Yüncüler otomotiv'den eski dostlar kampanyası

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Yüncüler otomotiv'den eski dostlar kampanyası

İleti YÜNCÜLER OTOMOTİV » 10 Haz 2011, 23:20

skoda yüncüler otomotiv'de

4yaş ve üzeri skoda marka araçlarınızı 30hazirana kadar servisimize getirin yağ-hava-polen filtresi ve castrol motor yağını kapsayan bakım paketini 145tl ye yapalım.

Tekirdağ Skoda bayii
Yüncüler Otomotiv
0282 231 21 75
e.yunculer@skoda.com.tr" rel="nofollow

---SKODA YÜNCÜLER OTOMOTİV---
TEKİRDAĞ
Kullanıcı avatarı
YÜNCÜLER OTOMOTİV
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: e yüncüler
Nereden: Tekirdağ
Arabanız: yeti

İleti tivoli » 10 Haz 2011, 23:46

1 ay sonra kısmet olursa Altınoluk'a tatile giderken uğrarız ;)
**AIKIDO** 4.KYU
Kullanıcı avatarı
tivoli
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İstanbul (And.)

İleti skodaizm » 10 Haz 2011, 23:56

Güzel bir haber. Özellikle servis bölümünüzün showroom unda sergilenen skoda aksesuarlarını da arkadaşların görmesi gerekli. Şimdiye kadar gördüğüm servisler arasındaki en fazla aksesuar çeşidi biraradaydı. Bagaj için havuz arayanlara tavsiye ederim.

__Hakan Ün__

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 2007 A5 1.9TDI Octavia Combi+1994 Forman

İleti octaviaman » 11 Haz 2011, 01:38

Ne güzel kampanya.Bakımım da geldi.Uzak olmasa gelirdim.Yine de teşekkürler.Böyle kampanyaları diğer servislerden de duymak istiyoruz.
Kullanıcı avatarı
octaviaman
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İzmir
Arabanız: Octavia Ambiente 1.9TDI

İleti Abdülkadir » 11 Haz 2011, 14:44

Servislerde yayılması lazım bu uygulamanın
Abdülkadir
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Abdülkadir BİLGİLİ
Nereden: Kayseri
Arabanız: FELİCİA

İleti fmaka » 11 Haz 2011, 15:08

diğer servislere örnek olası dileğiyle bana çok uzak ama yakın olanlar bir baksın
fmaka
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Konya
Arabanız: a5 octavia elegance mpı/lpg

İleti ender_atakan » 21 Haz 2011, 23:23

cok güzel kampanya en yakın zamanda geliceğim
ender_atakan
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ender
Arabanız: skoda

İleti mbarman » 22 Haz 2011, 07:04

yüncüler araç satıp kaybettiği müşterilerini arıyor. bence daha çoook arar. elinizi verin kolunuzu alamazsınız. 3 aylık araçta garanti kapsamında hatalı parçayı bile müşteriye fatura etmeye çalışan zihniyet batmaya mahkumdur. temennimde batması yönündedir.
ÖMÜR DEDİĞİN BİR GÜNDÜR, O GÜN BUGÜNDÜR
Kullanıcı avatarı
mbarman
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: mehmet
Nereden: Kırklareli
Arabanız: SEAT LEON 1,6TDİ CR DSG STYLE BEYAZ 2011

İleti YÜNCÜLER OTOMOTİV » 22 Haz 2011, 10:49

SAYIN Mehmet Barman

Sizle daha önce burdaki forumdan ve diğer forumlardanda olay hakkında bilgi vermiş ve yaşadığınız olayların bizden 3 sene önceki ekipten dolayı kaynaklanan sorunlardan dolayı oluşmuş ve bizi üzmüş olduğunu belirtmiştik. ben ve ekipim 1.5 yıldır burada çalışmaktayız sizi daha önceki arkadaşlarımızdan dolayı üzücü olaylardan dolayı özür dileme maliyetinde servisimize davet etmiş özel indirimler uygulanacağını bildirmiştik. tabiki siz daha önceki ekip daha sonraki ekip beni alakadar etmez diyebilirsiniz ben yüncüleri tanırım diyebilirsiniz haklısınızda. ama ben ve teknik arkadaşlarım 1.5 yılda cok önemli değişimler yaparak şuanda skoda türkiye genelinde servis müşteri memnuyetinde ilk 5 ten düşmeyip 1.liği oynamaktayız. elimizden geldiğince her imkanı seferber ederek müştelerimizi mağdur etmeden sorununu çözmek için çalışmaktayız.
bunun en önemli kanıtı bir değerli müşterimiz bu forumda konu acarak bizi onure etmiştir.
tıklaya bilirsiniz : octavia-a5/klima-kopresoru-arizasi-t25581.html?hilit=y%C3%BCnc%C3%BCler#p328383" rel="nofollow" rel="nofollow" rel="nofollow" rel="nofollow

oyuzden bu yaşadığınız olayları her defasında yaşanıyormuş gibi yansıtıp yüncüleri ve burada değişen yeni kadrolaşmış kişileri böyle suclama yapmanız ve ben bizzat sizi servisimize davet edip özür dileme maliyetinde indirim uygulacağımızı söylemimize rağmen en önemlisi bu davetimizi kabul edip gelmediğinize rağmen gelipte hala aynı sorunlar hala profesyonellik dışında hareketler görmediğinize rağmen hala aynı sorunlar devam ediyormuş gibi her yüncüler otomotiv konu acmasında böyle yorumlar yapmanız biraz haksızlık ve gercekciliği yanstımayan yorum olarak görüyorum.

saygılarımla
SKODA - YÜNCÜLER OTOMOTİV - TEKİRDAĞ-MERKEZ
0282 231 21 75
www.yunculer.com
www.facebook.com/yunculerskoda
Kullanıcı avatarı
YÜNCÜLER OTOMOTİV
CLASSIC
CLASSIC

İleti mbarman » 22 Haz 2011, 11:17

YÜNCÜLER OTOMOTİV yazdı:SAYIN Mehmet Barman

Sizle daha önce burdaki forumdan ve diğer forumlardanda olay hakkında bilgi vermiş ve yaşadığınız olayların bizden 3 sene önceki ekipten dolayı kaynaklanan sorunlardan dolayı oluşmuş ve bizi üzmüş olduğunu belirtmiştik. ben ve ekipim 1.5 yıldır burada çalışmaktayız sizi daha önceki arkadaşlarımızdan dolayı üzücü olaylardan dolayı özür dileme maliyetinde servisimize davet etmiş özel indirimler uygulanacağını bildirmiştik. tabiki siz daha önceki ekip daha sonraki ekip beni alakadar etmez diyebilirsiniz ben yüncüleri tanırım diyebilirsiniz haklısınızda. ama ben ve teknik arkadaşlarım 1.5 yılda cok önemli değişimler yaparak şuanda skoda türkiye genelinde servis müşteri memnuyetinde ilk 5 ten düşmeyip 1.liği oynamaktayız. elimizden geldiğince her imkanı seferber ederek müştelerimizi mağdur etmeden sorununu çözmek için çalışmaktayız.
bunun en önemli kanıtı bir değerli müşterimiz bu forumda konu acarak bizi onure etmiştir.
tıklaya bilirsiniz : octavia-a5/klima-kopresoru-arizasi-t25581.html?hilit=y%C3%BCnc%C3%BCler#p328383" rel="nofollow" rel="nofollow" rel="nofollow" rel="nofollow" rel="nofollow

oyuzden bu yaşadığınız olayları her defasında yaşanıyormuş gibi yansıtıp yüncüleri ve burada değişen yeni kadrolaşmış kişileri böyle suclama yapmanız ve ben bizzat sizi servisimize davet edip özür dileme maliyetinde indirim uygulacağımızı söylemimize rağmen en önemlisi bu davetimizi kabul edip gelmediğinize rağmen gelipte hala aynı sorunlar hala profesyonellik dışında hareketler görmediğinize rağmen hala aynı sorunlar devam ediyormuş gibi her yüncüler otomotiv konu acmasında böyle yorumlar yapmanız biraz haksızlık ve gercekciliği yanstımayan yorum olarak görüyorum.

saygılarımla

beni skoda gibi 20 yıldır bağlı olduğum bir markadan soğuttuktan, hatta kopmama sebep olduktan sonra değil özür bedava araç verseniz bendeki önyargıyı yıkamazsınız. son sözüm budur.
Kullanıcı avatarı
mbarman
CLASSIC
CLASSIC

İleti YÜNCÜLER OTOMOTİV » 24 Haz 2011, 15:45

herkeze merhaba

kampayamızda son 1 hafta kaldı ilginize teşekkür ederiz.

randevu için : 0282 231 21 75
yüncüler otomotiv-tekirdağ
SKODA - YÜNCÜLER OTOMOTİV - TEKİRDAĞ-MERKEZ
0282 231 21 75
www.yunculer.com
www.facebook.com/yunculerskoda
Kullanıcı avatarı
YÜNCÜLER OTOMOTİV
CLASSIC
CLASSIC

İleti SER53 » 25 Haz 2011, 15:04

Böyle kmpanyalar Ankara neden olmaz???
Kullanıcı avatarı
SER53
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ümit
Nereden: Ankara
Arabanız: fabia 2001 1.4 mpi

İleti lostar58 » 30 Haz 2011, 13:44

BEN MERAK ETTİM NE YAĞ KULLANILIYOR FİLTRELER ORJ. Mİ İŞÇİLİK NEDİR yağın kalitesi nedir
lostar58
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: OKTAY

İleti mbarman » 30 Haz 2011, 16:07

lostar58 yazdı:BEN MERAK ETTİM NE YAĞ KULLANILIYOR FİLTRELER ORJ. Mİ İŞÇİLİK NEDİR yağın kalitesi nedir

son kadro değişiminden sonra sanki atik skoda yüncülerin ilk halinden farklı bir politika izliyorda burada malzeme kalitesi, yağ markası, işçilik vs tartışması yapıyor. al birin vur ötekine
Kullanıcı avatarı
mbarman
CLASSIC
CLASSIC

İleti lostar58 » 30 Haz 2011, 16:30

atikte çalışan kim ortada dengesiz bir fiyat geziyor onu sordum bildiğiniz birşeyler var ise söyleyin bizde bilelim ama yüncülerin verdiği fiyat biraz tuhaf geldi
lostar58
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: OKTAY

İleti YÜNCÜLER OTOMOTİV » 01 Tem 2011, 20:50

merhaba

bu geçmiş kampanyamızda
yağımız bayiliğini yaptığımız castrol markadır modeli 5/40
biz yetkili servis olduğumuzdan asla yan sanayi parça kullanımı yoktur.
işçilikte alınmıyordu.

saygılarımla
---SKODA YÜNCÜLER OTOMOTİV---
TEKİRDAĞ
Kullanıcı avatarı
YÜNCÜLER OTOMOTİV
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: e yüncüler
Arabanız: yeti

İleti cineration » 19 Tem 2011, 14:32

YÜNCÜLER OTOMOTİV yazdı:merhaba

bu geçmiş kampanyamızda
yağımız bayiliğini yaptığımız castrol markadır modeli 5/40
biz yetkili servis olduğumuzdan asla yan sanayi parça kullanımı yoktur.
işçilikte alınmıyordu.

saygılarımla

işçilik alınmadan periyodik bakıma 145,00TL yetkili servis için çok fazla bir fiyat değil
Aracın yağı, yağ filtresi, hava filtresi, polen filtresi ve aracın lift'e kaldırılıp 4 tekerin sökülüp balataların kontrolü gibi aracın periyodik kontrolleri de olması gerektiği gibi yapılıyorsa 145,00TL periyodik bakım için pek de fazla bir fiyat değil.
Ben her haftasonu Çorluya geliyorum. Buradaki yazıları okuduktan sonra Yüncülerdeki değişimi görmek için müsait olduğum bir cumartesi günü Yüncülere uğramayı düşünüyorum. Aracımın periyodik bakımı yaklaştı ama ben periyodik bakımı en erken Ağustos da yaptırabilirim.
Ben skoda Fabia almadan önce sanki yollarda hiç Fabia yoktu
Kullanıcı avatarı
cineration
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Sakarya
Arabanız: 2001 model Fabia 50KW(68BG)

Servis, Yedek Parça, Aksesuar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir