ÖZEL SERVİSLER VE KARŞILAŞILAN PROBLEMLER

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

ÖZEL SERVİSLER VE KARŞILAŞILAN PROBLEMLER

İleti eaaa61 » 04 Tem 2012, 13:39

slm,2003 model scoda octavia elegance kullanıyorum.1 gün önce trigel kayışını,devirdaim ve antifrizi değiştirmek için çiğli/ata sanayide "BULUT TİÇ. den TAŞKIN usta" diye birine gittim.gitmedenbir iki gün önce randevü için uğradığımda fiyatı konuştum.370 lira ve axess karta 6 taksit yaptığını söyledi.arabamı sabah işe giderken kendisine teslim ettim.daha sonra aradığında ön salıncak takımınında değişmesi gerektiğini bu nedenle onay verip vermeyeceğimi sordu bende ne kadar masraf artırır dedim 60 tl dedi.toplamda 430 tl ye bu işi halletmesi gerekecek diye düşündüm ve onay verdim.aracımı almaya gidince 575 tl fatura çıkarttılar ve taksit yapamayacağını söyledi.kısaca aldatılmıştım.yedek parçada çalışan ustanın eşi pişkin pişkin tam bu gün banka taksit kampanyamızı sona erdirdi dedi.faturaya baktığımda aracımla ilgisi olmayan radyoter kapağı,fan ve hararet muşir parçaların listeye dahil edildiğini gördüm.ustaya ben bunları ödemeyeceğimi nerden çıktı bunlar dedim,oda eşine dönerek bunlardan sadece hararet muşirini ilaveten değiştirdiğini diğer parçalarıda başka birine sattığını benim faturamada yanlışlıkla yazıldığını söyledi ve yeni 450 tl. lik fatura düzenledi.ben yine itiraz ettiğimde hararet muşirini o zaman söker alırım dedi.yani sizin anlayacağınız aracı bakıma alabilmek için yalan konuştular,haksız para alabilmek için aklına ne geldiyse faturama ilave ettiler ve en önemlisi aracıma takmadığı parçayı takmış gibi söyleyerek orijinal olan parçayı söküp almakla tehtit ettiler.Burdan yazıyorum hakkımı helal etmiyorum.aldıkları haksız param onlara zehir zıkkım olsun,evdeki çoluk çocuklarından çıkartsın allah yemeye nasıp etmesin.Sakın olaki ata sanayiye giderseniz "ÖZEL SCODA SERVİSİ SORUMLUSU OLAN BULUT TİCARETTEN TAŞKIN VE EŞİNE" arabanızı vermeyin,sizi soyup soğana çevirirler.04.07.2012-14:37

eaaa61
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: İzmir

İleti onurson » 04 Tem 2012, 15:42

merhaba geçmiş olsıun. Allah bu dünyada da öteki taraftada çıkaracaktır. Hiç içiniz rahat olsun.anlattığınız şeyler hepimizin başından öyle böyle geçmiştir. Bu yazınızı şikayet var com a da yazmanızı öneririm. En azından izmirdeki forumdaşlarımız oradan uzak dururlar..
Kullanıcı avatarı
onurson
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: onur sonmez
Nereden: Ankara
Arabanız: YENİ KİA RİO SEDAN

İleti AhmetH » 04 Tem 2012, 16:46

izmirde zaten skoda servisi yok ki adam akıllı gidilecek.
Kullanıcı avatarı
AhmetH
SCOUT
SCOUT

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: '16 Golf 7 1.2tsi dsg allstar

İleti mreer » 04 Tem 2012, 17:02

Geçmiş olsun bende özel servislere oldum olası ısınamadım aldıkları parayı hakediyolarmı tartışılır
mreer
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: emre er
Nereden: Konya
Arabanız: octavia

İleti eaaa61 » 05 Tem 2012, 09:14

onurson yazdı:merhaba geçmiş olsıun. Allah bu dünyada da öteki taraftada çıkaracaktır. Hiç içiniz rahat olsun.anlattığınız şeyler hepimizin başından öyle böyle geçmiştir. Bu yazınızı şikayet var com a da yazmanızı öneririm. En azından izmirdeki forumdaşlarımız oradan uzak dururlar..

saolun iyi dilekleriniz için tşk.ederim.yanlış anlaşılmasın hiç kimsenin alın teriyle kazandığına lafımız olamaz.para ile sorunumuzu çözmeye çalışmasak oraya gitmezdik.ödeyemeyeceğimiz hiç bir bedel olamaz.Ancak "FATURA DÜZENLENİP DAHA SONRA BU FATURA DEĞİŞTİRİLİYORSA" burda hata değil sahtekarlık var demektir.benim amacım haksız kazanç edinmek isteyenleri burada ilgili olanlara bildirmektir.ben arabamı yakarım da onlara getirmem,varsın bundan böyle aracını bunlara getirenler düşünsün.
eaaa61
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti eaaa61 » 19 Tem 2012, 13:18

mrb.
yukardaki mesajı yazdığım zaman arabamda hararet alarmı vardı.bulut ticaret sahibi taşkın sahtekarı devirdaim çalışmıyor dedi ve trigel kayışınında değişmesi gerektiğini söyledi.tabi haksız kazanç sağlamak için yalan dolan sahtekarlık hepsi var.beni dolandırdıktan sonra baktımki hararet alarmı tekrar geliyor bu sefer aracımı albur otodan "EROL USTA" ya getirdim.termostat tıkanmıştır dedi ve değiştirdi.70 lira parça ve çay parasına halletti.buradan kendisine teşekkür ediyorum.maharetli bir usta olduğu gibi dürüst bir esnafmıs.yukarda kendisinden övgüyle bahsediliyorsa bunları tamamen hakediyor bende bu yorumlar üzerine kendisine gittim.skoda ve wv aracı olanlara tavsiyem erol usta +++superplas bir esnaf ata sanayide mütevazi bir dükkanı var gidin işiniz olmasada tanışın bir çayını için eminim tanıdığınıza memnun olacaksınız.aman ha dikkat edin yolunuz bulut ticaret ve taşkın diye birisinin olduğu yerden geçiyorsa hemen yolunuzu değiştirin,benden söylemesi..
eaaa61
Yeni Üye
Yeni Üye

Servis, Yedek Parça, Aksesuar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir