ANKARADA SKODA USTASI ARAYANLARA !!!

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

ANKARADA SKODA USTASI ARAYANLARA !!!

İleti despedida » 06 Ağu 2011, 01:13

ŞAŞMAZ SANAYİ SİTESİNDE ''LOJİSTİK SKODA'' 10 NUMARA 5 YILDIZ...10 SENEDİR GİDERİM YÜZÜMÜ ASLA KARA ÇIKARMADILAR,ÇIKARMAZLAR DA...SORUNSUZCA GÖNÜL RAHATLIĞIYLA GİDEBİLİRSİNİZ...SERKAN&LÜTFÜ (0312) 2783123...REFERANS OLARAK *** ***'DAN MÜJDAT TAVSİYE ETTİ DERSENİZ YARDIMCI OLURLAR (WOLKSWAGEN-AUDİ-SEAT GRUBUNA DA HİZMET VERİYORLAR)....www.lojistikskoda.com

despedida
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: müjdat arıkkan
Nereden: Ankara
Arabanız: skofa favorit

İleti canfezzz » 06 Ağu 2011, 07:18

Doğrudur üstadım Lakin Güven Skoda Sebahhattin ustadan şaşmam ben ŞAŞMAZDA şaşılmaz adrestir skodada Güven skoda sebahattin usta 0312 278 59 46 REFERANS olarak Gölbaşından Muhammed demeniz yeterli olacaktır saygılar8-) 8-) 8-)
---BaŞKeNTLi---
Kullanıcı avatarı
canfezzz
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Muhammed yılmaz
Arabanız: 94 Favorit lx

İleti hetepe » 06 Ağu 2011, 10:55

Bende şaşmaz'da Hulusi Cengiz'i öneriyorum ama telefonu ve adresi yok... :)
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti syossett » 06 Ağu 2011, 13:00

[quote="canfezzz"]Doğrudur üstadım Lakin Güven Skoda Sebahhattin ustadan şaşmam ben ŞAŞMAZDA şaşılmaz adrestir skodada Güven skoda sebahattin usta 0312 278 59 46 REFERANS olarak Gölbaşından Muhammed demeniz yeterli olacaktır saygılar8-) 8-) 8-)[/quo

YEPPP .. Ayen katılıyorum.. hem insan olarak hem de usta olarak.. O ki, elindeki çıkma karter muhafazasını 1 saat çekıcleyıp duzeltıp benım arabaya uydurdu, ve de üst kapak contamı özenle yaptı, daha ne diyim??
Kullanıcı avatarı
syossett
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Asım Erdoğan
Arabanız: Favorit

İleti mustklc » 06 Ağu 2011, 13:18

sebahattin usta iyidir. hakikaten usta gibi usta. yalnız bilgisayar ekipmanı yok o yüzden fabia - octavia kullanıcıları işini tam yaptıramayabilir.

lojistik skoda da iyi. ustalar ilgili. sırf para alalım ne olursa olsun diyen tipler değil, ne sorduysam yardımcı oldular. sanırım bilgisayar ekipmanları da var.
WEB TABANLI ÇÖZÜMLER:
http://www.webkod.com/
BLOG:
http://www.webkod.com/blog/
Kullanıcı avatarı
mustklc
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: Mustafa KILIÇ
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Skoda Fabia 1.4 TDI Classic

İleti yabani » 06 Ağu 2011, 13:56

Bende Başkent'te ersin oto'da Harun usta'ya götürüyorum, sadece skoda'ya bakmıyor, bilgisayar ekipmanı da yok fakat gerektiğinde bilgisayara bağlatıyor, isim vermeyeyim fakat beğendiğiniz ustaların yüklü masraf çıkardıkları bazı arızaları oldukça pratik şekillerde, sağlam ve masrafsız şekilde halletti. anlamadığı konuyuda anlayan kişiye sormaktan çekinmez, sallabaş iş yapmaz. Kesinlikle fazladan para kazanayım vs. derdi yok, böyle bir derdi olmadığından da bir kere ona giden hep ona gidiyor.

Başlık reklam gibi olduğundan ben ustamın reklamını yapmayıp tlf, adres vs. yazmıyorum, fakat isteyen olursa ÖM'den telefonunu veririm.
yabani
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Yiğit
Arabanız: 2004 Fabia Classic 1.4 16V 101 katır depiği

İleti kemalyazici » 06 Ağu 2011, 14:02

Lojistik SERKAN USTA iyidir , aracın sorunu neyse o, ne eksik ne fazla çok dürüstler.
Kemal Yazıcı
93 Forman Lx
Kullanıcı avatarı
kemalyazici
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Kemal Yazıcı
Arabanız: skoda forman lx

İleti syossett » 06 Ağu 2011, 14:04

Evet.. çok az usta müşterisinin cebini düşünür. Bunlardan birisi de sebahattın usta .İki örnek vereyim, yeni aldıgım forman ın karter koruyucusu yoktu .. parcacıda yokmuş, kendisinde olan 2. el bir tane muhafazayı o sıcakta 1 saat çekiçle duzelttı, yepyenı hale getırdı ve taktı. 10 lıra aldı benden . Ya ustam neden o kadar ugrastın dedım, bu arabada cok onemlıdır o yuzden taktım dedı.. Ikıncısı de, ust kapak contası ıcın ust blok taşlamacıya gıttı , sonra ben sıbopları taslamacıya goturdugumde parcanın ertesı gun oglen cıkacagını soyledı , sebahattın usta adamı aradı parcanın bugun mutlaka gece 12 de de olsa gelmesını soyledi, bastı fırcayı.. ben musterımı bır kez daha buraya neden getırteyım dedı ve akşam 5 de parca geldı pırıl pırıl sorunsuz yaptı . Benım ustamdan bir menfaatım yok , sebahattın ustanın ınternetten haberı bıle yok o yuzden amacım menfaat yada reklam degıl ama ben kendı adıma memnunum . Oglu recep de on numara elektırkçi ve cok pratık bir eleman. saygılar...
Kullanıcı avatarı
syossett
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti Kutay ALBAYRAK » 06 Ağu 2011, 20:38

Sebahattin Usta'ya geçen forumda da yazdığım eksikler için gittim ve gerçekten harika iş yaptı...Sağolsun arka tekerden gelen sesi deneme sürüşünde baktı huylandım dedi ve haklı çıktı...Meğer arka teker bilyası bozulmuş bende alaşım jant kapağımın eğri olmasından sanıyor önemsemiyordum.Ayrıca araca öyle iyi bakım yaptı ve öyle bir fiyat verdi ki sağolsun kayınpederim de aynı sanayide usta olmasına rağmen o bile fiyatını beğendi.Ayrıca kendi elinde bulunan ikinci el parçalardan da sayısız cıvata pul vs kullandı motor denge kulağını kendi elinde olandan taktı.Gerçekten oğlu Recep de kendi de çok kaliteli ustalar.Hele oğlu babasını da geçeceğe benziyor maşallah iyi iş yapıyorlar.

Elbette diğer arkadaşlar gibi bende bu işten menfaatim olduğundan yada reklam açısından yazmıyoruz.Sıradan araç kullanıcıları olarak bunu söylüyoruz.Adam gerçekten işinde iyi...

Sezarın hakkını Sezara vermek lazım...İşini iyi yapan usta ekmek yesin en azından diğerleri gibi dandirik cep düşmanı olanı yemesin ki mecburen onlar da adam gibi usta olmayı öğrensinler.
Kutay ALBAYRAK
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Kutay ALBAYRAK
Arabanız: Skoda Favorit

İleti syossett » 06 Ağu 2011, 22:07

Haklısın Kutay ... adam elınde ıkıncı el ve sağlam calısır durumda ne varsa kullanıyor vede cüzi bir miktar para alıyor. ama çin mallarından nefret ediyor sağlam dahi olsa yolda bırakır dıye değiştiriyor :D Recep de gercekten iyi yureklı ve işinin ehli bir usta. Zamanla sadece elektrik işi dışına da çıkacak hafiften motor işlerine girmeye başladı ;) walla neden yalan söylıyeyım ben memnunum, memnun olmayana da rastlamadım.. Bir de dikkat edin, çıkardığı her parçayı üstüpü ile özenle siler ... öpüyom sebahattın usta mı 8-)
Kullanıcı avatarı
syossett
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti hetepe » 06 Ağu 2011, 22:39

Eski nesil arabaların arızasında ustalık kolay, fabia, octavia, superB gibi bir çok ünitesi elektronik olan yeni nesil araçları çözebilen usta sayısı bir hayli az, deneme yanılma ve atmasyon yöntemleriyle araba sahiplerinin cüzdanını boşaltıyor bir çok usta...konu başlığında adı geçenlerden biri beni bayağı meletmişti...Yani bana boşa anlatmayın bunları.
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

İleti syossett » 06 Ağu 2011, 23:44

Ben , yaşadıklarımı anlatıyorum Engin ciğim, o usta kim bilemem ama yazanlardan bırısı ben ısem, elbette uzerıme pay cıkarırım . Ben sadece, bır arızada her kafadan bir ses çıktığında, ustamın , arıza budur, çaresı ve malıyetı budur şeklınde yaklaşımından memnunum . Bir arızada ıkı ustanın 200 tl uzerınde fıyat belırttıgınde , yok takoz değilecek, egzos degısecek dedıklerınde, ustamın 1 lıralık baglantı contasından kaynaklandıgını tesbıt edıp 5 lıraya halletmesını izah etmeye calıstım bu ve bu tur baslıklarda. ayrıca yıne kendı ustam ıcın belırtıyorum, sebahattın usta fabıa , octavıa superb turu rabalara pek bakmıyor yonlendırıyor. Benım dusuncem de senınkının tam tersı .. eskı arabalara bakmak zor.. yenı arabaları bılgısayara baglayıp arızayı tespıt edıyorlar. Malıyet elbette fazla tutuyor bu durumda ama benım bu tur lux arabam olsa bu tur ustalara zaten gıtmem .. Bak benım meslegım boyacılık 36 senedır boya işi yapıyorum . Gecen yıll ıstanbulda luks bır eve fıyat vermeye gıttım duvarlara baktım ki, benı aşan bır olay ..zira o tur boya ne fırca ıle ne rulo ıle ne de makına ıle uygulanıyor bu tur boya, spatula ıle cekılen bır boya.. macun gıbı yanı onca yıldır boya yapmama ragmen bu işi bilmediğimdem işi almadım , bilen kişi yapsımn dedim. oysa 4-5000 liralık bir iş idi bu ..ben deneme yanılma yontemı ıle ne kendımı ne de ev sahıbını rıske sokmadım .Özetle ben , ustamın benım cuzdanımı boşaltacak bır yaklasımına sahıt olmadım .. Umarım o kişi sebahattın usta değildir .. Hayırlı pazarlar...
Kullanıcı avatarı
syossett
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti onurson » 07 Ağu 2011, 09:56

Ben ankarada iyi usta bilmiyorum skodadan anlayan Engin abinin dediği gibi octavia superb ve fabiadan anlayan. Adanada olsam gideceğimtek yer Tucel otomotv Hasan usta.. Banada Mevlüt abi tavsiye etmişti.
Kullanıcı avatarı
onurson
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: onur sonmez
Arabanız: YENİ KİA RİO SEDAN

İleti syossett » 07 Ağu 2011, 18:27

Ya onurcugum superb arabası olan neden sebahattın ustaya götursun ki? bu arabalar elektronık donanımlı arabalar ben şahsen böyle arabam olsa goturmem elbette yetkılı servıse goturmek en mantıklısı . Adam arabamı sat gibi yaptı kazıklandım hıssı zaten oluşmadı , garantılı yaptı burada memnunıyetımı belırttım o kadar :)
Kullanıcı avatarı
syossett
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti despedida » 07 Ağu 2011, 20:30

dostlar ben sizin ustalarınıza bişey demiyorum yaptıkları işe de...ben sadece öneride bulundum...bilgisayar ekipmanları var octavia fabia audi seat volksvagen grup yani hepsine bakıyorlar...önce cebinizi sonra aracınızı ya da her ikisinide düşünüyosanız LOJİSTİK derim...
despedida
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: müjdat arıkkan
Arabanız: skofa favorit

İleti hetepe » 08 Ağu 2011, 08:58

syossett yazdı: ......................................................................Benım dusuncem de senınkının tam tersı .. eskı arabalara bakmak zor.. yenı arabaları bılgısayara baglayıp arızayı tespıt edıyorlar. Malıyet elbette fazla tutuyor bu durumda ama benım bu tur lux arabam olsa bu tur ustalara zaten gıtmem .. .........................................Özetle ben , ustamın benım cuzdanımı boşaltacak bır yaklasımına sahıt olmadım .. Umarım o kişi sebahattın usta değildir .....

Sebahattin Ustayı tanımıyorum, başkasından bahsettim.
ben usta değilim ama favorit ve emsali tüm arabalar için ustaya bile gitmem.(motor/şanzıman indirme, debriyaj değiştirme dışında) çetrefilli ve karışık bişeyleri yok.Yeni nesil araçların birçok arızası sanıldığı gibi görünmesi gerektiği halde bilgisayardan görünmeyebiliyor, bununla beraber bilgisayara bağlamayı bile bilmiyor birçok yer.
Yeni nesil araçlarda en alakasız parçalar saçma bir arızanın nedeni olabiliyor.Mesela hararet müşiri mesela favoritte bozuksa sadece hararet göstergesi çalışmaz, fabia da, octaviada falansa motorun başka bir ünitesi çalışmaz veya motor belki de hiç çalışmaz.Mantıksal olarak ne alakası var?
Tabii ki benim dediğim kasap/işbilmez/atmasyon çalışan ustalar bunu bilemez ve söker de söker...
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

İleti onurson » 08 Ağu 2011, 09:16

c tesi ben fabiamı kilitçiye götürdüm çok methettiler. kapı camı bozuktu, camın dibindeki içeri dışarı çıkan kilit şeysi kırıktı o yapılacaktı. 4 saat uğraştılar. eve gittim kapıları kilitledim kilitlenen şoför kapısı kilitlenmiyor:)) mallık bende adama güvendikte kontrol etmedim. şimdi 3 kapı kilitli şöfor tarafı açık geziyorum. bu mu ustalık:))
Kullanıcı avatarı
onurson
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: onur sonmez
Arabanız: YENİ KİA RİO SEDAN

İleti cobweb » 08 Ağu 2011, 09:34

Sebahattin usta ile yüzyüze konuşma fırsatım olmadı ama birçok defa telefon ile görüştüm.Araba aradığım dönemlerde kendisine bu konuda yardımcı olmasını rica etmiştim, sağolsun satılık bir felicia söylemişti ama araç sahibi satmaktan vazgeçtiğini söyledi.Kısmet olmadı ben arabamı başka birinden aldım.İlk fırsatta felişin genel durumuna ustaya baktırmak istiyorum.İyi niyetli birine benziyor, sonuçta sizlerin de takdirini kazanmış bir usta.

Bu ezanlar-ki şehâdetleri dinin temeli
Ebedî yurdumun üstünde benim inlemeli..
.

Kullanıcı avatarı
cobweb
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Levent
Nereden: Bolu
Arabanız: Felicia 1.6glxi

Sonraki

Servis, Yedek Parça, Aksesuar