Çorumda Skoda Servisi Kantar Otomotiv Memnuniyet.

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Çorumda Skoda Servisi Kantar Otomotiv Memnuniyet.

İleti s10nefer » 28 Eyl 2012, 14:25

Merhabalar arkadaşlar;

Daha önceleri Erzurum'da ikamet ettim o zaman ford fiestam vardı tüm bakımlarını serviste yaptırdım. ford servislerine araba girer çıkmaz sıra gelene kadar uzun bir süre beklerdim hatta bir bakımda polen filtremin olmadığını söylediler tüm bakımları serviste yapıldığı için muhtemelen bir bakımda fatura ettiler eklemediler sonra yine bir bakım sonrası tesadüfi yağ kontrolünde yağ seviyesinin normalin çok üstünde olduğunu gördüm aradım motor bloğunda çatlak olabilir su karışmıştır felan dediler korkuttular meğerse son bakımda yağı fazla koymuşlar.... vs vs vs.

Sonra arkadaşın astra classic 1.3 cdti aracını opel servisine bıraktık aman Allahım ford servisi oraya göre çok iyi orda söyledikleri teslim saatinde gittik arabayı bulamadık hakikaten serviste araba yoktu 15 dk arabayı aradılar biri almış teste çıkmış güya :))

bu iki servis gerçekten iyi serviste olabilirler bir iki olayla yargılanmaz ama bunlar benim başıma gelenler derken fiestayı verip octi 1.4 tsi elegance aldım Yılmaz Yılmazlara götürdüm servisteki ilgiden alakadan gerçekten çok memnun kaldım. ilk defa bir serviste sorduğum tüm sorulara cevap aldım arabama yapılan bakım içime sindi bunda servisin ford ve opele göre çok sakin olmasınında etkisi olmuş olabilir.

Son olarak Çoruma geldim bir kaç özel servise bakım için gittim adamların söyledikleri aynen şuydu "abi 10 binlik yağmı koyalım 15 binlikmi" yuuh bu işin standardı yokmu üstelik bu söylediğim yerler forumda bi kaç arkadaş tarafından forumda tavsiye edilmiş yerler onun için özellikle oraya götürdüm. Derken yabancıyız Çorum'da sitesinden baktım Kantar Otomotiv diye bir yer var yukarı sanayi yazıyor gittim normal sanayi bloklarında bir yer bu güne kadar alıştığımız plaza tarzı servis değil bildiğiniz sanayi dükkanı gibi ama sonradan hizmeti çok beğendim arabayla ilgileniyorlar ustayla beraber arabanın yanında arabaya dair sohbet edebiliyorsunuz. yapabilecekleriniz yapamayacaklarınız herşeyi görüşebiliyorsunuz. Çok memnun kaldım. Bu memnuniyetimi kendilerinide bildirdim ve forumlardada dile getireceğimi özellikle bildirdim. Çorumda eğer skodanıza bakım yaptıracaksanız Kantar Otomotive mutlaka uğrayınız derim.

s10nefer
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: kürşat saygıner
Nereden: Çorum
Arabanız: Octavia A5 1.4 TSI ELEGANCE

İleti Erdemsah » 28 Eyl 2012, 15:35

Kantar otomotive teşekkür ederiz
Uzman oto skoda özel servisi

www.uzmanotoskoda.com

Erdemsah
CLASSIC