SKODA ARAÇLAR TÜM SERİLERE AİT TAMİR VE PARÇA KATOLOĞU 3DVD

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

SKODA ARAÇLAR TÜM SERİLERE AİT TAMİR VE PARÇA KATOLOĞU 3DVD

İleti mbarman » 14 Nis 2011, 10:24

arkadaşlar malum araçlarımızla ilgili birçok basit tamir işlemiini kendimiz yapmak suretiyle tasarruf etmek istiyoruz. ancak bu işlemlerin doğru hatasız ve tekniğine uygun biçimde nasıl yapılacağı hangi işlemlerin hangi sırada yapılacağı konusunda yetkili servislerin bile bilgisi yok. sizlere hertürlü arıza tespiti, tamir ve bakım konusunda ve ayrıca orijinal parça resimleri ve kod numaralarını içeren bir program derledim. ayrıca bu programla piyasadaki tüm markaların radyo güvenlik kodlarını ve airback gibi sık arıza veren parçalarının vagcodlarını bulabilirsiniz. program 3 dvd halinde ve ayrıntılı kurulum dökümanlarıyle elinize gelecek. program özellikle vw, audi, seat, skoda araçalar için özel geliştirilmiştir. kurulumdan sonra ana menüden marka seçmek suretiyle dökümanlara ulaşıyorsunuz. kurulum ve kullanım dili,ing, almana, italyanca, ispanyolca, fransızca ve çekçe. malesef türkçe desteği yok. linki aşağıda

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-y ... 982/detay/

ÖMÜR DEDİĞİN BİR GÜNDÜR, O GÜN BUGÜNDÜR
Kullanıcı avatarı
mbarman
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: mehmet
Nereden: Kırklareli
Arabanız: SEAT LEON 1,6TDİ CR DSG STYLE BEYAZ 2011

İleti mbarman » 14 Nis 2011, 15:46

güncel
Kullanıcı avatarı
mbarman
CLASSIC
CLASSIC

İleti hetepe » 14 Nis 2011, 15:53

İyi çalışma, tebrik ederim, hayırlı satışlar...
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti taner_octavia » 14 Nis 2011, 16:01

Etka diye bi program indirmistim ben zamanında arabanın tüm parcalarını gosteriyo ve kodlarınıda .ilgilenen arkdaslar arastırsın indirsin
Octavia'ya hayranım , Elegance hastayım :)
Kullanıcı avatarı
taner_octavia
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Taner Semercioğlu
Nereden: Bursa
Arabanız: Kia Sportage

İleti taner_octavia » 14 Nis 2011, 16:04

Captura_5.png
Captura_4.png
Captura_3.png
Captura_2.png
Captura_1.png
Octavia'ya hayranım , Elegance hastayım :)
Kullanıcı avatarı
taner_octavia
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Taner Semercioğlu
Nereden: Bursa
Arabanız: Kia Sportage

İleti mbarman » 14 Nis 2011, 16:13

taner_fabia yazdı:Etka diye bi program indirmistim ben zamanında arabanın tüm parcalarını gosteriyo ve kodlarınıda .ilgilenen arkdaslar arastırsın indirsin

ewet etka demo sürümü var 30 günlük. tam sürümü 470€. bizimki bunun yanında bedava. ayrıca vag yazılımı ile tüm markalar için arıza tespiti ve arıza lambası söndürebilirsiniz. ayrıca tasvip etmesemde km düzeltme seçenekleri mevcut. ayrıca yine tüm markaların vag kodları ve radyo kodları mevcut. piyasada sadece kod açmaya 50-100tl arası fiyat isteniyor
Kullanıcı avatarı
mbarman
CLASSIC
CLASSIC

