YETKİLİ SERVİS ÖNERİSİ İSTİYORUM !!!

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

YETKİLİ SERVİS ÖNERİSİ İSTİYORUM !!!

İleti srkndnc » 08 Şub 2012, 22:24

Arkadaşlar sık karşılaşılan bir konu ama güncel fikirlerinizi almak adına açıyorum başlığı. Ankarada yetkili servis olarak Ata plazamı yoksa And plazamı ? Öneriniz hangisi yönünde olur? Hoş genelde mantık hepsinde aynı olduğu için fark etmeyeceğini bende biliyorum ama en azından işçilik kalitesi yüksek olanı seçeyim istiyorum. O yüzden herkesin düşüncesine önem veriyorum. Şimdiden +/- fikirlerini paylaşan herkese teşekkür ederim. Hayırlı geceler...

Kullanıcı avatarı
srkndnc
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: SERKAN D.
Nereden: Eskişehir
Arabanız: SKODA OCTAVİA 1.6 TDI ELEGANCE CR BEYAZ

İleti srkndnc » 09 Şub 2012, 19:11

Herkese fikirlerini paylaştıkları için sonsuz teşekkürler... Ata ya gideceğim sanırım... Forumun gereksizliğini görmüş oldum... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Kullanıcı avatarı
srkndnc
CLASSIC
CLASSIC

İleti SARACOGLU » 09 Şub 2012, 19:26

hocam bende fabia vardı aracım cok temızdı internete verdım temız malın hemen alıcısı oluyor ve 15 gunde ıstedıgım fıyata sattım.
bu forumda bızım aracların ıkıncı eli gibi:)bende bır yardım sorusu sorardım kımse önemsemezdi allahtan artık kurtuldum...şimdide inan fabiayla ılgılı sıkıntısı olan varsa yardımcı olmak ıcın gırıyorum..
sanada fıkrımı soylıyım bence yetkılıye değilde vw grubu araclarda uzman olan servıs ara..en azından adamlar hem daha cıddı hem daha durust
bilmem ne kadar yardımcı oldum
SARACOGLU
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: abdurrahman saraçoğlu
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: fabia 1.4 16v elegance

İleti srkndnc » 09 Şub 2012, 19:46

SARACOGLU yazdı:hocam bende fabia vardı aracım cok temızdı internete verdım temız malın hemen alıcısı oluyor ve 15 gunde ıstedıgım fıyata sattım.
bu forumda bızım aracların ıkıncı eli gibi:)bende bır yardım sorusu sorardım kımse önemsemezdi allahtan artık kurtuldum...şimdide inan fabiayla ılgılı sıkıntısı olan varsa yardımcı olmak ıcın gırıyorum..
sanada fıkrımı soylıyım bence yetkılıye değilde vw grubu araclarda uzman olan servıs ara..en azından adamlar hem daha cıddı hem daha durust
bilmem ne kadar yardımcı oldum

+1

8-) teşekkürler
Kullanıcı avatarı
srkndnc
CLASSIC
CLASSIC

İleti hakanerdogan » 09 Şub 2012, 20:00

2007 model araç için genelde pek servise gidilmez de :)
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti mustklc » 09 Şub 2012, 20:17

And sinek avlıyor, kimi öpsek bugun diye kapıda bekliyorlar.
Ata ne zaman gitsem şıkır şıkır kaynıyor, adam yüzüne bakmıyor, sanki sevabına tamir ediyor

ikisinde de aracımı yaptırmadım, işçilikleri nasıl bilemem. Rutin bakımsa dışarda yaptır. Elektronik..vs işiyse servis daha mantıklı
WEB TABANLI ÇÖZÜMLER:
http://www.webkod.com/
BLOG:
http://www.webkod.com/blog/
Kullanıcı avatarı
mustklc
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: Mustafa KILIÇ
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Skoda Fabia 1.4 TDI Classic

Servis, Yedek Parça, Aksesuar