1.2 TSİ Ambiante Dinamik Fabia'yı Monte Carlo'ya çevirmek

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

1.2 TSİ Ambiante Dinamik Fabia'yı Monte Carlo'ya çevirmek

İleti KRKMZ » 29 Kas 2012, 16:10

Arkadaşlar halihazırda beyaz renk ve 1.2 TSİ Ambiente Dinamik olan aracıma birkaç aksesuar alarak Monte Carlo'ya çevirmek, evrimleştirmek :) istiyorum.

Monte Carlo Siyah içli farlar, Monte Carlo deri kırmızı dikişli vites topuzu, Monte Carlo kırmızı dikişli el freni kolu vb...

Aranızda bunu uygulayan veya en azından uygulamayı düşünen, Türkiye'ye tedarik eden/edebilecek arkadaşlar var mı?

Bu konuda görüşlerinizi merak ediyorum...

KRKMZ
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1.2 TSİ 105 Hp Ambiante Dinamik

İleti kispest » 29 Kas 2012, 17:19

Forumda bir arkadaşın vardı şöyle bir şeyler: http://www.skodam.com/otomobilim/fabia-rs-monte-carlo-t28425.html
Kullanıcı avatarı
kispest
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Enes
Nereden: Ankara
Arabanız: Skoda Fabia (2005) 1.4 Special 101 HP

İleti YÜNCÜLER OTOMOTİV » 29 Kas 2012, 17:54

KRKMZ yazdı:Arkadaşlar halihazırda beyaz renk ve 1.2 TSİ Ambiente Dinamik olan aracıma birkaç aksesuar alarak Monte Carlo'ya çevirmek, evrimleştirmek :) istiyorum.

Monte Carlo Siyah içli farlar, Monte Carlo deri kırmızı dikişli vites topuzu, Monte Carlo kırmızı dikişli el freni kolu vb...

Aranızda bunu uygulayan veya en azından uygulamayı düşünen, Türkiye'ye tedarik eden/edebilecek arkadaşlar var mı?

Bu konuda görüşlerinizi merak ediyorum...

merhaba bana özelden telefonun numaranızı yazın irtibata geçelim. biz rs araca yaptık arkadaşlar link vermiş zaten
SKODA - YÜNCÜLER OTOMOTİV - TEKİRDAĞ-MERKEZ
0282 231 21 75
www.yunculer.com
www.facebook.com/yunculerskoda
Kullanıcı avatarı
YÜNCÜLER OTOMOTİV
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Tekirdağ

Servis, Yedek Parça, Aksesuar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir