Fabia'mın kolçağı

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Fabia'mın kolçağı

İleti suppiluliuma » 13 Eyl 2007, 16:03

Arkadaşlar kolçağımı amma aşağıladınız ha... LOL  ilk yazdığımda belirtmiştim, o resim demonte vaziyette çekildi. Resimde görülen siyah metal kısım aşağıya doğru ayak haline gelebiliyor, yani el frenini filan engellemiyor. Tamam süper kalite değil ama o kadar dandik te değil. Üstelik çok kullanışlı. Ve sadece 17 YTL (yazıyla onyedi yetele) Tek sorun Fabia'mı deldirmeye kıyamadığım için şimdilik ortalıkta free takılıyor. Monte ettirirsem resmini gönderirim.

suppiluliuma
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 13 Eyl 2007, 16:07

yani bencede kolçak kolçaktır. A6 kolçağı gibi olacak hali yoktu ya, orjinalinde 420 YTL istiyeyenleri duyduktan sonra, 17 YTL ye her ay farklı renk kolçak takarım ben... LOL

hem önemli olan araba giderken kolu dayıyabilmek. el freni çekik gitmeyecez yani. bence işlevi görüntüsünden önemli.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti irfant » 13 Eyl 2007, 16:14

[quote="aydin_roomy"]ben de roomster için yüce oto da sordum kolçağın fiyatını 420 küsür fiyat çektiler gerçekten çok pahalı [/QUOTE]

Golf IV kolçağı Roomi'ye oluyor (arkaya doğru konsoldaki dörtgen kapak çıkıp, içindeki vidalara monte ediliyor). Otopol'de 79 YTL fiyatla satılıyor. ben de alacağım.
irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Fabia 1.2 TSI DSG 2011

İleti hakanerdogan » 13 Eyl 2007, 16:24

yav  işe bak....

skoda dan gidiyon roomster kolçağı istiyon 420 diyo, adam (VW)'nin aynı kolçağı 79 lira...

bu skoda önceden arabaları ucuza satıp satış sonrasından yoluyodu, şimdi duble yoluyo.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti irfant » 13 Eyl 2007, 16:34

[quote="hakanerdogan"]yav  işe bak....

skoda dan gidiyon roomster kolçağı istiyon 420 diyo, adam (VW)'nin aynı kolçağı 79 lira...

bu skoda önceden arabaları ucuza satıp satış sonrasından yoluyodu, şimdi duble yoluyo.
[/QUOTE]

Golf, Bora, Polo için yan sanayiden aksesuar üretimi çok revaçta. O yönden şanslılar. Ürün çok olunca fiyatlarda da rekabet oluyor.
irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Fabia 1.2 TSI DSG 2011

İleti raftboy » 13 Eyl 2007, 19:41

[quote="suppiluliuma"]

[/QUOTE]

aynı kolçaktan ben taktım. çokta kullanışlı. çok memnunum. ama benimki siyah. koltuklarla gayet uyum içinde.
raftboy
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti guvenxoca » 13 Eyl 2007, 21:52

benim 99 yılındaki aracım ford escord da aynısından vardı,gerçekten çok kullanışlı,ama çok dandik mazemeden yapmışlar,adi birşey aslında,ama 17 ytl ye anca bu kadar....
guvenxoca
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hans35 » 14 Eyl 2007, 01:19

[quote="suppiluliuma"]

hepsiburada.com'dan sipariş verdiğim kolçak geldi. Şu anda demonte durumda kullanıyorum. Koltukları daha yakın arabalarda montaj gerekmeyebilir. Ön tarafında tek arkada iki bardaklık var. Kutu haznesi ufak tefek eşya için yeterli. En güzel tarafı kol dayaması ama şimdilik ben onu yapamıyorum Cry Bir ara monte ettiririm, o z aman gene resmini atarım.

[/QUOTE]
Bu kolçağın biraz daha yüksek sac lı olanı var onu monte ettirmenize bile gerk kalmıyor;kıpırdamıyor bile.
hans35
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Servis, Yedek Parça, Aksesuar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir