far ayarı

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

far ayarı

İleti PlodeZ » 26 Haz 2012, 21:49

arkadaşlar 2006 model süperb arabam var allahdan araba ile ilgili hiçbir işim yolunda gitmiyor durduk yerde biryerleri bozuluyor 3 gün önce far ayarı bozuldu araba farı aşağı yukarı yapmıyor arıza lambası yanıyor dün de cam motoru bozuldu hadi cam motoru pek önemli değil de far ayarını nasıl düzeltebilirim direk aşağıyı ışıtıyor aşağı yukarı yapmıyor otomatik ?

PlodeZ
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: İstanbul (Avr.)

İleti scania_seat_skoda » 27 Haz 2012, 23:40

arabanmı var derdin var.bazı araçlar fabrikasyon arızalı(hasta) cıkıyor acaba sizede böyle bişimi denk geldi.durmadan bişiler cıkıyor.
gecen uzun zaman dır görmediğim bir dostu gördüm bosch servisinde enjektör söktürmüş,2011 doblo aracı,fıat aracı ne zaman ne yapacağı belli olmaz bunların dedim.aracım 200 küsür binde dedi şaşırdım,ilk defa anahtar vurdurmuş,km niye bukadar fazla olduğunu sorduğumda bulgaristana hiç durmadan servis cektiğini söyledi.demek bi skodası olsaydı tamirden çalışmaya fırsat bulamazdı :D
Kullanıcı avatarı
scania_seat_skoda
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ufuk usta
Nereden: Kocaeli
Arabanız: 2001 1.9 TDI octavia combi L&K 110 kw 6 vites

İleti forman37 » 27 Haz 2012, 23:53

hangı tarafın far ayarı çalısmıyosa o farı el ıle ayarlatın ayarıda bozmayın sabıt kalsın.
_FORMAN37_
_59 RE 132_

FAVORİT SİLVER LİNE
Kullanıcı avatarı
forman37
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MUSTAFA ÖZCAN
Arabanız: NE ARABASI AMK?

İleti feliş » 28 Haz 2012, 08:18

forman37 yazdı:hangı tarafın far ayarı çalısmıyosa o farı el ıle ayarlatın ayarıda bozmayın sabıt kalsın.

Arkadaş doğru söylüyor...
Kullanıcı avatarı
feliş
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: yunus KÖKSAL
Nereden: Kırıkkale
Arabanız: SKODA FELİCİA 1.3MPİ COMBİ GLXİ

İleti PlodeZ » 28 Haz 2012, 17:58

malesef manuel ayarlama yok süperb de :) arka da bir sensör varmış o soyha yı bulamadım ki bugün tamirine bakacaktım söktüm bagaj döşemesini komple servis'e götürtecek kendisini muhtemelen yok ya benim arabamda nazar var sivas'ın kangal ilçesindeyim küçük yer kulağıma geldi çekemeyenler çokmuş aracın lafını eden baya varmış tam olarak sensörün yerini bilen varsa söyleyebilirmi daha önce hiç kimsenin başına gelmedimi bu olay?
PlodeZ
CLASSIC
CLASSIC

Servis, Yedek Parça, Aksesuar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir