Ben anlayamadım ya!(ATA)

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Ben anlayamadım ya!(ATA)

İleti aytekin041 » 01 Ekm 2007, 17:34

[quote="akdenizli31"]

Bende ATA' dan 2006 model Fabıa TDI aldım.Aracın üzerinde radyo kasetçalar vardı.Ben yetkili arkadaşa 'Kasetçaları istemiyorum,MP3 çalar istiyorum' dedim.Tamam olur dediler, biz senin aracına fiyatı 1200 ytl civarında olan ALPİN marka MP3 çalar takacağız dediler fakat 300 ytl fark vereceksin dediler.Tamam dedik,MP3 çalar takıldı.Kasetçalarıda kendileri aldı.Daha sonra MP3 fiyatlarını araştırıken benim araca takılan modelin 500 ytl civarında olduğunu öğrendim.ATA ile bundan sonra hiç işim olmaz.

[/QUOTE]
sana daha kötüsünü yapmışlar burdada  yani kocaelide ekşioğlu var ...

bneim alet 98 model felicia  ve ekşioğluna gitmiorum sürekli özel servise gidiorum

tabi siz kıyamıosunuz  garantisi var die ama bi hesaplayın ne kadar verdiğinizi bakımlara arızalara vs.

sonra bi oturup düşünmek lazım Big%20smile

aytekin041
CLASSIC
CLASSIC

İleti real81 » 01 Ekm 2007, 18:41

ya arkadaşlar firmaları karalamak ne kadar kolay geliyor size hepimiz müşteriyiz ve isteklerimiz olmadığında çirkinleşebiliyoruz.
hata olamazmı orda görevli arkadaşlar hata yapamazmı ne bukadar ön yargılısınız,bayilerde ve yetkili servislerde işçilik ve malzeme fiyatları aynıdır bunu unutmayın

arkadaşlardan biri demişki ben and otomotivde yaptırdım 230.00 ytl aldılar sendende 236.00 ytl almışlar bu fark normal çünkü farklı tarihlerde bakım yaptırmış olabilirsiniz.kullanılan malzemenin o tarihte fiyatı artmış olabilir vs.....

yani  bence diğer markaların bakım fiyatlarına bir bakın size onlarda 1 bakım yaptırırken skodada 2 bakım yaptırıyosunuz atlamayalım lütfen .....
real81
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti rsyetko » 01 Ekm 2007, 18:44

ben birinci tablolarıda inceledim burada bence bi yalnışlık var hemen vurun abalıya insanlar bisürü yatırım yapmış birsürü insana ekmek kapısı açmış belki bi açıklaması vardır veya birkişinin hatası varsa bile bukadar acımasız olmamak lazım veya başka niyetlede olsa yazıktır bence ata nın en yetkili kişisine ulaşıp konunun aydınlatılması daha yakışanı arada gaz veren bazı özel servislerin gazına gelmeyin yazık buradan ahkam kesmeyin yakışanı yapın kimden şikayetiniz varsa cesurca hesap sorun herkes medeni insanlar.  
rsyetko
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti lazianke » 01 Ekm 2007, 19:11

[quote="AV-2006"]Hep söylüyorum,aynı bakım dışarda yarı yarıya mal edilir.Garantisi batsın.Neyse az kaldı.[/QUOTE]
o kadar da değil hocam, şöyle ki:

bakın ben mahle orijinal filtreleri 60 ytl aldım. polen de alınırsa +10=70 ytl

5/40 yağ en az 80-90 ytl dir 80 diyelim: etti 150 işçilik de 20 versen : 170 de hadi 160 olsun. o kadar da ucuz sayılmaz ki...
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti hakanerdogan » 01 Ekm 2007, 19:46

[quote="real81"]ya arkadaşlar firmaları karalamak ne kadar kolay geliyor size hepimiz müşteriyiz ve isteklerimiz olmadığında çirkinleşebiliyoruz.
hata olamazmı orda görevli arkadaşlar hata yapamazmı ne bukadar ön yargılısınız,bayilerde ve yetkili servislerde işçilik ve malzeme fiyatları aynıdır bunu unutmayın

arkadaşlardan biri demişki ben and otomotivde yaptırdım 230.00 ytl aldılar sendende 236.00 ytl almışlar bu fark normal çünkü farklı tarihlerde bakım yaptırmış olabilirsiniz.kullanılan malzemenin o tarihte fiyatı artmış olabilir vs.....

yani  bence diğer markaların bakım fiyatlarına bir bakın size onlarda 1 bakım yaptırırken skodada 2 bakım yaptırıyosunuz atlamayalım lütfen .....
[/QUOTE]

nedense hep skoda kullanıcılarına denk geliyor...
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti hakanerdogan » 01 Ekm 2007, 19:52

bu bu yaz olmuş bitmiş bişey. şimdi gidipde çingene gibi 3 kuruşun peşine düşmek değil benim derdim. E daha ne ötüyon o zaman diyeceksiniz...

Herkesin işi gücü var, yap arabasının bakımı adam gibi al paranı. ben eve gelince senin attığın kazığı farkediyom, bi daha uğraşıp, zaman harcayıp, 3 kuruşu geri almanın derdinde değilim. bunu görün diye söylüyorum ve ata ya gitmeyin diyorum. garantiniz yoksa yanından bile geçmeyin.

yaptıkları şeyi burda açık etmişim, yazmışım. İnsanların aklında servisler hakkında soru işareti kalmasın diye. Yok abicim işte bunu yapıyorlar.

ben burdan ne firma karalama derdindeyim, nede ahkam kesme derdindeyim... aha buyrun işte bunu yapmışlar diyorum. böleler diyorum.

Herkese teşekkür ederim, saygılarımla.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti octaviaRS » 06 Kas 2007, 19:59

Aytekin bey  firmaları böle karalaman doru deil.Fiyatlar sana pahalı gelebilir.Ben Ekşioğlu  firmasının sahibiyim burda bütün müşterilerimin memnuniyetini sağlamak amacımdır ama senin burda yaptıın hiç etik deil.Yanlış bilgilerinizle insanları doldurmayın.Bi derdin varsa paylaşalım önce bilgi al derim
octaviaRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti suppiluliuma » 06 Kas 2007, 20:16

[quote="akdenizli31"]

Bende ATA' dan 2006 model Fabıa TDI aldım.Aracın üzerinde radyo kasetçalar vardı.Ben yetkili arkadaşa 'Kasetçaları istemiyorum,MP3 çalar istiyorum' dedim.Tamam olur dediler, biz senin aracına fiyatı 1200 ytl civarında olan ALPİN marka MP3 çalar takacağız dediler fakat 300 ytl fark vereceksin dediler.Tamam dedik,MP3 çalar takıldı.Kasetçalarıda kendileri aldı.Daha sonra MP3 fiyatlarını araştırıken benim araca takılan modelin 500 ytl civarında olduğunu öğrendim.ATA ile bundan sonra hiç işim olmaz.[/QUOTE]

Bir ALPIN var bir de ALPINE. Buna da dikkat etmek lazım. ALPIN taklit, ne üretimi olduğunu bilmiyorum, Türkiye olabilir Çin olabilir. ALPINE baba olanı. ALPIN modellerinin fiyatları ALPINE'e göre baya düşük.
suppiluliuma
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti skodacı » 06 Kas 2007, 22:36

bir irsaliyede motor yağı olarak gtx magnatec,diğer irsaliyede ise 505.01 motor yağı gözükmekte...anlamadım bu nel haldır...
skodacı
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti 34SCU59 » 07 Kas 2007, 01:14

GEÇMİŞ OLSUN
NEW İBİZA CUPRA 2013 YEARS..
34SCU59
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Barbaros ÇAKIR
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2011 FORD C-MAX TİTANYUM X 1.6 TDCİ