İleti tivoli » 14 Nis 2011, 18:19

mbarman yazdı:
taner_fabia yazdı:Etka diye bi program indirmistim ben zamanında arabanın tüm parcalarını gosteriyo ve kodlarınıda .ilgilenen arkdaslar arastırsın indirsin

ewet etka demo sürümü var 30 günlük. tam sürümü 470€. bizimki bunun yanında bedava. ayrıca vag yazılımı ile tüm markalar için arıza tespiti ve arıza lambası söndürebilirsiniz. ayrıca tasvip etmesemde km düzeltme seçenekleri mevcut. ayrıca yine tüm markaların vag kodları ve radyo kodları mevcut. piyasada sadece kod açmaya 50-100tl arası fiyat isteniyor

teşekkürler.. kablo fiyatı ne kadar peki? birde çin malı kablo değildir inşallah.. sonra kaş yapayım derken göz çıkarmayalım :)
**AIKIDO** 4.KYU
Kullanıcı avatarı
tivoli
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İstanbul (And.)

İleti felicia_3437 » 14 Nis 2011, 21:16

bu yazılımın içinde mesala adaptosyon kotları ne bılıyım işte mesala gunduz farı nasıl acılır falan bunlarda yer alıyormu saygılar
FeLiŞ 1995 34 ylt 20
Kullanıcı avatarı
felicia_3437
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: M SELİM AKIN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: FELİCİA LX

İleti ykorkmaz » 14 Nis 2011, 21:42

Bu programın adı nedir? Ekran görüntüsü var mı? Lisans durumu nedir?
www.tekyumruk.com
Kullanıcı avatarı
ykorkmaz
AMBIENTE
AMBIENTE

Arabanız: 2001 Fabia 1.4 68bg

İleti tivoli » 14 Nis 2011, 22:10

ykorkmaz yazdı:Bu programın adı nedir? Ekran görüntüsü var mı? Lisans durumu nedir?

lisans misans hak getire kesin copy paste :lol:
**AIKIDO** 4.KYU
Kullanıcı avatarı
tivoli
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti mbarman » 15 Nis 2011, 07:38

tivoli yazdı:
ykorkmaz yazdı:Bu programın adı nedir? Ekran görüntüsü var mı? Lisans durumu nedir?

ewet güven hocam. lisans yok. crack li. çünki kimse 30,40 tl lere lisans vermez. bunu sizde biliyorsunuz. ayrıca bireysel kullanımda kimse lisas aramıyor. ticari olarak bir programı kullanmadığınız sürece program geliştiiricilerde bu ayrıntıyı es geçiyor. hatta özellikle programların güncel kalması ve popüler olması için el altından bunları piyasaya sürüyor. sizin kullandığınız tasarım programlarındada lisanssızların olduğunu düşünüyorum.
Kullanıcı avatarı
mbarman
CLASSIC
CLASSIC

İleti ykorkmaz » 15 Nis 2011, 10:11

mbarman yazdı:
tivoli yazdı:

ewet güven hocam. lisans yok. crack li. çünki kimse 30,40 tl lere lisans vermez. bunu sizde biliyorsunuz. ayrıca bireysel kullanımda kimse lisas aramıyor. ticari olarak bir programı kullanmadığınız sürece program geliştiiricilerde bu ayrıntıyı es geçiyor. hatta özellikle programların güncel kalması ve popüler olması için el altından bunları piyasaya sürüyor. sizin kullandığınız tasarım programlarındada lisanssızların olduğunu düşünüyorum.

Konu bizim kullandığımız program değil sizin sattığınız program. Lisans olmadan satmanızı yargılamak gibi bir niyetim yok sadece merak ettim (Lisans konusu da çok çetrefilli bir konudur, tekil kullanımda aranmıyor demek yanlış olur). 1-2 tane ekran görüntüsü koysanız en azından benim gibi merak eden insanları aydınlatmış olursunuz.
www.tekyumruk.com
Kullanıcı avatarı
ykorkmaz
AMBIENTE
AMBIENTE

Arabanız: 2001 Fabia 1.4 68bg

İleti mbarman » 15 Nis 2011, 13:11

Eklentiler
etos.JPG
Kullanıcı avatarı