Ankara Michelin Alınabilecek Yer

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Ankara Michelin Alınabilecek Yer

İleti Bluedays » 11 May 2011, 10:45

Dostlar, fabiama şu an kullanmış olduğum lastiklerden (michelin energy saver) almayı planlıyorum. 2007 yılı yapımı üzerindekiler ve yaklaşık 50.000 km dir kullanıyorum. Gayet memnunum. Artık değişim zamanı geldi diye düşünüyorum. Ankara'da iskitlerde lastikcilere sordum. Ortalama 125 TL peşin 130 TL taksitli fiyat çekiyorlar.
Daha uygun alabileceğim bir yer var mı bildiğiniz?

Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alem Adam
Nereden: Ankara
Arabanız: 2005 Fabia 1.4 Special HB 101 Hp

İleti mustklc » 11 May 2011, 10:51

kazım karabekirde ki tüm lastikçiler aynı fiyatı çekiyorlar aralarında anlaşmışlar.
yapman gereken şu:

michelin.com.tr den bayilere bakacaksın. hepsini tek tek arayacaksın, hangisi ucuz fiyat veriyorsa ona gideceksin. hatta telefonda pazarlık et. inerse git. kazım karabekirdekinden ziyade sincan, ivedik gibi dipte köşedekiler inebiliyor.
kazımkarabekirdekiler kurt olmuş, adamı ayakta kazıklıyorlar resmen.
WEB TABANLI ÇÖZÜMLER:
http://www.webkod.com/
BLOG:
http://www.webkod.com/blog/
Kullanıcı avatarı
mustklc
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: Mustafa KILIÇ
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Skoda Fabia 1.4 TDI Classic

İleti octaviaman » 11 May 2011, 11:36

İndirim dönemindeyiz Yetkili servise de sorun uygun fiyata taksitle edinme şansı olabilir.Ya da olmayabilir
Kullanıcı avatarı
octaviaman
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İzmir
Arabanız: Octavia Ambiente 1.9TDI

İleti Bluedays » 11 May 2011, 11:42

mustklc yazdı:kazım karabekirde ki tüm lastikçiler aynı fiyatı çekiyorlar aralarında anlaşmışlar.
yapman gereken şu:

michelin.com.tr den bayilere bakacaksın. hepsini tek tek arayacaksın, hangisi ucuz fiyat veriyorsa ona gideceksin. hatta telefonda pazarlık et. inerse git. kazım karabekirdekinden ziyade sincan, ivedik gibi dipte köşedekiler inebiliyor.
kazımkarabekirdekiler kurt olmuş, adamı ayakta kazıklıyorlar resmen.

Katılıyorum dostum. O kadar yere sordum hepsi aynı fiyat tekel olmuş sanki.
Hiçmi pahalısı, ucuzu olmaz :)
Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alem Adam
Nereden: Ankara
Arabanız: 2005 Fabia 1.4 Special HB 101 Hp

Servis, Yedek Parça, Aksesuar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir