Çamlıcalılar oto-kütahya

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Çamlıcalılar oto-kütahya

İleti ayhani » 07 Haz 2012, 22:45

Arkadaşlar forumda sorun yaşadığımız firmaları paylaştığımız gibi memnun olduklarımızıda paylaşmalıyız diye düşünüyorum.

Kütahya'da skoda'sı olupta nerede baktıracağım diyen varsa şiddetle Çamlıcalılar otoyu tavsiye ederim. Gerçi hemen hemen her markaya bakıyorlar.

İşçileri olsun, Halil usta olsun işlerinde çok özenliler. Dürüst çalışıyor para yolmak için uğraşmıyor arıza neyse o. Bana fiyatlarıda iyi geldi.

Örneğin 17 yaşlarındaki usta yağı değiştirirken 10 defa çubukla yağ ölçerek azar azar koydu. Neden böyle yapıyorsun dediğimde fazla yağın filtrelere zararı olduğunu söyledi.

Geri vitese geçmeyen arabayı götürdüğümde usta mesela şu parça bu parça dese ben hemen değiştireceğim halde iki dakikada sorunu çözdü.

4 lastik balatasını değiştirdim saatlerce uğraştılar lastik başına 10 tl aldılar. Benim lastikçi jantlı lastiği bile o paraya değiştirmiyor.

Sabahtan akşama kadar uğraştıkları triger değişiminde 70-80 lira el emeği aldılar.

İşini böyle iyi yapanların çoğalması dileğimle herkese bu firmayı tavsiye ediyorum arkadaşlar.

ayhani
AMBIENTE
AMBIENTE

Servis, Yedek Parça, Aksesuar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir