SATILIK BLAUPUNKT OTO TEYBİ KUSURSUZ

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

SATILIK BLAUPUNKT OTO TEYBİ KUSURSUZ

İleti sonertevfik » 03 Nis 2012, 18:13

3.PNG
2.PNG
1.PNG

ARKADAŞLAR BUGÜNE KADAR MENMUNİYETLE KULLANDIĞIM, BLAUPUNKT MARKA ORJİNAL FABRİKANIN FELİCİA'LARA MONTAJ ETTİĞİ RADYO KASETÇALAR TEYBİM SATILIKTIR. SATMA SEBEBİM, UYDURUK , UCUZ BİR USB Lİ MP3 ÇALARLI BİR TEYBE İHTİYAÇ DUYMAMDANDIR. ARKADAŞLAR ALACAĞIM UCUZ TEYBİN FİYATI 75 LİRADIR. 75 LİRA VEREN OLURSA BU TEYBİ SATMAK İSTİYORUM. YANINDA 20 LİRAYA ALDIĞIM KASET ADAPTÖRÜ DE HEDİYEM OLACAK.

NOT: TEYBİM KESİNLİKLE SORUNSUZDUR. 6 AY KADAR ÖNCE 75 LİRAYA ALTIN İLETKEN TELLERİNİ DEĞİŞTİRDİM,
AYRICA EKRANDAKİ LED LAMBALAR ÖMRÜNÜ TAMAMLAMIŞ, 35 LİRAYA DA LED LAMBALARINI DEĞİŞTİRDİM.

BU İŞLEMLERİN HEPSİ BAHÇELİEVLER'DEKİ BLAUPUNKT YETKİLİ SERVİSİNDE YAPILDI. TEYBE YAKLAŞIK 6 AY ÖNCE 110 LİRA MASRAF ETTİM, ŞUAN HİÇ BİR SORUNU YOK.

FABRİKANIN ''CODE'' ETİKETİNİ VE ''I LOVE BLAUPUNKT'' ÇIKARTMASINI DA VERECEĞİM ALMAK İSTEYEN OLURSA.
ARABAMIN İÇİNDE DENEYİP TEST EDİN, ÇALIŞIR VAZİYETTE GÖRÜN ÖYLE ALIN... BAHÇELİEVLER'DEYİM.

TEL: 0545-399-95-00 SABAH 5:30 - AKŞAM 24:00 ARASI MÜSAYİTİM.

BİZ OSMANLIYIZ... ÇOK ÖZLÜYORUZ...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Soner Tevfik
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Felicia GLX-İ

İleti SARACOGLU » 03 Nis 2012, 19:01

hocam teyp temiz ama sizi kırmak için söylemıyorum ihtiyacı olana hediye etsenız sevaba girersiniz
artık bu teyplere para vermezler
SARACOGLU
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: abdurrahman saraçoğlu
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: fabia 1.4 16v elegance

İleti Kindred Brujah » 03 Nis 2012, 19:05

Bende aynı şekilde düşünüyorum hocam, artık 60 liraya usb girişli dandikte olsa teypler var, bu marka kaliteli tamam ama saraçoğlu'nun da dediği gibi bu teyplere pek para verilmiyor artık

SARACOGLU yazdı:hocam teyp temiz ama sizi kırmak için söylemıyorum ihtiyacı olana hediye etsenız sevaba girersiniz
artık bu teyplere para vermezler
The real problem is in the hearts and minds of men. It is not a problem of physics but of ethics. It is easier to denature plutonium than to denature the evil from the spirit of man.

-- Albert Einstein
Kullanıcı avatarı
Kindred Brujah
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Anıl DOĞAN
Nereden: Ankara
Arabanız: Felicia 1.3 Glxi 2000

İleti hakanerdogan » 03 Nis 2012, 22:58

Hala kalmış bunlardan hey gidi... :)

Hayırlı satışlar.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti sonertevfik » 04 Nis 2012, 07:40

Görüş ve önerileriniz için sağolun kardeşlerim, ben mesela 75 liraya uyduruk teyp alacağım ama radyo dinlemediğim için. Radyo dinlemek isteyen mutlaka kaliteli teyp edinmeli... Hayırlısı olsun satılmazsa hiç önemli değil, şuan sorunsuz kullanıyorum... Hepinizi seviyorum...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti sonertevfik » 04 Nis 2012, 07:44

hakanerdogan yazdı:Hala kalmış bunlardan hey gidi... :)

HAKAN KARDEŞİM BİZLER ANTİKA OLDUK, TEYP KALMIŞ BUGÜNLERE KADAR ÇOK MU... GEÇENLERDE AMCAMIN DÜKKANINDA GÖRDÜM TAM 30 YILLIK BLAUPUNKT RADYO (OTO RADYOSU)'NA KABİN YAPMIŞ 2 HOPARLÖR BAĞLAMIŞ, NASIL NET RADYO DİNLİYOR VARYA ŞAŞIRDIM... 30 SENELİK MANUEL OTO RADYOSUNUN KANAL HAFIZASI VAR MEKANİK OLARAK İŞLİYOR. HAYRET ETTİM... 81 MODEL BMW'DEN SÖKMÜŞLER... YAHU KARDEŞİM O ARABADAN SÖKÜLÜRMÜ O GÜZELİM TEYP... KISACASI BİZLER ESKİDİK HAKAN KARDEŞİM.... ANKARA'YA YOLUM DÜŞERSE UĞRAYACAĞIM YANINA. BAĞ BAHÇE GEZDİRİRSİN BENİ DİZEL FABİANLA... :)
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti Kindred Brujah » 04 Nis 2012, 10:53

Aaa hocam ben şimdi farkediyorum teybin üzerinde skoda auto yazıyor, bu felicia'nın orjinal teybi mi ?

Edit: yazıyı okurken gözümden kaçmış orjinalmiş, o zaman hediyelik bir durum yok gayet satılabilir bir teyp, param olsa ben alırdım mesela, benim aracın üzerinde de pioneer var aynı bu özelliklerde ama orjinalciyim biraz öğrenci olmasam havada kapardım bu teybi :)

sonertevfik yazdı:Görüş ve önerileriniz için sağolun kardeşlerim, ben mesela 75 liraya uyduruk teyp alacağım ama radyo dinlemediğim için. Radyo dinlemek isteyen mutlaka kaliteli teyp edinmeli... Hayırlısı olsun satılmazsa hiç önemli değil, şuan sorunsuz kullanıyorum... Hepinizi seviyorum...
The real problem is in the hearts and minds of men. It is not a problem of physics but of ethics. It is easier to denature plutonium than to denature the evil from the spirit of man.

-- Albert Einstein
Kullanıcı avatarı
Kindred Brujah
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Anıl DOĞAN
Arabanız: Felicia 1.3 Glxi 2000

İleti sonertevfik » 04 Nis 2012, 15:27

ANIL KARDEŞİM BEN DİYORUM YA KONUNUN BAŞLANGICINDA FABRİKANIN TAKTIĞI ORİJİNAL TEYP DİYE ;)
ANIL KARDEŞİM TEYBE BİÇTİĞİM BİR FİYAT YOK ASLINDA SEN BANA İNTERNETTEN LİNKİNİ VERDİĞİM TEYBİ 9,83 X 6 TAKSİTLE AL BANA GÖNDER, BENDE SANA GÖNDEREYİM TEYBİMİ SÖKÜP, KARGOLAYIP... SEÇİM SENİN, İYİ DÜŞÜN, SONRA KARARINI AÇIKLA. BANA MP3 ÇALARLI TEYP LAZIM BAŞKA BİRŞEY DEĞİL. BU LİNKTEKİ TEYP EN UYGUNU VE EN İYİSİ (UCUZ TEYİPLERİN İÇİNDE)

http://www.bimeks.com.tr/urun/122394/piranha-charger-c-type-oto-teyp.aspx
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti sonertevfik » 05 Nis 2012, 21:36

Bu hafta sonuna kadar teyp için bir talep gelmez ise teybimi satıştan çekip, kendim kullanmaya devam edeceğim arkadaşlar...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti sonertevfik » 17 Ağu 2012, 11:35

Arkadaşlar teybimin fiyatını 30 liraya indirdim. Almak isteyen olursa sadece bugün ya da yarın müsayitim. hemen söküp veririm teybi. bu aralar teybimin kafasını taktığım zaman bazen kendi kendine kapanıp açılıyor, ama herzaman yapmıyor bunu kafayı ilk taktığımda bazen yapıyor. onun dışında kusursuz, tahmin ediyorum ki küçük bir temazsızlık var. ancak cihazın çalışmasına hiç etkisi yok. isteyen arkadaşlar olursa bugün yada yarına özel 30 liraya satıyorum, iki gün içinde satılmazsa bayramdan itibaren satmayacağım, kullanmaya devam edeceğim. 0545-399-95-00 isteyen çağrı bıraksın yada arasın... hayırlı günler...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti hetepe » 17 Ağu 2012, 18:08

Bedevaya üstün teknoloji...bir özelliğini de ben söyleyeyim, arkasında bulunan cd changer portuna cd changer bağlayarak cd de dinlenebilir, dahası bu porta (100 tl civarında) USB kiti de bağlanabilir, usb okur böylece...
piyasadaki usb li 50 liralık aletlerden 10 kat iyi ses verir.
hayırlı satışlar.
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti sonertevfik » 18 Ağu 2012, 13:06

ARKADAŞLAR İLAN GÜNCEL...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti felicia042 » 18 Ağu 2012, 13:42

bence uyduruk usb li teypleri tercih etme 3-4 ay ömrü olur orijinal her zaman iyidir. bu arada 1963 model opel rekord orijinal radyosunda da mekanik hafıza vardı şaşıp kalmıştım. öylede kullanışlıki şaşılacak kadar güzel. kanalı manuel ayarladıktan sonra kanalı istediğiniz tuşu geri çekerek hafızaya alıyorsunuz 1963 model!!!!!!
Kullanıcı avatarı
felicia042
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ayhan
Nereden: Konya
Arabanız: VW POLO 1.0

İleti kadir » 09 Kas 2012, 14:28

slm teyip için ilanınız güncelmi ?
kadir
CLASSIC
CLASSIC