anlaşmalı servis...

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

anlaşmalı servis...

İleti hayrullahkiral » 11 Şub 2012, 18:43

ustalarım form içerisinde aradım ama bulamadım. eğer açtığım konu ile ilgili başka konu varsa yönetici arkadaşlar düzeltirse ve bana linkleri verirlerse sevinirim.

2007 model Fabia 1.4 TDI Clasic kullanıcısıyım. aracı alalı yaklaşık 7 ay oldu. e haliyle bakım zamanı da yaklaşınca benim aklım başıma gelmeye başladı. benim öğrenmek istediğim şu: sitemizin anlaşmalı olduğu bazı şehirler için bazı servisler var mı? varsa Ankara için anlaşmalı olduğumuz servisi ve bize yapacağı indirimi söyleyebilirmisiniz? anlaşmamız yoksa yönetici arkadaşlar % lik indirim karşılığı ile belli başlı servislerle anlaşmayı düşüne bilirler mi? daha önce chevrolet cruze kullanıcısıydım ve İstanbul' da (???) servisi ile (???) form üyesi olan herkese %30 indirimimiz vardı. aktif form üyemiz yaklaşık 1000 kişiydi. çoğumuz faydalanıyorduk ve memnunduk. siteyi incelediğimde 3900 üye bulunduğunu gördüm. hali hazırda bu üyelerin % 50' si aktif olsa yaklaşık 2000 kişi yapar. bu 2000 kişinin % 70 i büyük şehirler ve çevresinde olsa 1400 araba yapar. emin olun bu rakamlara hiç bir servis hayır demeyecektir. hatta aramızda servis yetkilileri veya çalışanları varsa onlarla da irtibata geçebiliriz. ilginiz için şimdiden teşekkür ederim...

hayrullahkiral
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Hayrullah KIRAL
Nereden: Antalya
Arabanız: FABİA

İleti yonetici » 11 Şub 2012, 20:44

Site olarak anlaşmalı servisimiz olmadığı gibi bireysel müşteri olarak bile kendileri ile pek anlaşabiliyor değiliz :) Zamanla Skoda servisleri ile muhatap olunca değil 3.900 üye 10.000 üye bile olsa bir işe yaramayacağını muhtemelen sizde farkedeceksinizdir. Bulunduğunuz yerde iyi bir Skoda ustası bulabilirseniz hem cebiniz hem kafanız daha rahat olur.
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

İleti muhammed emin » 11 Şub 2012, 22:00

emir bey çok doğru söylemiş KURDA SORMUŞLAR ENSEN NİYE KALIN DİYE O DA DEMİŞKİ KENDİ İŞİMİ KENDİM YAPARIM
muhammed emin
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: muhammed emin
Nereden: Ankara
Arabanız: skoda octavia 1,6 classic

İleti hayrullahkiral » 11 Şub 2012, 22:43

? yazdı:Site olarak anlaşmalı servisimiz olmadığı gibi bireysel müşteri olarak bile kendileri ile pek anlaşabiliyor değiliz :) Zamanla Skoda servisleri ile muhatap olunca değil 3.900 üye 10.000 üye bile olsa bir işe yaramayacağını muhtemelen sizde farkedeceksinizdir. Bulunduğunuz yerde iyi bir Skoda ustası bulabilirseniz hem cebiniz hem kafanız daha rahat olur.

benim sunduğum sadece bir öneri. zaman ayırıp cevap verdiğiniz için teşekkür ederim...
hayrullahkiral
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Hayrullah KIRAL
Nereden: Antalya
Arabanız: FABİA

Servis, Yedek Parça, Aksesuar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir