CENGİZ OTO ÖZEL SKODA SERVİS KAYSERİ

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

CENGİZ OTO ÖZEL SKODA SERVİS KAYSERİ

İleti Abdülkadir » 22 Nis 2011, 19:13

Arkadaşlar,Cengiz oto özel servis gerçek bir müşteri dostu,inanılmaz servis.Ben Felicia alalı 10 gün oldu.Bu sabah genel bir kontrol için gittim,gerekli kontroller yapıldı,test sürüşü yapıldı 1 litre yağ eksikti.tamamladılar,ücret ne kadar biliyor musunuz 7.5 TL o da yağ parası.Hakkında yazılan övgüler azmış,Kayseri'de tek adres derim.Yeni Sanayi 5.cadde 56 nolu sokakta,gidin görün.

Abdülkadir
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Abdülkadir BİLGİLİ
Nereden: Kayseri
Arabanız: FELİCİA

İleti wehby » 22 Nis 2011, 20:08

bende hem kayserili hem skodacı olarak cengiz otoyu tek geçerim...kayserideki tüm skodacıları tanırım...cengiz oto bambaşka...
DENİZİN İÇİNDEKİ CANAVARI GÖRÜP DE ŞAŞMA , İÇİNDEKİ DENİZ OLAN CANAVARI GÖR DE ŞAŞ...
wehby
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: vehbi öz.
Arabanız: 97 felicia 1.6 glxi

İleti wehby » 28 Nis 2011, 20:24

cengiz otodaki usta , kardeşler skodadaki ali ustanın eski çırağıdır... cengiz usta , ustalığı , mesleği ali ustadan öğrenmiştir...yanlız gözü tok , kalbi tok adam gibi ustadır... kayseride gidilecek tek skodacı cengiz oto dur...
DENİZİN İÇİNDEKİ CANAVARI GÖRÜP DE ŞAŞMA , İÇİNDEKİ DENİZ OLAN CANAVARI GÖR DE ŞAŞ...
wehby
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: vehbi öz.
Arabanız: 97 felicia 1.6 glxi

İleti golge38_38 » 30 Haz 2011, 10:33

Merhabalar arkadaşlar. Gerçekten cengiz ustam birtane hem müşteri memnuniyeti hemde ustalık olarak Kayseride tek.
golge38_38
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Uğur KARŞI
Arabanız: Fellice Comba LX

İleti Abdülkadir » 30 Haz 2011, 11:50

Geçen pazartesi gittim.Adam usta,ahlaklı,terbiyeli,dürüst.Ben hava filtresini değiştir diyorum."Daha temiz kullanılabilir"diye değiştirmiyor.Bu insanları bizim de korumamız lazım.Kendisine teşekkür ediyorum
Abdülkadir
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Abdülkadir BİLGİLİ
Arabanız: FELİCİA

Servis, Yedek Parça, Aksesuar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir