Elazığ Servisi ve Memnuniyetsizlik..

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Elazığ Servisi ve Memnuniyetsizlik..

İleti eminoglu » 05 Nis 2011, 20:54

2003 octavia elegance model aracımı 15 gün kadar önce Elazığ Hürel otomotive teslim ettim. Teslim ettiğimde araçtaki sorunları bir bir saydım. Hasta ziyareti nedeniyle aracın başında duramadım. Araçı cumartesi günü teslim ettim pazartesi geldiğimde ise aracın tamam olduğunu söylediler. Bir sıkıntısı yok yola çıkabilirsiniz dediler. Neyse çıktık yola kaldık Diyarbakırda. Araç aşırı derece de benzin yakmaya başladı. 40 km lik yolda 50 TL yaktık nerdeyse. Diyarbakır'da ki servise gittiğimizde sıkıntının buji-buji kablolarından kaynaklı olabileceğini söylediler ve hallettiler. Ben aracın çekiş problemi olduğunu Elazığ'daki servise bildirmiştim. Ancak onlar bir sorun yok dediler bende onlara güvenerek yola çıktım ve yolda kaldım. Daha sonra Yüce otoya şikayetimi e-posta olarak bildirdim ve Elazığ servisten aradılar. Kusura bakmayın vs falan..
Şimdi bana şu şekilde teklifte bulunuyorlar aracın tüm bakımlarını ücretsiz karşılayacağız. Affedin bizi ne olur tarzında. Bu servis ücretleri kime bağlı. Belli bir standartı varmı yoksa satış danışmanlarının bu gibi opsiyonları varmıdır. Kendi tasarrufunda mıdır? Öyle ise o zaman tanıdıklarına tölerans sağlayabilir mi bunlar ? Ben elazığ servisini arkadaşlara tavsiye etmiyorum.

2003 Octavia Elagance. O bir canafar. :)
Kullanıcı avatarı
eminoglu
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: yakup..
Nereden: Kars

İleti maximous » 05 Nis 2011, 21:05

Bizim bu Skoda servislerini meth eden yok hiç nedense. Bence biraz da fiyat meseli. VW de fiyatlar iki katı ama ilgi alaka da öyle. Olay tamamıyla ekonomik..
maximous
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Yalçın Deniz
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2013 Kia Ceed Concept Plus

İleti eminoglu » 05 Nis 2011, 21:13

Yok abi ya diyarbakırdaki servisten gayet memnun kaldım. Arac canavar gibi oldu. Bir sıkıntı vermedi. Ayrıca hemen akabinde aradılar bir sıkıntı varmı servisten memnun kaldınız mı diye sordular sevindim yani.

Kullanıcı avatarı
eminoglu
CLASSIC
CLASSIC

İleti akt145 » 05 Nis 2011, 22:23

Geçen sene bende hürel otoda aracımın 90 bin bakımını yaptırdım,ne yalan söyleyeyim bende memnun kalmadım
akt145
CLASSIC
CLASSIC

İleti eminoglu » 05 Nis 2011, 22:46

Satış danışmanına söyledim zaten. Ben bir daha nasıl size güvenebilirim dedim. Diyarbakırda değişen tüm parçaları adamlar elimize verdiler. Ancak Elazığda ne değiştirdikleri parçalar var ne de başka bişey. Bunu söylediğimde yok efendim aracın içerisinde koymuş olması lazımlar diyor. DEdim yok yalan mı söylüyecez falan. Ama gidip beleş bakımımı yaptırayım( yaptırabilirsem) yine memnun kalmazsam bu sefer ana bayilerine şikayet postası göndercem. ( tabi değişimler yapılırken aracın başında durcam bu sefer ) :) Yediğimiz kazıklar tecrübe oluyor işte :)

Kullanıcı avatarı
eminoglu
CLASSIC
CLASSIC

İleti ismail2323 » 06 Nis 2011, 09:19

bende hiç memnun değilim sıfır araba aldım oradan sıfır arabadan bir ses geliyor düşünün adamlar normal diyor sonra bende şikayet felan ettim merkeze 2009 aldım arabayı 2011 de sorunu çözdüler :))) bu kadarda hızlılar ayrıca araba resmen o... k... döndü ellenmedik sökülüp takılmadık yerini bırakmadılar
ismail2323
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ismail
Nereden: Elazığ
Arabanız: skoda faiba

İleti eminoglu » 06 Nis 2011, 23:34

Servisler hakkında bilgi alışverişi olsun ki millet hangi servise nasıl gideceğini bilsin.

Kullanıcı avatarı
eminoglu
CLASSIC
CLASSIC

İleti tncytkn » 07 Nis 2011, 11:41

elazığdaki servis berbat tamir olayı olmaz hemen parça değiştir.birde bende eminoğlu arkadaşım gibi olay yaşadım arabayı servise bıraktım akşam aldım anahtarı nasıl yapmışlarsa eğmişler kendilerinin yaptığını zor ispatladım nerdeyse onun içinde benden para alacaklardı :(
tncytkn
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: tuncay
Arabanız: skoda fabia

İleti eminoglu » 10 Nis 2011, 22:03

Elazığ servis sıfır abi ya. Sıfır. Buna nasıl yüce oto tahammül ediyor anlamadım. Ustası pek birşeyden anladığı yok. Elazığdakiler için pek tavsiye etmiyorum ya yine de herkes kendisi bilir.

Kullanıcı avatarı
eminoglu
CLASSIC
CLASSIC

İleti ahmetg23 » 10 Nis 2011, 23:10

ben de oradan 3 ay önce araba almıştım octavıa 1.4 tsı elagance arabam birkaç gün orada kaldı arabamı teslim aldım daha bayiden ayrılmadan benzini bitti. arabamı kullanmışlar tabi isbat olmadı fabrikadan böyle geldi dediler ama ben kilometresine bakmıştım.hemde arabamın arka kapısının üstünde çok küçük bir çizik olmuş şovroomlarında .iyice soğudum hurel den
ahmetg23
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ahmet gerçek
Arabanız: octavıa 1.4 tsı 2011 elagance

İleti taner_octavia » 10 Nis 2011, 23:38

madem sıfır araba alıyosunuz büyük sehirlerden alın.fiyatları aynımı promosyonları falan.
Octavia'ya hayranım , Elegance hastayım :)
Kullanıcı avatarı
taner_octavia
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Taner Semercioğlu
Nereden: Bursa
Arabanız: Kia Sportage

İleti hava_gücü » 21 Ağu 2011, 23:28

arkadaşlar elazığda skoda forman dan anlayan usta varmı bildiğiniz?motor ustası arıyorum.motorumda yağ kaçakları var,muşta askeri personelim,burada usta yok sanayi yok. saygılar
hava_gücü
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Kürşat
Nereden: Muş
Arabanız: skoda forman

Servis, Yedek Parça, Aksesuar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir