2010 sorası direksiyonun ortasındaki krom aksesuar

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

2010 sorası direksiyonun ortasındaki krom aksesuar

İleti erdemguner35 » 11 Eyl 2011, 17:53

Selam arkadaşlar... bu son çıkan direksiyonların ortasında bulunan krom kaplamadan arıyorum bulamıyorum... orta donanımla üst donanımda var ama en alt donanımda maalesef yok... bulup takabilirsem çok şık olacak diye düşünüyorum.... superskodaya filan baktım ama her ota boka krom kaplama var ama direksiyona yok.....

"Çalışmadan, yorulmadan, üretmeden rahat yaşamak isteyen toplumlar önce haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar."
Mustafa Kemal Atatürk

erdemguner35
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ERDEM GÜNER
Nereden: Manisa

İleti erdemguner35 » 21 Eyl 2011, 20:41

erdemguner35 yazdı:Selam arkadaşlar... bu son çıkan direksiyonların ortasında bulunan krom kaplamadan arıyorum bulamıyorum... orta donanımla üst donanımda var ama en alt donanımda maalesef yok... bulup takabilirsem çok şık olacak diye düşünüyorum.... superskodaya filan baktım ama her ota boka krom kaplama var ama direksiyona yok.....

sanırım anlatamadım... Resimle destekleyeyim dedim bende... kırmızı işaretlediğin yer demek istediğim.... süperskodaya baktım yok
Eklentiler
15b (600 x 450).jpg
15b (600 x 450).jpg (69.48 KiB) 721 defa görüntülendi

"Çalışmadan, yorulmadan, üretmeden rahat yaşamak isteyen toplumlar önce haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar."
Mustafa Kemal Atatürk

erdemguner35
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti AhmetH » 21 Eyl 2011, 20:42

benim bildiğim bu havayastığı ile entegre şekilde geliyor.
yastık o kapağın altından patladığından değişimide modele göre olur heralde.

servise sormakta fayda var. eğer yastık ile satılıyorsa fiyatı 4 haneli bile olabilir :oops:
Kullanıcı avatarı
AhmetH
SCOUT
SCOUT

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: '16 Golf 7 1.2tsi dsg allstar

İleti erdemguner35 » 21 Eyl 2011, 20:50

hocam sanki bana öyle gelmedi yav... bak şimdi linkler vereceğim nelerin krom kaplaması var;
http://www.superskoda.com/Skoda/Yeti/Ye ... panel-KI-R bu klima panelinin çerçevesi için

http://www.superskoda.com/Skoda/Yeti/Sk ... onsole-rim bu küllüğün şişe koycağın orası için...

http://www.superskoda.com/Skoda/Yeti/Sk ... rames-KI-R sis farınınj çerçevesi için bile var....

bende düşündüm sadece o "U" şeklinde ki krom parça satılabilirmi... çünki yapıştırmak için direksiyonda müsait bölüm var diğerlerininki gibi...

Mustafa Kemal Atatürk

erdemguner35
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti skodaizm » 21 Eyl 2011, 21:59

erdemguner35 yazdı:bende düşündüm sadece o "U" şeklinde ki krom parça satılabilirmi... çünki yapıştırmak için direksiyonda müsait bölüm var diğerlerininki gibi...
O bölüme harici bir krom parça yapıştırma vs. durumlarda, kaza sırasında hava yastığı patladımı tehlike yaratır. Tek çözüm ya hava yastığının kromlusunu almak ya da hava yastığı patlamamış bir pert araçtan o parçayı (yastık komple) temin etmek . Yerine sizinkini verirseniz hurdacılar az bir fark ile kromlu olanını satabilirler.

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 2007 A5 1.9TDI Octavia Combi+1994 Forman

İleti erdemguner35 » 21 Eyl 2011, 22:27

hımm... söylediklerinizde doğruluk payı var... her ikinizede teşekkür ederim..

Mustafa Kemal Atatürk

erdemguner35
AMBIENTE
AMBIENTE

Servis, Yedek Parça, Aksesuar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir