CALİFORNİA CAR SCENTS

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

CALİFORNİA CAR SCENTS

İleti erginbkr » 19 Mar 2013, 23:20

merhaba arkadaşlar...geçen gün arabamı yıkamacıya bırakmıştım, aldığımda içinde çok hoş bir koku vardı, sordum 'abi sakız ağacı kokusu' dedi...netten araştırdım en kalitelisi 'california car scents bubblegum' olanıymış...biraz pahalı ama (18 tl) bugün netten sipariş verdim...2 ay boyunca etkiliymiş araçta...gelince izlenimlerimi paylaşırım...

Kullanıcı avatarı
erginbkr
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Ergin
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: BUGATTİ VEYRON Benzin+LPG

İleti kispest » 20 Mar 2013, 10:43

erginbkr yazdı:merhaba arkadaşlar...geçen gün arabamı yıkamacıya bırakmıştım, aldığımda içinde çok hoş bir koku vardı, sordum 'abi sakız ağacı kokusu' dedi...netten araştırdım en kalitelisi 'california car scents bubblegum' olanıymış...biraz pahalı ama (18 tl) bugün netten sipariş verdim...2 ay boyunca etkiliymiş araçta...gelince izlenimlerimi paylaşırım...

Ergin kardeş, kargo dahil fiyatı mı 18 lira? Zira şu adreste 12 liraya gördüm: http://erdemboya.ticiz.com/p436045-cali ... alboa.html

İzlenimlerini merakla bekliyorum, zira benim de böyle bir farklılığa ihtiyacım var. Süpermarketten aldıklarımızın kendine hayrı yok. :)
Kullanıcı avatarı
kispest
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Enes
Nereden: Ankara
Arabanız: Skoda Fabia (2005) 1.4 Special 101 HP

İleti erginbkr » 20 Mar 2013, 16:17

hepsiburadadan aldım...hem 50 tllik hediye çekim vardı hemde pepsi kodu girince kargo ücretsiz oluyordu...ama verdiğin linkteki ürünle aynı fiyata geldi...forumları karıştırdım epey olumlu yazı var bu koku hakkında...deneyip göreceğiz... :)
Kullanıcı avatarı
erginbkr
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Ergin
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: BUGATTİ VEYRON Benzin+LPG

Servis, Yedek Parça, Aksesuar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir