Almayı Düşündüğüm Uygun Fiyatlı Oto Teyp

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Almayı Düşündüğüm Uygun Fiyatlı Oto Teyp

İleti kispest » 18 May 2013, 11:50

Anladım sağolasın. O zaman mecburen şarjlı pil alacağız, yoksa önüne geçemeyiz gibi görünüyor. Çünkü araç kullandığım sırada bende müzik sürekli açık oluyor.

Kullanıcı avatarı
kispest
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Enes
Nereden: Ankara
Arabanız: Skoda Fabia (2005) 1.4 Special 101 HP

İleti PİCK-UP » 18 May 2013, 20:58

direk çöpe radyo dinlemek istiyorsanız ve orjinallik arıyorsanız bnm gibi vw transporter kasetçalrını taktırabilirsiniz.

cd ye kesinlikle gerek yk anteniniz komple orjinalse silah gibi radyo dinlersiniz buyrun resimler..

aracıma aittir alıntı vs. değildir.

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.449322735130733.108171.100001590328743&type=3

herkeze açıktır tıklayan herkez görebilir...
Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Semih KÖYMEN
Nereden: Adana
Arabanız: Felicia Pickup 1.3 LX- VW T5 - CTR. Nemo C.P

İleti kispest » 18 May 2013, 21:44

PİCK-UP yazdı:direk çöpe radyo dinlemek istiyorsanız ve orjinallik arıyorsanız bnm gibi vw transporter kasetçalrını taktırabilirsiniz.

cd ye kesinlikle gerek yk anteniniz komple orjinalse silah gibi radyo dinlersiniz buyrun resimler..

aracıma aittir alıntı vs. değildir.

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.449322735130733.108171.100001590328743&type=3

herkeze açıktır tıklayan herkez görebilir...

Sağolasın kardeşim, ama radyoluk bir işim yok. Radyodan tiksinti geldi zaten. Konuyu okumadığını varsayarak özetleyeyim sana. Bende zaten Skoda'nın orijinal kasetçaları mevcut ama MP3 dinleyemediğim için alternatif çözümler üretmeye çalışıyordum. Sonunda kaset adaptörü vasıtasıyla dinlemeye karar verdim. :)
Kullanıcı avatarı
kispest
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti PİCK-UP » 20 May 2013, 11:05

hocam onun içinde çare tükenmez bizde eski aracımda bnde kasetten sıkıldıgım için kaset adaptörününde kablosu

ortadan gidiyor diye gıcık oldugumdan

teyp in ön panelini sökerek kaset adaptörünü koydum kabloyu teypin arkasından aşagı alarak.

müsait bir yerden çıkardım telefonumu - mp3 çaları mı baglıyordum.

işte 1-2 kare foto araç bnm eski aracımdır ;)

Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Semih KÖYMEN
Nereden: Adana
Arabanız: Felicia Pickup 1.3 LX- VW T5 - CTR. Nemo C.P

İleti Favocu » 21 May 2013, 16:52

Bence o ucuz teypten alın deneyin. En fazla giden yaklaşık 3 günlük yol paranız kadar olur. Bimeks belli ki baya da indirmiş fiyatını. Bende 3 yıl kadar önce favorite buna benzer birşey almıştım markası skytech, 35-40 tl gibi birşeydi o zaman şimdiye kadar hiç bir problemim olmadı radyo çekimi, ses kalitesi vs. pahalı birçok radyodan daha iyi çıktı. şimdi size tavsiye etmek için internette bir baktım ki fiyatı çıkmış 70-80 tl'ye. bimeksin indirimi bitince bununda 40-50 tlden aşağıya olacağını sanmam.

Yanlız aklınızda bulunsuz benim kullandığım ve buna benzer diğer ucuz teyplerde bence tek dezavantaj var o da mp3leri klasör klasör görerek açamıyorsunuz. hafıza kartına attığınız klasörleri atma önceliğine göre sıralayarak çalmakta. Yani şarkıları sıralamanızda mümkün değil. Ve bir şarkıdan başka klasördeki başka bir şarkıya geçmek için aradaki tüm parçaları tek tek elinizle çevirmek durumundasınız. Bir de şarkı isimlerini göstermiyor sadece atış sırasına göre 1-2-3 vb. gibi numaralar ile şarkıyı buluyorsunuz.

Yine de fiyatına göre bence alınabilecek bir cihaz. Sırf 3 4 uyduruk ekstra özelliği için bir teybe bunun 3 5 katı para vermek ise çok mantıksız.
Kullanıcı avatarı
Favocu
AMBIENTE
AMBIENTE

Arabanız: Favorit 135 L

İleti kispest » 21 May 2013, 18:24

Semih kardeşim, 10 numara olmuş. :)

Favocu yazdı:Bence o ucuz teypten alın deneyin. En fazla giden yaklaşık 3 günlük yol paranız kadar olur. Bimeks belli ki baya da indirmiş fiyatını. Bende 3 yıl kadar önce favorite buna benzer birşey almıştım markası skytech, 35-40 tl gibi birşeydi o zaman şimdiye kadar hiç bir problemim olmadı radyo çekimi, ses kalitesi vs. pahalı birçok radyodan daha iyi çıktı. şimdi size tavsiye etmek için internette bir baktım ki fiyatı çıkmış 70-80 tl'ye. bimeksin indirimi bitince bununda 40-50 tlden aşağıya olacağını sanmam.

Yanlız aklınızda bulunsuz benim kullandığım ve buna benzer diğer ucuz teyplerde bence tek dezavantaj var o da mp3leri klasör klasör görerek açamıyorsunuz. hafıza kartına attığınız klasörleri atma önceliğine göre sıralayarak çalmakta. Yani şarkıları sıralamanızda mümkün değil. Ve bir şarkıdan başka klasördeki başka bir şarkıya geçmek için aradaki tüm parçaları tek tek elinizle çevirmek durumundasınız. Bir de şarkı isimlerini göstermiyor sadece atış sırasına göre 1-2-3 vb. gibi numaralar ile şarkıyı buluyorsunuz.

Yine de fiyatına göre bence alınabilecek bir cihaz. Sırf 3 4 uyduruk ekstra özelliği için bir teybe bunun 3 5 katı para vermek ise çok mantıksız.

Hocam taktırmadan önce ustama gösterip bilgi aldım zaten. Daha önce birkaç kez aynısını taktığını ve taktıran herkesin geri söktürdüğünü anlattı. Ses düzeyinin çok düşük olduğunu, çoğunlukla tek hoparlörden ses geldiğini, gelen sesin de çok cızırtılı olduğunu anlattı. Kaldı ki teybin boyutu çok küçük. Çerçeve büyük geliyor. Benim derdim zaten müzik dinlemek, ekstrasıyla işim olmaz. Kaset adaptörü de bu sorunu çözecek gibi görünüyor. Fırsatım olmadığı için henüz alamadım ama birçok kişinin kullandığı bir teknoloji. Benim de işimi görür diye tahmin ediyorum.

Öneriniz için ayrıca teşekkürler tabii. :)
Kullanıcı avatarı
kispest
AMBIENTE
AMBIENTE

Önceki

Servis, Yedek Parça, Aksesuar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir