ayna joystick'i..

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

ayna joystick'i..

İleti bozdagbulent » 01 Arl 2011, 15:18

arkadaşlar meraba 2002 fabia elegance var bende ve sağ taraftaki ayna joystick ile biraz zorlamayla iyi kötü ayarlanıyor ama sol taraftaki kıpırdamıyor bile sanırım sorun joystick ile ilgili bu parçanın orjinali yada yan sanayi ürünlerinin fiyatı ne kadar bileniniz var mı? şimdiden teşekkürler.

bozdagbulent
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Bülent Bozdağ
Nereden: Eskişehir
Arabanız: fabia elegance

İleti f_conq » 01 Arl 2011, 16:27

Aynadan kola gelen 3 tane tel şeklinde halat var onlardan biri bile çıksa aynaya hükmedemezsin. O yüzden parça almadan önce bu işten anlayan bir ustaya göster belki o halatlardan biri yerinden çıkmıştır.
Kullanıcı avatarı
f_conq
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Fatih
Nereden: Erzurum
Arabanız: Fiesta '11 1.4TX

İleti bozdagbulent » 01 Arl 2011, 16:56

teşekkürler hocam benim ilk aracım olduğu için fazla bilgim yok bi kaç kişi baktı değişmesi gerekir falan deyince başka çözümü yok sanmıştım :)
bozdagbulent
CLASSIC
CLASSIC

İleti bozdagbulent » 10 Arl 2011, 16:37

f_conq yazdı:Aynadan kola gelen 3 tane tel şeklinde halat var onlardan biri bile çıksa aynaya hükmedemezsin. O yüzden parça almadan önce bu işten anlayan bir ustaya göster belki o halatlardan biri yerinden çıkmıştır.

hocam bugün sanayide ustaya gösterdim söktü taktı tozunu aldı derken canavar gibi çalışmaya başladı :)
bozdagbulent
CLASSIC
CLASSIC

Servis, Yedek Parça, Aksesuar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir