyanın zarar göreceğini, bu nedenle çekme, astar ve boya uygulanması grektiği söylendi. Neredeyse kapının yarısını boyamaları gerekiyormuş. Sorun bayağı canımı sıktı ve yaptırmak istiyorum; ama Ankara'da kaporta konusunda And mı Zeki Ünaldı mı yoksa Ata'yı mı tercih etmeliyim arkadaşlar?

Foto:

http://img4.imageshack.us/img4/1772/28102010020.jpg

Kullanıcı avatarı
enoktakenokta
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Ankara
Arabanız: Superb 1.4 TSI Elegance

İleti alpino » 28 Ekm 2010, 15:54

her şey için ünaldı ama kaporta için değil.
Kullanıcı avatarı
alpino
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alper YOLAL
Arabanız: 2009 Octavia Elegance MPI

İleti diseqc » 28 Ekm 2010, 16:41

kaporta konusunda servislere hiç güvenmem minnacık bir yer için arabanın komple parçasını boyuyorlar sana tavsiyem anakarada ceviz büyüklüğünde dolu yağdığında herkez arabasını bu taz yerlere götürdü ankaradaki komşum boyanacak dedikleri yerleri motor ön kputunu burda düzelttirmiş biraz bahsetti ama yerini falan sormadım iletişimede gecemiyorum ama ankarada bu işi iyi yapan ustalar olduğunu duyuyorum bence cok üstüne düşülecek bir hasar değil ama illada yaptıracam diyorsan oraları bir araştır...
Kullanıcı avatarı
diseqc
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: murat
Nereden: Rize
Arabanız: Peugeot 1.4 HDI Bipper

İleti enoktakenokta » 28 Ekm 2010, 18:33

Bu forumda bayağı bir arkadaş Zeki Ünaldı'yı önerdiği için akşam oraya da uğradım; fotoğraftaki yer için bana dedikleri "tüm kapıyı boyarız"... Dedim ben de ufacık yer için tüm kapı boyanır mı? Bu sefer ağız değiştirdi tabi benle ilgilenen kişi, "işte siz öyle isterseniz lokal de boyarız; ama çok tavsiye etmiyoruz"... Sinirlerim daha bir bozuldu, zaten olaya canım sıkkın. Kime güveneceğiz bilmiyorum ki bu adamlar yetkili servis.
Kullanıcı avatarı
enoktakenokta
CLASSIC
CLASSIC

İleti enoktakenokta » 28 Ekm 2010, 18:41

Araç alınalı daha 1,5 ay oldu ve garanti kapsamında olduğu için, garanti bozulmaması açısından yetkili serviste yaptırmak zorundayım.
Kullanıcı avatarı
enoktakenokta
CLASSIC
CLASSIC

İleti enoktakenokta » 01 Kas 2010, 20:38

Pazar günü Amasra tatili dönüşü aracı Ata Plazanın sahibi Serdal Bey'e teslim etmiştim. Bugün kaportayla ilgili işlemlere sabah başlandı ve araç bana söz verildiği gibi saat 17.00'de teslim edildi...
İşin daha da önemli ve benim açımdan sevindirici tarafı; gerek Serdal Bey'in yoğun ilgisi gerekse kaporta bölümünden Kenan Bey ve Bayram Usta'nın yoğun mesaisi-ki Bayram Usta sabahtan akşama kadar santim santim benim araçla uğraştı- fotoğraftaki göçüğü boyaya gerek kalmaksızın mükemmel şekilde onardılar. Yukarıdaki mesajlarda yazdığım gibi And kapının yarısına lokal boya, Zeki Ünaldı ise komple boyayla ancak sorunun çözüleceğini, başka şekilde yapılmasının mümkün olmadığını söylemişti...
Reklam maksadım kesinlikle yoktur, zaten başka bir mesajda yazdığım gibi aracımın yağını daha ucuz olduğu için daha önce And'da değiştirmiştim; buradan da Serdal Bey, Kenan Bey ve Bayram Usta'ya tekrar teşekkür ederim. Kaporta konusunda Ata benden tam not almıştır.
Aracın yapıldıktan sonraki fotoğrafını da ilk fırsatta ekleyeceğim...
Kullanıcı avatarı
enoktakenokta
CLASSIC
CLASSIC

Servis, Yedek Parça, Aksesuar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir