Skoda Yeti Tavan Barları (Roof Luggage Rack)

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Skoda Yeti Tavan Barları (Roof Luggage Rack)

İleti MATO YETI » 25 Şub 2011, 11:36

Selamlar,
Skoda Yeti için sıfır siyah tavan barları (rayları) var elimde. Kodları 5L0 860 025 ve 5L0 860 026 (biri sol diğeri sağ) Satın almak isteyen olursa özel mesaj gönderebilir.

Forumların amacı kişisel tartışma değil bilgi paylaşımıdır. En az soru sorup yardım aldığımız ölçüde biz de başkalarına yardımcı olmalıyız. Gereksiz yazışmalarla başka insanların karşılıksız ve iyi niyetli zamanlarını boşa harcamamaya çalışalım lütfen.
Kullanıcı avatarı
MATO YETI
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Citigo ASG / Golf VII 1.4 TSI DSG Highline

İleti pureman » 25 Şub 2011, 12:11

Sen alimünyum bar mı aldın Erdem.. Eğer öyleyse kaça aldın.. Birde şu lastik basınç kitin geldi mi?
pureman
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Konya
Arabanız: Yeti Active 2011, Octavia Elegance 2010

İleti MATO YETI » 02 Mar 2011, 21:26

Evet, ben alüminyum bar aldım. İkisi 1000TL. Montajı çok çok kolay, 4 tane vida var. Araçtaki barların her iki yanında bulunan kapaklar çıkartılarak ikişer vida sökülüyor. Sonra yeni barlar aynı vidalarla takılıyor ve çıkardığınız kapakları geri takıyorsunuz. Yani paketten ayrıca kapak çıkmıyor. Bilginize.

Lastik basınç kiti de geldi, taktım. Bir süre denemek istedim yazmadan önce. Montajı 3-4 dakika sürdü...
Forumların amacı kişisel tartışma değil bilgi paylaşımıdır. En az soru sorup yardım aldığımız ölçüde biz de başkalarına yardımcı olmalıyız. Gereksiz yazışmalarla başka insanların karşılıksız ve iyi niyetli zamanlarını boşa harcamamaya çalışalım lütfen.
Kullanıcı avatarı
MATO YETI
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Citigo ASG / Golf VII 1.4 TSI DSG Highline

Servis, Yedek Parça, Aksesuar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir